Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
07-04-2018, 08:35 PM
Post: #61
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(07-04-2018 05:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Trudno, żeby prywatna telewizja nie chciała zarabiać Tongue A czy nie mają kokosów? Z moich informacji wynika, że żadna gala w otwartym paśmie nigdy nie zarobiła co ta, która została średnio sprzedana w PPV. Nawet jeśli miliony oglądały ją na otwartym Polsacie.

Tak właśnie próbuje się ludziom wciskać kit, ppv musi być bo telewizja chce zarobić. Ja bym sie o finanse telewizji nie martwił, zarabiają krocie na reklamach, które siłą rzeczy oglądają setki tysięcy czy nawet miliony ludzi. Dlatego półtoragodzinny film trwa na polsacie dwie i pół godziny.

(07-04-2018 05:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  No hurra hurra, bo wolę obejrzeć kilka meczów w otwartych pasmach niż żadnego, jak to zrobiła mnie nc+, zamykając Ligę Mistrzów tylko dla siebie przez większość czasu Tongue

Jak zamykając? Mecze LM oglądałem jakie chciałem i ile chciałem - w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej. Ty w ramach abonamentu obejrzysz gówno no chyba że zapłacisz drugi raz swojej platformie telewizyjnej, jest różnica co nie?

(07-04-2018 05:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  A ten twój argument akurat zawsze mnie śmieszy :v Polsat niedobry, robi PPV, za karę wezmę nc+, obejrzę tam 12 gal (taki pakiet kupiło nc+), a nie ponad 50 na Polsacie, bo jedną galę robią w PPV! Big Grin

Na przykładzie gali Lara vs Hurd chciałem jedynie pokazać jak to powinno funkcjonować i jak funkcjonuje w normalnej telewizji, która też jest nastawiona przede wszystkim na zysk, jednak potrafi robić to z głową nie żerując tak bezczelnie na mało rozgarniętych jankach.

(07-04-2018 05:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale gdybym miał możliwość, byłbym tym głupkiem, który wykupi PPV (po raz trzeci w historii), moim zdaniem, ta gala na to zasługuje.

Nie Kubala, Ty jako abonent cp (i każdy inny) zasługujesz na to by tę galę móc zobaczyć w ramach tego co płacisz polsatowi co miesiąc. Ale Twój operator chce Ci wmówić, że musisz zapłacić kolejny raz bo paru polsatowskich cwaniaczków chce sie wzbogacić kosztem kibiców w kapciach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 08:57 PM
Post: #62
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Martin chcą niech kupują ppv, każdy ma swoje zdanie i własną kieszeń. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 10:12 PM
Post: #63
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Cytat:Tak właśnie próbuje się ludziom wciskać kit, ppv musi być bo telewizja chce zarobić.

Ja nie widzę żadnego kitu w stwierdzeniu, że telewizja prywatna chce zarobić. Nawet nie wiem, gdzie miałby być tu haczyk. A właśnie z tego względu, że telewizja prywatna jest głównie nastawiona na zysk, a PPV utrzymuje się już od wielu lat, można wysnuć wniosek, że PPV jednak się opłaca. Aż mi się argumentacja przypomniała, najtrudniejszy dział na moich studiach Big Grin

Cytat:Dlatego półtoragodzinny film trwa na polsacie dwie i pół godziny.

Dalej jest taki dramat?! Ja w Wielki Poniedziałek zacząłem sobie oglądać "W głowie się nie mieści" na TVN-ie i o ile pierwsze reklamy dzielnie przetrwałem, o tyle na drugich usnąłem i obudziłem się po filmie Tongue

Cytat:Jak zamykając? Mecze LM oglądałem jakie chciałem i ile chciałem - w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej. Ty w ramach abonamentu obejrzysz gówno no chyba że zapłacisz drugi raz swojej platformie telewizyjnej, jest różnica co nie?

Nie do końca. NC+ przez półtora sezonu zamknęło LM u siebie w abonamencie, dopóki TVP nie kupiło sublicencji. A Polsat, z tego co zrozumiałem, będzie puszczał co kolejkę największy hit na otwartym kanale i jakieś słabsze na sportowych. Reszta w PPV. Dla kibica chyba lepsza jest ta druga opcja. Ja obecnie nie mam telewizora, więc i tak streamy zostają w tygodniu Tongue No ogólnie też mi się to nie podoba, jak dla mnie to już jest trochę nie fair.

Cytat:Na przykładzie gali Lara vs Hurd chciałem jedynie pokazać jak to powinno funkcjonować i jak funkcjonuje w normalnej telewizji, która też jest nastawiona przede wszystkim na zysk, jednak potrafi robić to z głową nie żerując tak bezczelnie na mało rozgarniętych jankach.

Przepraszam, ale nie rozumiem co chcesz mi tutaj przekazać... Czy sugerujesz, że Polsat dałby w PPV Lara - Hurd? Czy, że lepiej dla kibica jest obejrzeć w ramach abonamentu 12 gal w roku na antenie, czy ok. 50?

Cytat:Nie Kubala, Ty jako abonent cp (i każdy inny) zasługujesz na to by tę galę móc zobaczyć w ramach tego co płacisz polsatowi co miesiąc.

Formalnie, nie do końca masz rację, bo w kwestii prawnej gale PBN nie należą do oferty Cyfrowego Polsatu. Więc mogą nawet zorganizować galę, sprzedać ją nc+ i nie będę mógł mieć pretensji...

Cytat:Ale Twój operator chce Ci wmówić, że musisz zapłacić kolejny raz bo paru polsatowskich cwaniaczków chce sie wzbogacić kosztem kibiców w kapciach.

Mnie tam nic nie wmówi Tongue Też mi się nie podoba PPV, ale jeśli gala rzeczywiście stoi na bardzo wysokim poziomie, to zapłacę te 40 zł. Myślę, że mam taką wiedzę na temat boksu, że mogę spokojnie odróżnić ziarno od plew. Do tej pory kupiłem PPV dwa razy z ok. piętnastu, jakie dotychczas Polsat oferował. MMA nigdy nie kupiłem. Więc, jak widzisz, to nie jest tak, że jestem zwolennikiem PPV i biorę wszystko, co mi wcisną. Też mi się to nie podoba, ale trzeba jednak uczciwie przyznać, że z punktów biznesowych i finansowych zdaje sprawdzian. Niestety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 10:18 PM
Post: #64
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Jeśli ktoś kupuje dostęp do transmisji to mi to lotto, z drugiej strony nie kupuję tych tłumaczeń Polsatu o finansowaniu gal.

Nie wierzę w opowieść Polsatu, że jeśli chce się mieć dobrych zawodników na gali, tak kibic powinien dopłacić (nawet jeśli ma wykupiony w cp pełen pakiet). Stać ich na finansowanie całkiem badziewnych seriali, czy programów, ale na sport niby już nie? Bujda na resorach. Po prostu wysondowali, że jest grupa ludzi, która potencjalnie będzie wykupywać ppv i, że mają z tego choćby minimalnie większy zysk, niż w przypadku transmisji w otwartej TV. Czysty biznes. Cieszę się, że boks wraca do TVP. Jasne, można się czepiać gali Najmana, ale mam nadzieję że z czasem to się rozkręci.

Na galę pójdę do pubu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 10:28 PM
Post: #65
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Redd
Te badziewne seriale przy względnie minimalnych nakładach mają olbrzymie, milionowe oglądalności. Czy stać ich na sport? Oczywiście. Ale dokładaliby, w odróżnieniu od tych seriali. A żadna dobrze funkcjonująca firma nie będzie angażować się w projekt, do którego będzie dokładać.

Ogólnie też się cieszę, że boks poszedł do TVP. Konkurencja zawsze jest spoko. Gale mogą być lepsze, bo TVP ma więcej dawać na pojedynczy event niż Polsat, więc może przełoży to się na jakość. Zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2018, 03:48 AM
Post: #66
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Kubala
Stacja "filantropa" już wiele razy przepłaciła przy zakupie jakiś praw i musiała do interesu dokładać więc stać ich. A straty minimalizują poprzez notoryczne namawiane swoich abonentów do podwójnego płacenia. Prawdziwe pieniądze zarabiają na reklamach oglądanych przez miliony widzów oglądających choćby właśnie te badziewne pseudo seriale. Dlaczego tego nie zrobią w ppv? Także wiesz, co innego oficjalny przekaz i komunikat a co innego napychanie swoich kieszeni na głupocie innych. Nawet taki kumaty gość jak Ty mimo, że piszesz że też jesteś przeciwny podwójnemu płaceniu, dał sobie wmówić że ppv musi być bo księgowej wynik finansowy się nie spodoba. Przetrwają i poradzą sobie bez tych 40zł od każdego dającego z siebie robić gamonia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2018, 04:23 AM
Post: #67
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Nie dałem sobie nic wmówić, tylko po prostu znam finanse gal PPV i bez PPV, dane, które nie dostały się do informacji publicznej Smile Oficjalnych komunikatów długo już nie było, tylko plotki. Dlatego też muszę te przyłącze zaakceptować, choć go nie popieram.
Cała historia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2018, 04:31 AM
Post: #68
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(08-04-2018 04:23 AM)kubala1122331 napisał(a):  Dlatego też muszę te przyłącze zaakceptować, choć go nie popieram.

Nic nie musisz. Ja jak czegoś nie popieram to tego nie akceptuje. A takim praktykom pokazuje środkowy palec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2018, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 09:44 PM przez szalonyAli.)
Post: #69
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Tim croinen nowym rywalem parzeczewskiego. Kanadyjczycy ma bilans 11(2ko)-1(0)-0. Stoczył sporo mniej walk niż Danso ale za to wygrywał z lepszymi rywalami. Ma przede wszystkim inna specyfikę niż poprzednio anonsów y rywal. Tamten był niebezpieczny w ataku, ten punktuje rywali. Według mnie rywal lepszy od poprzedniego na papierze. Nie widziałem go w akcji, więc nie wypowiem co do ewentualnego przebiegu walki narazie. Ale zapowiada się całkiem przyzwoicie

Croinen to mistrz Kanady. Więc jakby nie było zobaczymy dwóch mistrzów :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2018, 07:52 AM
Post: #70
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Dobra wymiana. Danso miał napompowany rekord i był po prostu słaby. Croinen ma przynajmniej za sobą weryfikacje na lokalnym szczeblu, które pozytywnie przeszedł, więc raczej nie będzie kompletnym ogórkiem. Na ten etap kariery Parzęczewskiego to dobra walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości