Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RATUJMY FORUM
23-04-2012, 07:54 AM
Post: #11
RE: RATUJMY FORUM
Przeniesienie ligi typerów tutaj daloby z miejsca 30 uzytkownikow nowych,...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-04-2012, 02:20 PM
Post: #12
RE: RATUJMY FORUM
ja jestem nowy, ale chętnie się przyłącze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 07:58 AM
Post: #13
RE: RATUJMY FORUM
Liga działa na blogu obecnie...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 12:30 PM
Post: #14
RE: RATUJMY FORUM
Jeśli chcecie poprawić jakość forum to umieszczajcie linki na Bokser.org ja już mam 4 osoby polecone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 09:07 PM
Post: #15
RE: RATUJMY FORUM
@Bestia
Widziałem Twoje komentarze no no chyba zaczynają działaćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 09:16 PM
Post: #16
RE: RATUJMY FORUM
A ja mam więcej (nie wiem czemu, najpierw napisałem: "mam większego"...) i się nie chwalęWink

http://www.forum.bokser.org/user-79.html

Tylko, że chyba lepiej stawiać na jakość, zapraszać konkretnych ludzi, a nie wszystkich, jak leci. Zresztą, pożyjemy, zobaczymy. Może i ten sposób jest dobry, warto sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2012, 08:19 AM
Post: #17
RE: RATUJMY FORUM
Reklama na głównej to było by to...ale wtedy dużo przypadkowych osób by tu mogło trafić. Jak do mojej ligi po reklamie na głównej zapisało się kilka osób które wytypowały jedną kolejkę i słuch po nich zaginął... Widać już kilku uzytkowników nowych jest także jest dobrze

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2012, 04:21 PM
Post: #18
RE: RATUJMY FORUM
Na początku chciałbym Was ponownie powitać po mojej kolejnej już nieobecności na forum. Zauważyłem, że mam sporo do nadrobienia...

A co do problemu poruszonego w tym temacie:
Moim zdaniem wcale nie jest tak źle, jak było na początku istnienia tego forum. Fakt, ostatnio aktywność była bardzo mała, ale w tej chwili jest coraz lepiej. Powinniśmy pamiętać, że "po każdej suszy w końcu przyjdzie deszcz", czyli aktywność w końcu wzrośnie. I to znacznie.

Dlaczego tak myślę? Bo ostatnie tygodnie pod kątem boksu dla wielu osób były dość nudne. A teraz sytuacja ma się całkiem inaczej. Spójrzmy na to, co czeka nas już niebawem lub za jakiś nieco dłuższy czas:
1)Hopkins vs Dawson
2)Mayweather vs Cotto
3)Pacquiao vs Bradley
4)Adamek vs Chambers
Jestem przekonany, że tych kilka przykładowych walk sprawi, że forum ożyje.

Poza tym, już teraz widać kilku nowych userów, którzy są aktywni. Ciekawe, czy zostaną "u nas" na dłużej?

Oczywiście mam nadzieję, że forum będzie się intensywnie rozwijało, bo jest tu mnóstwo osób z którymi można ciekawie podyskutować, nie ma większych sporów, nie ma tu trolli. Jeżeli mam być szczery, to forum może wyglądać tak jak teraz przez cały czas. Wolę kilka inteligentnych, kompetentnych osób, niż 294829472947 userów, którzy albo trollują, albo nie widzą boksu poza ciężką, dla przykładu. Ale to tylko moja opinia.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-04-2012, 02:03 PM
Post: #19
RE: RATUJMY FORUM
Dokładnie, lepiej aby forum działało tak jak teraz co prawda w skromnej ilości user'ów, ale za to nie ma wielkiego spamu tak jak to się dzieje pod newsami na orgu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-05-2012, 08:40 AM
Post: #20
RE: RATUJMY FORUM
Może i macie rację...Tak jak jest nie jest źle.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości