Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowe kolekcje walk
30-04-2012, 04:23 PM
Post: #1
Domowe kolekcje walk
Od paru miesięcy pobieram na dysk twardy komputera walki bokserskie/skróty walk i mam juz niemałą biblioteczkę. Bardzo lubię wieczorem po kolacji jeśli czas pozwoli usiąść i obejrzeć legendarne walki itd Może ktoś z Was ma podobnie?Wink Ostatnio(wczoraj) odświeżyłem sobie walki Lewis vs Briggs i Holyfield vs Bowe I. Jesli ktoś z Was posiada podobną biblioteczkę to może udostępni do pobrania?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 10:04 AM
Post: #2
RE: Domowe kolekcje walk
Osobistą biblioteczkę prowadzę już od wielu, wielu lat. Kiedy ją oglądam? Albo podobnie jak Ty, po kolacji jedna, dwie walki albo urządzam sobie całonocne "maratony bokserskie". Niektóre z walk mogę oglądać dosłownie cały czas, a i tak mi się nie znudzą. Mało z nich mam na dysku twardym, zdecydowana większość zgrana jest na płyty DVD (których mam już tyle, że po prostu czasem się gubię szukając tej konkretnej...), bo 1)jest po prostu wygodniej, 2)nie ma to jak obejrzeć sobie walkę na dużym telewizorze u znajomego.

Jak prezentuje się moja biblioteczka? Nieskromnie się pochwalę "paroma" przykładami:
- Trylogia Barrera - Morales
- Trylogia Marquez - Pacquiao
- Trylogia Gatti - Ward
- Trylogia Bowe - Holyfield
- Adamek - Briggs I oraz II
- Mnóstwo Juana Manuela Marqueza
- Mnóstwo Mannego Pacquiao
- Mnóstwo walk Andrzeja Gołoty
- Mnóstwo walk Mike'a Tysona
- Mnóstwo walk Evandera Holyfielda
- Mnóstwo walk Joe Calzaghe
- Mnóstwo walk Bernarda Hopkinsa
- Mnóstwo walk Marco Antonio Barrery
- Mnóstwo walk Floyda Mayweathera Jr'a

Jeżeli chodzi o udostępnienie ich do pobrania, to bez problemu. Tylko pytanie: na jakim serwisie? Bo po zamknięciu MegaUpload (który IMO był najwygodniejszy do przesyłania plików) nie mam pojęcia. Rzadko udostępniam pliki w sieci, częściej po prostu zgrywam je znajomym na pendrive'a albo DVD, więc za dużo o tym nie wiem. Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z tych walk (albo i "całym zestawem") to powiedz, gdzie najlepiej udostępnić plik, a ja bez problemu to zrobię.


Dodam też, że mój brat (który na początku, przez bardzo krótki czas korzystał z tego konta na forum) również prowadzi swoją biblioteczkę, aczkolwiek preferuje on zdecydowanie kategorię ciężką, która mnie niespecjalnie pociąga.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 01:59 PM
Post: #3
RE: Domowe kolekcje walk
MegaUpload to był skarb ale zamkneli i jest lipa...Teraz to może chomika byś zrobił...albo hmmm przekopiował mi to na płytki i wysłał pocztą oczywiście bym Ci to jakoś wynagrodził,forma wymiany albo finansowo,co Ty na to?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 03:50 PM
Post: #4
RE: Domowe kolekcje walk
Chomik IMO odpada, bo nie dość, że ja musiałbym poświęcić mnóstwo czasu na wstawianie tam tych walk, to jeszcze Ty musiałbyś płacić za transfer, więc jest to dla obu stron zdecydowanie nieopłacalne.

Jeżeli zaś chodzi o wysłanie tego pocztą, to nie widzę problemu. Musimy się tylko zgadać "jak i gdzie", no i oczywiście musisz mi powiedzieć, które z walk Cię interesują. Szczegóły możemy ustalić na PW.

Zawsze pozostaje jeszcze trzecie wyjście, czyli jakiś inny serwer wymiany plików. Byłoby to dla nas najkorzystniejsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie, bo nie ponosilibyśmy obaj żadnych dodatkowych kosztów. Zapytałem znajomego o jakiś z tych serwerów i stwierdził, że oprócz MegaUpload jest jeszcze kilka innych, dość szybkich, które idealnie się do wysyłania filmów nadają, np. TurboBit. Tak więc możemy spróbować tam. Jeżeli się nie uda, wtedy bez problemu mogę wysłać paczkę pocztą.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 04:26 PM
Post: #5
RE: Domowe kolekcje walk
Dobra wieczorem Ci napisze listę walk i ustalimy jak to przetransferujemy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 07:58 PM
Post: #6
RE: Domowe kolekcje walk
Z serwerów polecam mediafire.com

Można pobierać kilka plików naraz, jest wysoki transfer, dobra prędkość uploadu. No i nie usuwają plików niepobieranych od iluś tam dni czy lat.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 09:59 PM
Post: #7
RE: Domowe kolekcje walk
@Adammobp
Spokojnie, walki Andrzeja zawsze będą ściągane i oglądane Smile

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 10:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2012 10:19 PM przez Rutherford.)
Post: #8
RE: Domowe kolekcje walk
@sowka
Co do oglądania walk Andrzeja, to ja... nie lubię tego robić. A wiesz czemu? Bo jak kolejny raz oglądam jak nasz "Andrew" bije Bowe'a poniżej pasa i zostaje zdyskwalifikowany, albo jak go okradają (to może za dużo powiedziane... Ale walki powinien wygrać) z Ruizem czy Byrdem, to jakoś tak przykro mi się robi... A jak kolejny raz widzę, jak Adamek rzuca go na deski, to niemal mam łzy w oczach...

Ale potem włączam sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=LLj5ZtgAX...plpp_video i od razu na mojej twarzy pojawia się uśmiech... Szkoda, że nie było nam dane tego usłyszeć naprawdę...

EDIT: I jeszcze ta muzyka w tym filmiku... Coś wspaniałego. Ten film ma w sobie jakąś taką magię, która powoduje, że mogę go oglądać bez przerwy. Ciekawe, czy tylko ja to czuję...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 10:52 PM
Post: #9
RE: Domowe kolekcje walk
Ostatnio wkręciłem się w pobieranie walk. Zazwyczaj boks oglądałem na youtube, ale ostatnio coś mi szwankuje, przycina, później ostro się wkur*** jak jest np. nokaut, a obraz się zaciął :/ Moja kolekcja jest na razie bardzo skromna, ale mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie większa. Dzisiaj np. pobrałem 4 walki
( Corrales vs Juuko, Katsidis vs Amonsot, Barrera vs Hamed (uwielbiam ten pojedynek), Floyd vs Hatton (z komentarzem K&K, już chyba brytyjscy komentatorzy byli bardziej obiektywni) ). Plany mam ambitne, jutro ściągnę walki Castillo vs Johnston Smile Pobieranie walk jest bardzo wciągające... gdy jestem na stronce, gdzie jest pełno świetnych pojedynków do ściągnięcia, aż nie wiem za co się zabrać, czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami Wink

Co do Gołoty, to mam podobne odczucia, ale trochę inne... Kiedyś oglądałem bardzo dużo jego walki. Drugi pojedynek z Bowem, chyba z 10-15 razy... Dzisiaj sobie odpuszczam. Po prostu bierze mnie złość jak widzę Gołotę lejącego po jajach Riddicka, albo ucieczkę z Tysonem. W ogóle Gołota vs Bowe II to pierwsze moje bokserskie wspomnienie, jako mały dzieciak całą noc czekałem, aby usnąć na 10 minut przed walką... Albo z Tysonem... pojedynek oglądałem w szpitalnej świetlicy. Wszyscy oglądali tę walkę... dziadki pod kroplówką, dzieciaki, pielęgniarki. Nigdy nie zapomnę potoku przekleństw po drugiej rundzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 07:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2012 07:40 AM przez PeterManfredo.)
Post: #10
RE: Domowe kolekcje walk
Rutherford
Posiadasz pełne walki czy highlight'y? Interesują mnie takie walki jak Trylogia Holy-Bowe,Floyd-Marquez,Gołota-Tyson,Gołota-Sanders,Adamek-Bell i wiele innych...
Manfredo Jr-Calzaghe....
Hopkins-Roy Jones również

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości