Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarzębina ''Koko Euro spoko''
04-05-2012, 07:50 PM
Post: #1
Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Mega pozytywna piosenka specjalnie dla naszych ''orłów'' na Euro 2012 Smile Jest siła, na euro będzie hardkorowo Wink Brawa dla ''Jarzębinek'' HeartHeart



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 08:11 PM
Post: #2
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Wszyscy to krytykują. Puściłem sobie to na YT i od razu mi się spodobało. Coś innego. Bardzo fajne. Oczywiście nie mój typ muzyczny ale na hymn Euro w sam raz.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 08:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2013 05:57 PM przez BESTIA.)
Post: #3
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
To będzie wstyd dla nas tak samo jak Górniak hymn śpiewała.Mi osobiście podobała się ta piosenka Libera rytmiczna mam nadzieje że jakieś zagraniczne gwiazdy dodadzą jakieś swoje hymny na euro tak samo jak na mundial w RPA Waka Waka.Ten prawdziwy hymn K'naan - Waving Flag to był hit
Trochę przesadziłem z tym wstydem ale były lepsze propozycje niż koko Euro spoko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 09:21 PM
Post: #4
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
hymn to powinien być hymn, miec w sobie odrobinę bojowego kontrolowanego patosu, jakiś element motywacji natomiast to jest melodyjna ludowa przyśpiewka z remizy, raczej nieporozumienie, gdzie tam temu dziełu do Torzewskiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2012, 09:29 PM
Post: #5
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
nie no farsa jakaś z całym szacunkiem...dzieło Libera jak dla mnie połączenie disco polo z...no właśnie z czym?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2012, 11:17 PM
Post: #6
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Może wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale mi się to... podoba. Ale warto zacząć od tego, że nie jest to HYMN na Euro, tylko HIT na Euro. A to wielka różnica. Ale czemu ta piosenka mi się podoba? Bo jest typowo polska i fajnie pokazuje naszą ludową kulturę. Czy dla przykładu Szkoci podczas jakichś międzynarodowych imprez ukrywają przed przyjezdnymi mężczyzn z dudami? Nie, tylko "wywalają" ich na ulicę jak najwięcej, aby pokazać swą tradycję. Do czego zmierzam? Do tego, żeby nie wstydzić się naszej kultury i zaakceptować "Koko koko, euro spoko", które tę kulturę i tradycję może wśród przyjezdnych świetnie wypromować.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2012, 10:16 AM
Post: #7
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Ten kawałek mówi o wiele więcej o Polsce, niż nawet 20 przebrzmiałych popowych gwiazd z przerostem ego i prostaty. Kogo my mieliśmy w tym konkursie? Marylę Rodowicz po 40 operacjach plastycznych, Wilki, na których koncerty nie chodzi już pies z kulawą nogą itd.

Czy się komuś to podoba, czy nie, masowa kultura polska wywodzi się ze wsi, i ten wiejski, "dożynkowy" element ma dominujący charakter. Te babiny doskonale się w ten schemat wpisują i nie rozumiem oburzenia "elyt". I to mimo że sam takiej muzyki nie słucham, wcale nie bawi mnie disco polo na weselach (na moim nie będzie). Jednak lepiej pokazać taką ludową, ludyczną kulturę (w końcu ten turniej to ma być zabawa, co podkreśla nawet nasz wspaniały premier...), niż popłuczyny po anglosaskiej popkulturze sprzed 20 lat (Wilki), lub gwiazdy PRL-owskich festiwali Piosenki Radzieckiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2012, 02:06 PM
Post: #8
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
@Maynard,Rutherford

Nic dodać nic ująć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2012, 07:22 AM
Post: #9
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Ja tylko nie mogę dojść dlaczego Euro ma być kojarzone z drobiem.
W moi odczuciu piosenka jest dramatycznie słaba, ale na swój sposób zabawna i budzi pozytywne emocje, więc dlaczego nie. Poza tym, ponoć została wybrana w głosowaniu. Mnie w każdym razie piłka nożna kompletnie nie rusza.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2012, 12:20 PM
Post: #10
RE: Jarzębina ''Koko Euro spoko''
Mnie zastanawia jedno;
Skoro prawie nikomu się nie podoba to kto na to głosował???

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości