Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
10-05-2017, 05:27 PM
Post: #1601
RE: Polityka ogólnie.
(08-05-2017 08:09 PM)Martin napisał(a):  O rany, właśnie wczoraj rozmawiałem z kumplem który przez ostatnie 4 lata pracował w Holandii i twierdzi zupełnie co innego. I przywiózł trochę waluty EURO.
No ale skoro tam nie ma cywilizacji europejskiej to dlaczego mają walutę europejską...?

Mam tez kilku znajomych (taka dalsza rodzina) w Szwecji a konkretnie w Goteborgu i żyją tam sobie już ponad 20 lat, czują się Europejczykami i twierdzą ze Szwecja to najlepszy kraj do życia. Dziwne...

Powyższy tekst świadczy ,że nie zauważasz pewnych rzeczy.

Oczywiście że masz rację ,że Szwecja dobry kraj do życia.
Jest bardzo dużo miejsc w Szwecji gdzie żyje się bardzo dobrze.

Ale różnica jest taka ,że dawniej w każdym miejscu Szwecji żyło się spokojnie i dostatnio.
A dzisiaj powstały enklawy gdzie takiego spokoju już nie ma.
Nie dotyczy to jeszcze całej powierzchni kraju ale niestety są takie miejsca np. w Sztokholmie gdzie cywilizacji europejskiej nie ma już wcale.
Nawet jurysdykcja władzy, policji, tam już nie sięga.

Tacy jak Ty twierdzą ,że to nie jest jeszcze cały kraj [cala Europa] i nie jest to jeszcze groźne.

A ja uważam ,że jest to bardzo groźne, bo są to przyczółki dla osób które się nie integrują, nie płacą podatków , korzystają w większości z socjalu i zagrażają nam fizyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 01:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017 01:56 AM przez Wietnam.)
Post: #1602
RE: Polityka ogólnie.
Obrazek z Soboty, miasto Cottbus. przy Polskiej granicy.
https://mobile.twitter.com/OnlineMagazin...233473?p=v

https://pikio.pl/a/przerazajacy-widok-pr...as-oznacza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 02:03 PM
Post: #1603
RE: Polityka ogólnie.
Miejmy nadzieję, że u nas nigdy ich nie zobaczymy... Poza tym myślę, że była to jedynie marna prowokacja jakiegoś mało rozgarniętego śmieszka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 08:35 PM
Post: #1604
Bug RE: Polityka ogólnie.
(15-05-2017 02:03 PM)KOXBOX napisał(a):  Miejmy nadzieję, że u nas nigdy ich nie zobaczymy...
Panie, otwórz pan oczy: http://wiadomosci.wp.pl/czeczeni-zaatako...855493761a

(15-05-2017 02:03 PM)KOXBOX napisał(a):  Poza tym myślę, że była to jedynie marna prowokacja jakiegoś mało rozgarniętego śmieszka.
Tak, tak. To na pewno prowokacja, to na pewno prank. Albo wybryk faszystów, którzy nienawidzą inności. Uspokajaj siebie dalej, a kiedyś obudzisz się kiedy będzie już za późno. Wtedy będziesz sobie wmawiał, że wolność tak naprawdę nie była ci do niczego potrzebna, a islam wcale nie jest taki zły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 05:54 AM
Post: #1605
RE: Polityka ogólnie.
Lewacy pomału wykruszają się z tego forum.

Było ich tu trzech.
Pozostało ich tylko dwóch.

Jak tak kochają inne kultury to niech sobie ich zaproszą do siebie do domu.
Innym niech nie narzucają .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 09:32 PM
Post: #1606
RE: Polityka ogólnie.
Zawsze mnie śmieszy ten argument,bo wiecie o zapraszaniu do domu.Przecież gdyby 30tyś lewaków chciałoby ściągnąć 30tyś brudasow do swych domow,to w Polsce byłoby 30tyś dzikusow.No chyba że mówimy o nie wypuszczeniu z tychże domów ale nie sądzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 05:43 AM
Post: #1607
RE: Polityka ogólnie.
@Joker

Ten argument ma inny cel.

Przecież wiadomo ,że do swego domu nie wezmą "imigranta"
Przecież trzeba mu za darmo dac dach nad głową, jedzenie, opierunek i jeszcze pilnowac aby żony , czy córki nie zgwałcili.

To kto się na to zgodzi?
Chyba tylko idiota.

I tu wychodzi ich dwulicowośc.

Bo do domu zwanego "Polską" chcą imigrantów przyjmowac.
I najlepiej, aby ci imigranci byli zakwaterowani gdzieś daleko od miejsca zamieszkania tego lewaka.
Aby lewak nie miał z nimi styczności.
Aby dzieci lewaka nie chodziły z imigrantem do szkoły.

Czyli lewak chce " uszczęśliwic" imigrantem wszystkich, tylko nie siebie.

Taka lewacka hipokryzja pod publikę ,której zwolennicy są także tutaj na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 11:36 AM
Post: #1608
RE: Polityka ogólnie.
Ja chętnie przyjąłbym pod swój dach uchodźców, a najchętniej wielodzietną rodzinę. Mogę ich też żywić koszernie i ubierać, w co tylko sobie życzą. Pod warunkiem, że dostanę kasę w takiej wysokości, ile kosztuje miesięczne utrzymanie uchodźców w Niemczech tj. 1000 Euro na 1 człowieka. Mam nadzieję, że większość Polaków przyjęłaby uchodźców na takich warunkach i okazalibyśmy się najbardziej gościnnym społeczeństwem w Europie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 02:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2017 02:54 PM przez RSC-2.)
Post: #1609
RE: Polityka ogólnie.
Moje życie i życie moich najbliższych jest cenniejsze niż 1 tys Euro za każdego imigranta islamskiego mieszkającego w moim domu.

I to nie jest problem gościnności, czy jej braku.

Napisałbym o swojej gościnności w stosunku do narodowości które nie mają "genów zabijania"
Ale nie będę się chwalił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 03:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2017 03:42 PM przez Wietnam.)
Post: #1610
RE: Polityka ogólnie.
Też chętnie bym przyjął jak @Hugo.

1000 €, mogli by pomagać mi w ogrodzie, nie mam nic przeciwko temu. Podkreślam@rsc bo widzę
że jesteś jeszcze bardzo młody, nie każdy uchodźca to terrorysta.

Ciekawe jak ty byś się czuł, gdybyś był w takiej samej sytuacji jak ci biedni syryjczycy.

Moje progi są otwarte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości