Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAYE-CHISORA
08-07-2012, 05:46 PM
Post: #1
HAYE-CHISORA
Witam, zapewne nie jeden z Was czeka na jakąś informację dotyczącą transmisji gali Haye-Chisora w polskiej telewizji. Jednak ani Polsat ani TVP takowej informacji nie podało... czyżby nie mieli ochoty wykupić transmisji do jednej z bardziej elektryzujących walk w ostatnich latach? nie wiem jak Was, ale mnie to strasznie niepokoi. Pisałem do pana Pawła Wójcika z Polsatu Sport, ale on nic na ten temat nie wie, chociaż wcześniej pisał, że Polsat walczy o prawa do pokazania tego pojedynku... wysłałem też wiadomość na FB do TVP Sport, ale jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi. Jeżeli sprawy tak się potoczą to trzeba działać i to szybko bo do walki pozostał już tylko tydzień! a więc piszcie na forum tvp, na e-maile itd może ktoś założyć także konto FB, które będzie apelowało do polskich telewizji o tym, żeby nie olewali kibiców boksu i pokazali transmisję gali Haye-Chisora. Ludziska trzeba zacząć działać, chyba nie chcecie psuć sobie wielkiego wieczoru bokserskiego szukaniem odpowiedniego, nie zacinającego się streama? POZDRAWIAM!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-07-2012, 06:20 PM
Post: #2
RE: HAYE-CHISORA
No nie zdziwilo by mnie to jakby nie bylo transmisji. Tym gorzej dla nas ze na Niemieckich tez nie lookniemy bo tam, ma to byc w PPV. Podeslij mi adres do Wójcika na PW jeśli możesz

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 04:44 PM
Post: #3
RE: HAYE-CHISORA
napisalem do polsatu.. odpowiedzi sie nie spodziewam ale jesli walki nie zobacze na zywo.. to bedzie dla mnie masakra.
sory za brak polskich znakow

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 07:53 PM
Post: #4
RE: HAYE-CHISORA
http://www.teleman.pl/tv/Boks-Gala-w-Londynie-769720 - Tylko czy to wiarygodne źródło? ja tam pewności nie mam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 08:09 PM
Post: #5
RE: HAYE-CHISORA
http://www.telemagazyn.pl/polsat_sport/2...o,cpr.html

Dobry znak. Nie ma detali ale polsat sport i sobota wieczór mnie pociesza.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 09:02 PM
Post: #6
RE: HAYE-CHISORA
Walka oficjalnie w programie na stronie Polsatu Sport na sobotę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 11:19 PM
Post: #7
RE: HAYE-CHISORA
Walka będzie na Polsacie Sport? A nie wiecie kto będzie komentował? Bo jeśli pan Kostyra, to zdecydowanie wybieram streama. Czemu? Bo pan Andrzej dość skutecznie odrzuca mnie od oglądania boksu na tym kanale. Nie twierdzę, że jestem większym ekspertem i znawcą od niego, ale momentami gada takie głupoty (De La Hoya pokonał Mayweathera chociażby, czy po prostu szczyt szczytów, gdy pomylił Sandersów podczas komentowania walki Wawrzyk-Bachtow. COREY Sanders to nie CORRIE Sanders, panie Andrzeju!) że aż mam ochotę wyłączyć dźwięk w TV.

@AdamekFightPL
(08-07-2012 05:46 PM)AdamekFightPL napisał(a):  czyżby nie mieli ochoty wykupić transmisji do jednej z bardziej elektryzujących walk w ostatnich latach?
Jeśli mówisz o wadze ciężkiej, to masz rację. Jeśli ogólnie o boksie, to racji nie masz, bo ciekawszych i bardziej elektryzujących walk było w ostatnich latach co najmniej kilkanaście. Nie myśl, że się czepiam. Po prostu ja z natury jestem taki, że wiele rzeczy staram się precyzować. Podobnie w tym wypadku nie mogę sobie darować, żeby Cię nie zapytać czy piszesz ogólnie o boksie czy o ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 06:38 AM
Post: #8
RE: HAYE-CHISORA
@Szakal
No ja nie wiem czy była jakaś bardziej elektryzująca walka przed kilkoma laty, nawet nie w HW gdzie dwóch najbardziej kontrowersyjnych zawodników dywizji pobili się na konferencji prasowej a teraz załatwią sprawy w ringu... w każdym razie ja o takiej nie słyszałem, ale to tylko moje zdanie. Masz prawo myśleć inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 06:40 AM
Post: #9
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
Wiele zależy od tego, jak rozumiemy słowo "elektryzująca". Ale w sumie to już nieistotne, po prostu chciałem poznać Twoją opinię.

I powtórzę pytanie: nie wiesz może kto będzie komentował ten pojedynek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 09:00 AM
Post: #10
RE: HAYE-CHISORA
@Szakal

Kostyra & Skrzecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości