Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAYE-CHISORA
10-07-2012, 09:09 AM
Post: #11
RE: HAYE-CHISORA
Kostyra i SKRZECZ? Ten Skrzecz, który ostatnio komentował walkę Proksa-Hope II? Jezu Chryste...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 09:15 AM
Post: #12
RE: HAYE-CHISORA
Z tego co ja wiem, to będzie Kostyra i Gmitruk, który podpisał kontrakt z Polsatem na komentowanie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 10:53 AM
Post: #13
RE: HAYE-CHISORA
Kostyra jest starszny...
Gdyby choć w części komentował boks tak samo dobrze jak Szpakowski komentuje piłkę nożną, dałoby się tego słuchać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 11:35 AM
Post: #14
RE: HAYE-CHISORA
Może jednak Pindera będzie to komentował, zobaczymy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 12:47 PM
Post: #15
RE: HAYE-CHISORA
@Szakal
Haha, udało mi się Cię przerazić? pan Skrecz jest mocny... ale do komentowania to on się nie nadaje, tak samo zresztą jak Kostyra Big Grin Jerome dobrze napisał, walkę będą komentowali zapewne Kostyra i Gmitruk lub ( moje marzenie ) Gmitruk, Pindera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 12:48 PM
Post: #16
RE: HAYE-CHISORA
Pindera Gmitruk uuu.. to by było zestawienie. Jednak i tak będzie Kostyra.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 12:57 PM
Post: #17
RE: HAYE-CHISORA
Szczerze to mnie bardzo podoba się para Kostyra - Gmitruk, przy Gmitruku Kostyra wydaje się jakoś mądrzejszy, chyba bardziej pilnuje tego co mówi. Pindery dobrze się słucha, ale razem z Gmitrukiem trochę usypiają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 12:59 PM
Post: #18
RE: HAYE-CHISORA
@Masterangelo
Mi podoba się jak nie ma gadania o rzeczach "pozaringowych". Jeśli nie ma akcji w ringu to niech nie mówią...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 01:25 PM przez Szakal.)
Post: #19
RE: HAYE-CHISORA
@Mastrangelo
Jeżeli walkę będzie komentował duet Kostyra&Gmitruk, to również nie mam nic przeciwko. Jak to świetnie napisał ktoś na portalu głównym "Gmitruk to głos rozsądku pomiędzy bajkami Kostyry". Dlatego jeśli będą komentować oni, to będzie okej.

Jeśli sam Kostyra, albo co gorsza Kostyra i Skrzecz, to wybieram streama.

EDYCJA: @AdamekFightPL, teraz dopiero zauważyłem Twojego posta. Tak, udało Ci się mnie przerazić tym Skrzeczem ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:19 PM
Post: #20
RE: HAYE-CHISORA
Szczerze mówiąc ja tam się nie przejmuje kto będzie komentował walkę. I tak nie przywiązuje zbytniej uwagi do tego co mówią komentatorzy. Ważne, że będę miał gdzie ją pooglądać Big Grin

PS. Tutaj macie telewizyjne promo walk Haye-Chisora. Zaciekawiło mnie to, że została tam pokazana z nie znanej przeze mnie perspektywy bójka na konferencji. Haye uderzył Chisorę lewym a ten nawet nie mrugnął Big Grin ciekawe czy w ringu ciosy Haye'a będę robiły na Dereck'u takie wrażenie Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=-r96tgeYt...r_embedded
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości