Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
25-11-2014, 09:55 PM
Post: #71
RE: Manny Pacquiao
(25-11-2014 09:07 PM)Joker napisał(a):  Dobrze że Floyd chce tej walki i ciągle o niej mówi a Pac ucieka od tematu.
Dobre Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 10:01 PM
Post: #72
RE: Manny Pacquiao
Floyd nie musi nikogo prosić o walkę tak jak mały Filipińczyk SmileSmile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 11:19 AM
Post: #73
RE: Manny Pacquiao
Roach potwierdzil oficjalnie, ze jesli nie zdarzy sie nic nieprzewidzianego to nastepna walke Manny stoczy w junior polsredniej, a za rywala obóz PacMana wybral Danny'ego Garcie. Niezobowiazujace rozmowy juz sie odbyly.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 11:24 AM
Post: #74
RE: Manny Pacquiao
To będzie mega pojedynek bo stylowo Garcia ma szansę to wygrać przez nokaut tak samo jak z Khanem. Pacquiao będzie szybkimi kombinacjami niszczył Garcie dopóki nie nadzieje się na jakiś mocny cios kontrujący.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 11:53 AM
Post: #75
RE: Manny Pacquiao
Dla mnie Danny nie ma takiej sily ciosu jak JMM, choc oczywiscie szanse trafienia na punkt zawsze sa. Na pewno Garcia ma wieksze szanse z Pacquaio niz z Floydem bo za Mannym nie trzeba biegac, ale mnie zwyciestwo Swifta bardzo by zaskoczylo: wiatraki Filipino go wypunktuja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 12:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2014 12:05 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #76
RE: Manny Pacquiao
Szanse Garcia ma bo nawet Bradley podłączył Pacquiao w 2 walce. Garcia jest większy od Marqueza i nie wiem czy mu ustępuje w sile ciosów.

Ale oczywiście Pacquiao to faworyt zwłaszcza w niższej wadze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 12:11 PM
Post: #77
RE: Manny Pacquiao
E tam Danny bije mocniej niż JMM Big Grin .Również stawiałbym na Pac Mana,nadal jest szybki a Garcia w tym elemencie jest taki sobie,jest zbyt statyczny dla Pacquiao.Choć Filipińczyk na pewno nie ustrzegł by się kilku mocnych kontr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 02:15 PM
Post: #78
RE: Manny Pacquiao
Pacquiao poza tym, że wciąż jest szybki to jednak jest troche dziurawy i w tym upatrywałbym jakieś szanse dla Garcii, który przecież potrafi przyłożyć. Na pewno byłoby to super ciekawe zestawienie ale minimalnym faworytem Manny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 01:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014 01:26 PM przez Gogolius.)
Post: #79
RE: Manny Pacquiao
Roach poifnormowal o kolejnym kroczku do wielkiej walki: doszlo do spotkania Arum-Moonves na jej temat. Moonves to dyrektor generalny i prezydent korporacji CBS, ktora jest wlascicielem Showtime.

A co do Garcia-PacMan, to Garcia zeby byc zagrozeniem dla Filipino musi wyjsc z forma jak do Khana/Matthysse -> dyspozycja z Judah czy Herrera to zdecydowanie za malo (o Salce sie nie wypowiadam).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 11:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2014 11:53 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #80
RE: Manny Pacquiao




Torrecampo wrócił na ring w 2011 roku, może Arum namówi go na walkę rewanżową w PPV?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości