Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROKSA-GOLOWKIN
17-08-2012, 11:11 AM
Post: #11
RE: PROKSA-GOLOWKIN
@Holy230
To im wysłałeś? No to się nie zdziwię jak akurat ten mail nic nie da. Nie ma szans na TVN, zapomnijcie. To chodzi o kontrakt, pieniądze itd. To nie jest taka sobie "prośba" kibiców.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 11:20 AM
Post: #12
RE: PROKSA-GOLOWKIN
@Jerome
To oczywiste. Przy czym taka akcja może zaprocentować w przyszłości i TVN będzie pokazywał kolejne walki Proksy, np. w obronie pasów.

Teraz zostaje mi stream i nadzieja, że nie będzie z nim większych problemów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 11:28 AM
Post: #13
RE: PROKSA-GOLOWKIN
Nie wysłałem im tego. Wysłałem prośbę jak każdy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 03:38 PM
Post: #14
RE: PROKSA-GOLOWKIN
@Jerome
Sam mówiłeś, że TVN jest właścicielem telewizji N tak jak Polsat Cyfrowego Polsatu więc do kogo mieliśmy napisać w tej sprawie. N ma kontrakt z Proksą więc pewnie jest to powiązane z TVN-em. Wiadomo, że taki Polsat już tej walki nie pokaże skoro Grzesiek ma kontrakt z N. Nie ma wyjścia, jeżeli jest jakaś szansa, że któraś z telewizji otwartych pokaże tę walkę to będzie to TVN. W sumie z punktu widzenia marketingowego z pewnością opłacało by się to TVN-owi. Wielki powrót na rynek bokserski, walka Polaka o ''mistrzostwo'' świata w dodatku za darmo a nie tak jak konkurencyjne stacje w systemie PPV... Szkoda, że nie mam znajomych kto miałby kontakt z kimś od TVN-u, ale niestety od Tusk Vision Network każdy trzyma się z daleka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 03:45 PM
Post: #15
RE: PROKSA-GOLOWKIN
@AdamekFightPL
Nie no rozumiem, że to jedyna droga ale nie zmienia to faktu, że słaba. TVN nie ma kanałów sportowych żeby to pokazać. Jak sam mówiłeś Proksa ma kontrakt z N i na N będzie pokazywane. TVN otwarty tego nie pokaże. TVN7? no bez jaj. Widzisz gdzieś szansę? Popytaj kumpli i umów się na sobote z którymś to obejrzysz.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2012 05:13 PM przez Holy230.)
Post: #16
RE: PROKSA-GOLOWKIN
TVN 7 tam same westerny i filmy z lat 90 lecą bez szans powinni to na polsat sport ale jak jerome mowi proksa dla N a nie dla TVN
aa Jerome jak masz N premium to bedziesz komentowal dla forum.bokser.org hehe ;D? na żywo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 05:47 PM
Post: #17
RE: PROKSA-GOLOWKIN
kiedyś próbowałem z Huck v Povietkin.. nieźle poszło.. poszukaj w aktualnościach a jak Ci się spodoba to będzie relacja i tym razem

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 06:58 PM
Post: #18
RE: PROKSA-GOLOWKIN
Jerome pasuje tylko jakbyś mógł to komentować runda po rundzie żeby to do nas docierało odrazu bo jak dasz juz po końcu walki to będzie to pewne opublikowane na bokser.org a tak to wspieralibyśmy Proksę Big Grin, większe emocje Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 08:56 PM
Post: #19
RE: PROKSA-GOLOWKIN
No tak właśnie robiłem i może zrobię z Proksą..
Minuta to mało na zebranie myśli a co dopiero napisanie..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 09:45 PM
Post: #20
RE: PROKSA-GOLOWKIN
Ale ja wątpie zeby ta walka dotrwała do 12rundy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości