Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proksa vs Golowkin
01-09-2012, 03:52 PM
Post: #51
RE: Proksa vs Golowkin
@Jerome
Nie przesadzaj z tym patriotyzmem Smile Metzger ma rację, wolę żeby Polacy okazywali realizm niż nadmiar patriotyzmu. Golowkin wyjdzie do ringu w rękawicach Everlasta albo Reyes a to oznacza tylko jedno - jego ciosy będą jeszcze bardziej bolały... szkoda Grzesia bo chłopak się tak podpala tą walką a jutro wyjedzie z USA w wielkim dołku emocjonalnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:52 PM
Post: #52
RE: Proksa vs Golowkin
@Pakman
Ja nie dramatyzuję, ja po prostu patrzę na sprawę realnie. Zwróć uwagę na to co mówił po rewanżu z Hopem: ktoś mu zadał pytanie w stylu "Co dalej?" a Grzesiek odpowiedział, że jest zmęczony i musi odpocząć. Dlatego też po prostu nie może być w 100% dyspozycji. Co do tego czy nie wziął by tej walki, to też można się spierać, bo "walkom o mistrzostwo świata się nie odmawia".

Aha, no i ja nie odmawiam Grześkowi talentu, ale gdzie mu do Robinsona? ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:53 PM
Post: #53
RE: Proksa vs Golowkin
Pakman

Nie porównuj Robinsona do współczesnych bokserów, bo wtedy treningi były mordercze tak się budowało kondycję, wytrzymałość z resztą widać to po walkach z LaMottą. Bokserzy w tamtych czasach brali walki bardzo często, bo zarobki nie były zbyt duże.

Archie Moore też bardzo często walczył, a masz przykład mayweathera który zarobi 40mln $ i mu starczy raz na rok/pół.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 03:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2012 03:58 PM przez Pakman.)
Post: #54
RE: Proksa vs Golowkin
Robinson to był największy bokser w historii, większy nawet od Alego, chodzi mi po prostu o to, że formę można utrzymać bardzo długo i mam nadzieję, że za 12 godzin zobaczymy takiego Super G, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

@AdamekFightPL

Patrząc realnie, to jest to pojedynek dwóch wyrównanych pięściarzy. Wszyscy się zachwycają Gołowkinem, a przecież on nie walczył z nikim nawet pokroju Sylvestra. A co do rękawic, to Grzechu będzie walczył chyba też w Everlastach, więc Goło też musi się mieć na baczności.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 04:59 PM
Post: #55
RE: Proksa vs Golowkin
Akurat rękawice mają najmniejsze znaczenie. Póki jest to 10u to nawet w Paffenach można zniszczyć twarz ;]
Dla mnie to również starcie wyrównanych pięściarzy i choć rekord Golovkina jest ładny to na średniakach zbudowany. Grzesiu ma rekord podobny a może nawet ciut lepszy. Korespondencyjne pojedynki jednak mają się nijak to rzeczywistości. Wszyscy chyba o tym wiedzą.

@Holy230
Odnośnie reputacji.
Skasowałem Ci mój plus, ponieważ miałem zamiar zmienić opis. Ty jednak błyskawicznie usunąłeś mi swój :/
Nie wiem na jakiej podstawie ale nie sposób nie pogratulować. To niby tylko jakieś punkciki jednak można się z nich nieco dowiedzieć.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 06:16 PM
Post: #56
RE: Proksa vs Golowkin
@Pakman
Tak, tak, ale to nie Gołowkin walczy z opuszczonymi łapami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 06:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2012 06:24 PM przez Pakman.)
Post: #57
RE: Proksa vs Golowkin
Jego obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Wg mnie Gołowkin tej walki na punkty uczciwie nie wygra. Jego jedyna i to dość spora szansa to nokaut. Gienek będzie miał wrażenie, że walczy z niewidzialnym człowiekiem. Grzesiu jest od niego sporo szybszy i ma lepszy balans. No ale cóż, wszystko rozstrzygnie się za ok. 10 godzin. Poza tym nie ogarniam, podczas walki z Hopem wszyscy jechali po Skrzeczu, że cały czas gada o tych opuszczonych rękach, a teraz te same osoby ( nie chodzi mi o Ciebie) żądają od Grześka podniesienia gardy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 07:49 PM
Post: #58
RE: Proksa vs Golowkin
@Pakman
Może i styl Grześka na prawdę byłby świetny przeciwko Golowkinowi, ale nie teraz. Brak mu doświadczenia. Jak się zachowa gdy wyłapie bombę od Gennadija po której zaświecą mu się lampki?? czy wtedy podniesie wreszcie łapy? jest jeszcze jeden bokser, który potrafi tak walczyć nawet z przeciwnikami silniejszymi od siebie a jest nim Sergio Martinez jednak ten gość jest nie wyobrażalnie bardziej doświadczony i dużo bardziej utalentowany. Proksa powinien ''próbować'' robić z Gennadijem to co robił Martinez z Pavlikiem. Czy jednak Proksa ma takie umiejętności żeby to dokonać? nie sądzę. Obym się mylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 07:54 PM
Post: #59
RE: Proksa vs Golowkin
Na wszelkie spekulacje jest już za późno. Grzechu wchodzi do ringu urządzić Kazachowi piekło! Duża wiara i nadzieja. Co ma być to będzie. Jak dla mnie jest 50/50. Emocje rosną.

P.S.: Tak się szczyciłem posiadaniem N-ki a dziś włączam tv i się okazało że nie zapłaciłem na czas i nie obejrzę Proksy w HD Sad

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 08:08 PM
Post: #60
RE: Proksa vs Golowkin
@Jerome
W ogóle nie obejrzysz czy tylko w HD nie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości