Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proksa vs Golowkin
02-09-2012, 11:15 AM
Post: #81
RE: Proksa vs Golowkin
Grzesiek powinien teraz zrobić sobie jakieś 8 miesięcy przerwy, co potem ? Walka o EBU chyba nie wchodzi w grę, bo to dreptanie w miejscu, Grzegorz ze swoim talentem musi iść do przodu. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby to co zrobił Tomek Adamek, czyli postawić wszystko na boks i wyjechać do USA. Jest tam cała masa szkoleniowców, którzy mogliby wziąć Grześka pod swoje skrzydła, najlepsi wydają się być: Nazeem Richardson, Kevin Cunningham, Emanuel Steward czy Floyd Mayweather sr, ale wybór należy do Grześka. W tej chwili w 3 ostatnich walkach ma 2 porażki, jego promotor jest prezesem światowej federacji snookera i ma gdzieś Prokse, trener przygotowuje 30 innych pięściarzy i nie może w pełni poświęcić się pracy z Super G, media w ogóle się nim nie interesują i wczorajsza walka tego nie zmieni. Z drugiej strony ta walka ma też swoje pozytywy, Grzegorz zawalczył na HBO i poczuł smak walki o mistrzostwo świata i wie już ile mu brakuje do absolutnego topu. Mam nadzieję, że tak jak kariera Victora Ortiza nabrała rozpędu po laniu od Marcosa Maidany, tak kariera Grzegorza Proksy pójdzie w podobnym kierunku po porażce z rąk GGG. Nie mam watpliwości, Super G jeszcze nas pozytywnie zaskoczy !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 11:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012 11:34 AM przez Polak18.)
Post: #82
RE: Proksa vs Golowkin
AdamekFightPL

No i doczekasz się mojej odpowiedzi.Jak mam traktować kogoś kto wchodząc na czata,bez podania argumentów pisze,że Polak przegra przez KO w 2 rundzie? Otóż jak typowego onetowego trolla i tak też zostałeś potraktowany.W przeciwieństwie do Detera,który np podał normalną argumentację.

Wytypowałeś poprawnie wynik? Brawo,przysłać ci kwiaty i bombonierkę?
Wytypowanie wyniku,jednakże nie oznacza znajomości realiów boksu zawodowego.Mój ojciec,który jest typowym Januszem jeśli chodzi o boks powiedział,że Proksa przegra przed czasem,mimo iż nie widział ani Proksy ani Gołowkina.To znaczy,że zna się na boksie ? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 12:32 PM
Post: #83
RE: Proksa vs Golowkin
@Polak18
Na czacie nie podawałem argumentów bo po co? byłem tam na chwile, ktoś zapytał jaki przewidujemy wynik walki więc podałem. Cofnij kilka stron wstecz i zobaczysz moje argumenty. Na pewno nie napisałem, że przegra przez KO w 2 rundzie... napisałem tylko, że przegra przed czasem. Twój ojciec akurat mnie nie interesuje skoro nie widział ani Proksy ani Golowkina. Możesz pisać co chcesz, ale oglądam boks od dobrych 4 lat non stop więc coś tam znam się na boksie i nie pozwolę się obrażać w tym stylu zwłaszcza, że mnie nie znasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 01:34 PM
Post: #84
RE: Proksa vs Golowkin
Ależ emocje.
Pierwsza runda normalna przewaga Golovkina. Knock down nieco dziwny, ponieważ była wymiana ciosów z której Grzesiek wyleciał na ręce ale czy dostał jakiś cios, który to spowodował wątpię. Nie mniej jednak knock down słuszny.
Druga runda co raz większa dominacja GGG. Proksa nieco zepchnęty do defensywy. Widać było, że podnoszenie rąk do gardy jest dla niego jak kombinacja lub wyprowadzenie ciosu. Nie robił tego automatycznie lecz musowo. Kilka dobrych bloków i kontr Polaka lecz to Gennady był efektywniejszy. Przede wszystkim Kazach był bardzo bardzo spokojny i opanowany. Proksa wchodził w rundę z myślami miałem krótki obóz, On jest bardzo silny, za szybko to się dzieje. Bodajże w drugiej rundzie na 40 sekund przed końcem Grzesiek trafił potężnym lewym, po którym moim zdaniem Gennady przez kilka sekund szukał równowagi. Trzecia runda i ciąg dalszy. Gennady fantastyczny jab i ten prawy sierp wyprowadzany z dołu do góry, który niszczył Proksę za każdym razem gdy trafiał. W czwartej rundzie myślałem, że będzie koniec. Gdy Grzesiu padł niczym Majewski spodziewałem się najgorszego. Nagle Super Grzesiu wstał ale widać było, że dwa potężne uderzenia, które Golovkin doprowadzał do tej pory jak chciał zakończą walkę w brzydki sposób. Tak się jednak nie stało i Grzesiu mógł odpocząć w narożniku. Powiem szczerze, że wydarzyło się coś dziwnego u mnie w domu. Oglądając obrazek Łapina, który był tak przejęty mówiąc "Grzesiek dawaj dawaj dawaj" a Grzesiu z niespodziewanym uśmiechem odpowiadał, że "oczywiście, no przecież" wzruszyłem się nieco. Wskazówka pana Fiodora o tym, że Kazach teraz będzie luźny i za pewny i to jest szansa dla Grześka zrobiła mi nadzieję. Niestety gdy Proksa wstał widziałem, że nie jest jeszcze sobą w 100%. Koniec przyszedł blisko. Świetna praca, świetne ciosy Kazacha. Jest On bardzo mądrym pięściarzem. Wielki szacunek mimo deklasacji mojego rodaka.

@AdamekFightPL
Kazach walczył w Grantach i zobacz jak się skończyło. Czerwone Cleto a'la Pacquiao nie pomogły Grześkowi zbytnio Tongue

@Polak18
Uważam, że to co wczoraj zrobiłeś w stosunku do AdamkaFightPL jest po prostu niedopuszczalne. Mamy wolność słowa. Cenzura zniknęła z komuną kilkadziesiąt dobrych lat temu. AdamekFightPL napisał, że typuje KO na Grześku w drugiej rundzie i co z tego? Ja typowałem zwycięstwo Grześka przez KO do 5 rundy i co też byś mnie zbanował? Tłumaczyłeś mi się później, że dbasz o czat i nie chcesz trolowania i robienia syfu. Do cholery jakiego syfu i jaki trolling? Facet napisał bez żadnej nienawiści, że wygra Kazach a Ty napompowałeś się niczym Twoje gwiazdki z filmów akcji, których takim ekspertem jesteś i go zbanowałeś. Żenada. Ogarnij się!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 01:59 PM
Post: #85
Bug RE: Proksa vs Golowkin
No to już wiemy, że musimy założyć inny czat na następne walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 02:02 PM
Post: #86
RE: Proksa vs Golowkin
@Jerome
Dokładnie, Reyesy to ponoć najtwardsze rękawice w boksie a mimo to ciosy Grześka nie robiły zbytniego wrażenia na Golowkinie. Ten Kazach jest niesamowity nie dość, że posiada kosmiczny cios jak na tę wagę to jeszcze łeb ma twardy. W dodatku jest prze miły, wyraz twarzy przyjacielski, on chyba serio musi być tym trzecim z braci Kliczko bo jeżeli chodzi o kulturę osobistą i umiejętności bokserskie to wcale im nie ustępuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 02:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012 02:19 PM przez Kikas.)
Post: #87
RE: Proksa vs Golowkin
Świetna walka, ogromna dawka emocji.

Proksa pokazał wysoki poziom, ładnie strzelał lewy bezpośredni z doskoku, niestety jego ciosy okazały się niewystarczająco efektywne, na maszynę Golowkina to nie wystarczyło.

Golowkin zimna krew, jednak jak zawodnik ma potężny argument w postaci siły ciosu, to buduje nie tylko przewagę fizyczną nad rywalem, ale i psychiczną.

Proksy bym nie skreślał, po tej walce powinien nabrać dużo pokory i tyle nie pajacować.

Jeszcze raz- świetna walka, HBO ma nosa do dobierania rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 02:19 PM
Post: #88
RE: Proksa vs Golowkin
@Metzger
Przede mną czy przez Polakiem18?

@Kikas
Już wiemy od kogo Szpila ten lewy cep bierze z którym rzuca się całym cielskiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 02:34 PM
Post: #89
Bug RE: Proksa vs Golowkin
(02-09-2012 02:19 PM)Jerome napisał(a):  @Metzger
Przede mną czy przez Polakiem18?
Mam na myśli czat gdzie nikt nie będzie wyrzucany za przedstawienie własnego zdania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2012, 03:08 PM
Post: #90
RE: Proksa vs Golowkin
Co do wczorajszego czatu, to ja wylogowałem się w momencie gdy przeczytałem na temat AdamkaFightPL, że "ma taką wiedzę o boksie jak impotent o robieniu dzieci", gdy napisał że "GGG" wygra przez KO. Trochę to żenujące było. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się jakiś czat stworzyć/znaleźć, gdzie będzie można spokojnie dzielić się poglądami i opiniami.

Zaś w kwestii Proksy, to póki co straciliśmy naszego kandydata na mistrza świata. Czyli na ten moment jedynym "pewniakiem" zostaje tylko Masternak...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości