Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam walki...
27-08-2012, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2012 11:32 PM przez Szakal.)
Post: #1
Szukam walki...
Nie znalazłem takiego tematu na forum, a wydaje mi się, że może być przydatny.

Dlaczego zakładam taki temat?
Otóż chciałbym, żeby forumowicze pisali w nim jakich walk poszukują, a inni, jeśli tymi walkami dysponują lub wiedzą gdzie jest znaleźć, podawali do nich link. Czasami szukam niektórych walk naprawdę długo i niestety bezskutecznie, a okazywało się że miał ją, np. mój znajomy, który kupił ją od jakieś kolekcjonera i wystarczyło tylko zapytać.

Przy czym od razu zaznaczam: prosiłbym o dodawanie w tym temacie walk, których NAPRAWDĘ DOKŁADNIE szukaliście i nie udało się Wam ich znaleźć. Polecam takie serwisy YouTube, Dailymotion, Vimeo, SosoBoxing, AllTheBestFights czy SweetBoxing. Jeśli tam szukanych przez Was pojedynków nie ma, to wtedy możecie spokojnie odpowiedzieć w tym temacie. Chodzi po prostu o to, żeby nie tracić czasu na szukanie walk, do których dostęp jest względnie łatwy.

Poszukuję walk:
1)Kazuto Ioka - Thongthailek Sor Tanapinyo
2)Ryuji Hara - Shuhei Ito
3)Johnny Tapia - Mauricio Pastrana
4)Ivan Calderon - Lorenzo Trejo
5)Thomas Oosthuizen - Isaac Chilemba
6)Donnie Nietes - Angky Angkotta


Jeśli ktoś je ma, lub wie gdzie je znaleźć, to oczywiście proszę o informację ;]

PS. Jeśli dział jest nieodpowiedni, to przepraszam i niech moderatorzy oczywiście go przesuną w odpowiednie miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 09:14 PM
Post: #2
RE: Szukam walki...
Popytam o to, też bym chętnie obejrzał, myślę że nie będzie problemów, ale dojdę do tego dopiero za jakiś czas, więc jeśli ktoś trafi na to szybciej, to wrzucać nie czekać Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 09:58 PM
Post: #3
RE: Szukam walki...
Niech już będzie w tym dziale. To forum jest tak małe, że nie ma jak bałaganu narobićWink

Świetną robotę odwalacie, panowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 08:20 AM
Post: #4
RE: Szukam walki...
Przeskoczyłem wszystkie serwisy do tego całe google w poszukiwaniu twojej walki Szakal, ale pełno tylko II walki być może bardziej interesował ich nokaut Smile.


Ja poszukuję walki

William Joppy vs Julio Cesar Green I
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 02:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 02:47 PM przez redd.)
Post: #5
RE: Szukam walki...
Od dawna czaję się na tę walkę, ale nigdzie nie potrafię jej znaleźć:
Ray Mercer vs Marion Wilson
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 05:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012 05:57 PM przez Szakal.)
Post: #6
RE: Szukam walki...
@PeterManfredo
Jak coś wybierzesz, to daj mi znać. A walkę Gonzaleza z Rosasem jeśli możesz to wrzuć na jakiś serwer wymiany plików (np. rosyjski "Narod") bo wysyłanie pocztą płytki z jedną walkę to strata pieniędzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 06:27 PM
Post: #7
RE: Szukam walki...
@PeterManfredo
Tak byłbym zainteresowany uzyskaniem tej walki Smile Najlepiej tak jak @Szakal sugeruje, czyli wrzucić ten pojedynek na jakiś serwer.
Na wymianę za bardzo nic nie mam, moja lista jest dosyć uboga, ale wrzucę później na forum spis walk jakie posiadam, może coś tam dla siebie znajdziesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 07:33 PM
Post: #8
RE: Szukam walki...
Dobra,ja tam nic nie chce za te walki cieszę się że komuś się to może przydać. Wrzucę to gdzieś i dam znać

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 09:15 PM
Post: #9
RE: Szukam walki...
Również byłbym bardzo wdzięczny za walkę Rosasa. Nie wiedziałem, że jesteś przyczajonym kolekcjonerem Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2012, 09:22 PM
Post: #10
RE: Szukam walki...
No nie ukrywam,że jak się zabrałem za kolekcjonowanie to siedziałem 10 godzin dziennie lub po nocy na różnych serwisach i ściągałem ;-).

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości