Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam walki...
25-09-2012, 09:24 PM
Post: #11
RE: Szukam walki...
@PeterManfredo
A może wrzuć do tematu "Domowe kolekcje walk" pełną listę Twoich walk? Bo możliwe że masz i inne ciekawe pojedynki... ;] Bo nie powiem, jestem zaskoczony tą walką Gonzaleza. Pozytywnie, oczywiście ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 08:42 AM
Post: #12
RE: Szukam walki...
Ok,wrzucę niebawem;p

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 02:12 PM
Post: #13
RE: Szukam walki...
Co jak co, ale za walkę Najman vs Kostecki to bym nawet kilka groszy rzucił Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 10:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2012 10:37 AM przez PeterManfredo.)
Post: #14
RE: Szukam walki...
Mam walkę Najman-Kostecki. Z jakiegoś archiwum TV POLONIA chyba. Jakość nie za bardzo ale da się obejrzeć. I z amatorskiego nagrania mam też jego walkę w Stanach z Dougiem PhilipsemWink
Jego czyli Najmana

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 02:47 PM
Post: #15
RE: Szukam walki...
FRAGMENT LISTY WALK JAKIE POSIADAM,BĘDĘ UZUPEŁNIAŁ
Andrzej Golota-Sanders,Lewis,Tyson,Adamek,Bowe 1 i 2,Brewster,Byrd,Ruiz,Whiterspoon,Bates,Austin,Mollo,McBride,Nix,Norris,Rhode,Gra​nt,Navarre,Ferguson
Tomasz Adamek-Pineda,Urlich,Bell,Briggs 1 i 2,Gołota,Grant,McBride,Aguilera,Estrada,Gomez,Arreola,Kliczko,Gunn,Banks,Cunning​ham,Chambers,Maddalone,Walker,Dawson,
Lennox Lewis-Rahman 1 i 2,Kliczko,Tyson,Tua,Botha,Gołota,Holyfield 1 i 2,Briggs,Mccall,Mercer,Forrison,Fortune,Buttler
Mike Tyson-Lewis,Holyfield 1 i 2,Gołota,McBride,Williams,Etienne,Nielesen,Savarese,Francis,Norris,Botha,Bruno,D​ouglas,Ruddock 1 i 2
Floyd Mayweather-Cotto,Marquez,Ortiz,Hatton,Baldomir,De La Hoya,Judah,Mitchell,Gatti,Hernandez,Corrales
Manny Pacquiao-Marquez 1,2,3,Cotto,Margarito,Bradley,Mosley,Clottey,De La Hoya Barrera 1 i 2,Solis,Hatton,Diaz
Vitalij Kliczko-Sanders,Adamek,Lewis,Charr,Chisora,Solis,Briggs,Sosnowski,Arreola,Johnson,Peter
Miguel Cotto-Mayorga,Foreman,Pacquiao,Mayweather,Clottey,Jennings,Margarito 1 i 2,Gomez,Mosley,
David Haye-Bonin,Ruiz,Kliczko,Chisora,Harrison,Valuev,Barrett,Mormeck,Fragomeni,Abdoul,Thom​son,Williams,Rasani
Nonito Donaire-Mathebula,Vasquez Jr,Narvaez,MOntiel,Marquez,Vargas,Martinez,Concepcion,Mithalane
Julio Cesar Chavez Jr-Martinez,Rubio,Manfredo,Lee,Zbik,Duddy,Rowland,Vanda 1 i 2,Munoz,Solano,Hartman,Maraldo

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2012 08:05 PM przez Adammobp.)
Post: #16
RE: Szukam walki...
(28-09-2012 10:36 AM)PeterManfredo napisał(a):  Mam walkę Najman-Kostecki. Z jakiegoś archiwum TV POLONIA chyba. Jakość nie za bardzo ale da się obejrzeć. I z amatorskiego nagrania mam też jego walkę w Stanach z Dougiem PhilipsemWink
Jego czyli Najmana
Co ty gadasz, masz tę walkę Najman vs Kostecki?! Wrzucaj na YouTube, będzie hit.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 08:33 PM
Post: #17
RE: Szukam walki...
Ja wiem,Najman miał wtedy 21 lat;-) Nie mam tam konta ale rzeczywiście to jest pomysł;p

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 08:54 PM
Post: #18
RE: Szukam walki...
@PeterManfredo
Masz walkę Najmana z Kosteckim?! Nie gadaj!! Jest szansa na share??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 08:56 PM
Post: #19
RE: Szukam walki...
Haha, Najman - Kostecki. To jest teraz prawdziwy diament, nie wiedziałem, że to w ogóle istnieje.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 08:57 PM
Post: #20
RE: Szukam walki...
Postaram się wrzucić na YouTube. I jeszcze raz liste walk wrzucam bo niektórzy pytali:
FRAGMENT LISTY WALK JAKIE POSIADAM,BĘDĘ UZUPEŁNIAŁ
Andrzej Golota-Sanders,Lewis,Tyson,Adamek,Bowe 1 i 2,Brewster,Byrd,Ruiz,Whiterspoon,Bates,Austin,Mollo,McBride,Nix,Norris,Rhode,Gra​​nt,Navarre,Ferguson
Tomasz Adamek-Pineda,Urlich,Bell,Briggs 1 i 2,Gołota,Grant,McBride,Aguilera,Estrada,Gomez,Arreola,Kliczko,Gunn,Banks,Cunning​​ham,Chambers,Maddalone,Walker,Dawson,
Lennox Lewis-Rahman 1 i 2,Kliczko,Tyson,Tua,Botha,Gołota,Holyfield 1 i 2,Briggs,Mccall,Mercer,Forrison,Fortune,Buttler
Mike Tyson-Lewis,Holyfield 1 i 2,Gołota,McBride,Williams,Etienne,Nielesen,Savarese,Francis,Norris,Botha,Bruno,D​​ouglas,Ruddock 1 i 2
Floyd Mayweather-Cotto,Marquez,Ortiz,Hatton,Baldomir,De La Hoya,Judah,Mitchell,Gatti,Hernandez,Corrales
Manny Pacquiao-Marquez 1,2,3,Cotto,Margarito,Bradley,Mosley,Clottey,De La Hoya Barrera 1 i 2,Solis,Hatton,Diaz
Vitalij Kliczko-Sanders,Adamek,Lewis,Charr,Chisora,Solis,Briggs,Sosnowski,Arreola,Johnson,Peter
Miguel Cotto-Mayorga,Foreman,Pacquiao,Mayweather,Clottey,Jennings,Margarito 1 i 2,Gomez,Mosley,
David Haye-Bonin,Ruiz,Kliczko,Chisora,Harrison,Valuev,Barrett,Mormeck,Fragomeni,Abdoul,Thom​​son,Williams,Rasani
Nonito Donaire-Mathebula,Vasquez Jr,Narvaez,MOntiel,Marquez,Vargas,Martinez,Concepcion,Mithalane
Julio Cesar Chavez Jr-Martinez,Rubio,Manfredo,Lee,Zbik,Duddy,Rowland,Vanda 1 i 2,Munoz,Solano,Hartman,Maraldo

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości