Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giennadij Gołowkin
14-01-2019, 11:28 AM
Post: #471
RE: Giennadij Gołowkin
Zaskakująca informacja (przynajmniej dla mnie): wg GBP (które rozpoczęło w piątek negocjacje z Kazachem) Golovkin nie chce trzeciej potyczki, kierując swoje kroki w stronę łatwiejszego rywala na przetarcie.

Nie wiem czy w jego wieku i jego skillu/sile rywale na przetarcie mają sens. Do tego może to być tylko element negocjacji.
Sam Golovkin ciągle nie zdecydował z jakim obozem zwiąże się na najbliższe walki: Alvarez boksuje na DAZN, natomiast Kazach najlepszą ofertę dostał ponoć z PBC Haymona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2019, 02:41 PM
Post: #472
RE: Giennadij Gołowkin
Golovkin związał się z DAZN na 6 walk, które ma stoczyć w ciągu trzech lat. Za każdy z pojedynków ma zarobić co najmniej 10 milionów dolarów.
Pierwsza walka planowana jest na czerwiec, a kolejną we wrześniu mogłaby być trzecia potyczka z Alvarezem.
Na DAZN występuje także posiadacz czwartego pasa w średniej czyli Andrade - można sparować go najpierw z Golovkinem, a w 2020 zrealizować super unifikację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2019, 10:13 AM
Post: #473
RE: Giennadij Gołowkin
Dan Rafael twierdzi, że największe szanse na bycie rywalem Golovkina w czerwcu jest Szeremeta
""Chociaż rywal [Gołowkina] nie został jeszcze ogłoszony, to najczęściej w tym kontekście mówi się o niepokonanym Kamilu Szeremecie z Polski. Jest mistrzem Europy i zaliczył już dwie obrony tytułu, ale nie walczył jeszcze z nikim znaczącym." - napisał pięściarski ekspert stacji ESPN."

za rp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2019, 07:52 PM
Post: #474
RE: Giennadij Gołowkin
Jedną rundę będzie trwać walka z Szeremetą..
Golowkin mu tak przyjabuje że Szeremeta nie
będzie chciał walczyć dalej, głupi miss match.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 11:16 AM
Post: #475
RE: Giennadij Gołowkin
Rzeczywiście, na chwilę obecną nie wygląda to lepiej niż Golovkin - Proksa. Bez dobrych nóg ciężko ograć Golovkina, a nogi to największa słabość Szeremety. Nie wiem czy 2 miesiące wystarczą, żeby cokolwiek zrobić w tym kierunku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2019, 03:24 PM
Post: #476
RE: Giennadij Gołowkin
(14-03-2019 11:16 AM)Gogolius napisał(a):  Rzeczywiście, na chwilę obecną nie wygląda to lepiej niż Golovkin - Proksa. Bez dobrych nóg ciężko ograć Golovkina, a nogi to największa słabość Szeremety. Nie wiem czy 2 miesiące wystarczą, żeby cokolwiek zrobić w tym kierunku.
Wygląda to zdecydowanie gorzej, bo Proksa przynajmniej miał te nogi. A Szeremata nie, w dodatku różnica klasy i doświadczenia jest jeszcze większa. Nie wiem, kto wymyślił ten sparing, ale jeżeli dojdzie do skutku, to będzie murowanym kandydatem do "mismatchu roku". Nie lepiej wziąć Sulęckiego, jeśli jutro poradzi sobie z Rosado?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2019, 04:07 PM
Post: #477
RE: Giennadij Gołowkin
Ja myślę jednak że Gołowkin będzie chciał się przywitać
z DAZN bardziej znanym rywalem, aniżeli no name nawet
dla kibiców boksu w Stanach, Szeremetą. Gołowkin będzie
oczywiście w main event, na nazwisku rywala "Szeremeta"
to Eddie taką galą nie zrobi oglądalności w tym dniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2019, 11:39 PM
Post: #478
RE: Giennadij Gołowkin
Brandon Adams (21-2, 13 KO) jest jednym z pięściarzy, którzy
otrzymali ofertę walki z Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34
KO). Były mistrz świata wagi średniej na ring wróci 8 lub 15
czerwca podczas gali organizowanej w USA.

29-letni Adams wygrał ostatnią edycję programu "The
Contender". W finale Amerykanin pokonał na punkty z Shane'a
Mosleya Jr. Po drodze do zwycięstwa pięściarz z Los Angeles
wygrał m.in. z Jewgenem Chytrowem.

Czerwcowy występ będzie dla Gołowkina powrotem na ring po
ubiegłorocznej porażce z rąk Saula Alvareza. Kazach niedawno
podpisał kontrakt na sześć walk z platformą DAZN.
W gronie potencjalnych rywali Gołowkina media wymieniają
także Kamila Szeremety. Polak nie otrzymał jednak oficjalnej
propozycji z obozu "GGG".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2019, 12:20 AM
Post: #479
RE: Giennadij Gołowkin
To ja już wolę Szeremete Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2019, 11:41 AM
Post: #480
RE: Giennadij Gołowkin
Wasilewski powiedział, że Szeremeta za walkę z GGG powinien zarobić 400-600 tysięcy dolarów (tzn takiej kwoty oczekują).
Sprawdziłem sobie kwoty rywali Golovkina i oczywiście różnice są ogromne między nimi, ale takie oczekiwania nie wydają się wzięte z kosmosu. Martirosyan wprawdzie dostał 225 tysięcy czyli stosunkowo niewiele, ale już przeciętny Dominic Wade zarobił za walkę z Golovkinem 500 tysięcy dolarów, więc kwota 400 tysięcy dla Szeremety nie brzmi jak coś wyciągniętego z kosmosu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości