Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szklana szczęka
07-07-2013, 02:26 PM
Post: #51
RE: Szklana szczęka
@Sander
Mój znajomy Leszek Dudek (redaktor z orga) wie na prawdę dużo takich ciekawostek. Zwłaszcza, że był na tych sparingach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 05:10 PM
Post: #52
RE: Szklana szczęka
Chodzi mi o to że Vit najciężej trenował do Adamka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 05:46 PM
Post: #53
RE: Szklana szczęka
@Sander
Był na sparingach więc dowiedział się od paru ludzi, że tak - to były najcięższe przygotowania Kliczki w karierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 05:51 PM
Post: #54
RE: Szklana szczęka
Nigdy w coś takiego nie uwierzę.
Choćby sam Vit mnie o tym zapewniał. Przygotowania to przygotowania - mają być takie by dać formę i wygraną. A taki Vit zawsze jest dobrze przygotowany a Adamka i tak się nie obawiał. To do Lennoxa trenował lżej?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 05:57 PM
Post: #55
RE: Szklana szczęka
@Sander
O przyjacielu, zły przykład. Do Lennoxa Witalij przygotowywał się dosyć krótko... właściwie to z tego co pamiętam dowiedział się 2 tygodnie przed, że będzie z nim walczył a, że akurat był ''w treningu'' to przyjął walkę (kto nie przyjąłby walki o pas) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 06:11 PM
Post: #56
RE: Szklana szczęka
Ok ok ale tu nawet można inne nazwisko wstawić bez różnicy. Nie widzę powodów dla których miałby się spinać na Adamka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 06:27 PM
Post: #57
RE: Szklana szczęka
@Sander
A jednak tak było, nie mam zamiaru Ci tego udowadniać bo jakich argumentów czy dowodów bym nie użył to i tak nie uwierzysz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 08:11 PM
Post: #58
RE: Szklana szczęka
Faktem jest, że Kliczko we wrześniu 2011 roku prezentował się niesamowicie. Wniósł nawet mniejszą wagę niż w poprzednich walkach, to coś znaczyło. Facet zawsze wyglądał jak atleta przecież, a będąc starszy zrobił mniejszą wagę. Nie była to przypadkowa waga, a zaplanowana. No i ta jego dyspozycja w walce. Ktoś powie, że to "Adamek był słaby". W tamtej walce Adamek mało pokazał + Kliczko był fantastyczny. To spowodowało totalną dominacje Ukraińca w każdej rundzie. W życiu bym nie pomyślał, że szybki i sprytny Adamek nie będzie w stanie ugrać choćby jednej rundy. A nie ugrał...

I nawet Sdunek przyznał, że był to najlepszy Kliczko od czasu powrotu na ring.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 10:07 PM
Post: #59
RE: Szklana szczęka
Ja pamiętam dokładnie 5 ostatnich lat Witalija Kliczki i nie pamiętam go tak solidnie przygotowanego. Naprawdę imponował, najmniejsza waga, idealna sylwetka. Widać było, że Ukrainiec miał respekt przed Tomkiem i potraktował ten pojedynek poważnie, uważał chyba przed walką, że Polak jest w stanie zabrać mu pas. Zdaję sobie sprawę, że Witalij jest zawsze świetnie przygotowany, ale nawet na gołe oko widać, że w walkach z Chisorą czy Charrem był przygotowany zupełnie inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości