Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia
12-05-2015, 08:22 AM
Post: #51
RE: Danny Garcia
Ja bym stawial na Bronera - jakby aktywnie boksowal na wstecznym bez zbednego stania w miejscu i bezproduktywnego machania barkiem to bylby koszmarem dla Garcii.

Z drugiej strony Garcia to definicja chimerycznosci, meczy sie z Herrera a wygra latwo z Bronerem, nie zdziwiloby mnie to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 10:25 AM
Post: #52
RE: Danny Garcia
Może i Danny jest chimeryczny, ale to wciąż zawodnik niepokonany więc w walce z Bronerem stawiałbym jednak na Garcię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 10:40 AM
Post: #53
RE: Danny Garcia
Nie skreslabym Bronera, ale minimalnym faworytem bylby dla mnie Danny. Z Petersonem szanse szly niemal po rowno, tutaj 55-45 dla Garcii.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 04:51 PM
Post: #54
RE: Danny Garcia
Martin, co to za argument "zawodnik jest niepokonany więc jest faworytem"? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 04:59 PM przez Martin.)
Post: #55
RE: Danny Garcia
@Gogolius
Hehe no faktycznie zabrzmiało to głupawo......chodzi mi o to, że pomimo tej jego chimeryczności potrafił pokonać każdego z zawodników, a było ich kilku naprawdę niezłych. Wydaje mi się, że nawet gdyby nie był w optymalnej dyspozycji to wygra z Bronerem bo jest bardziej kompletnym pięściarzem albo inaczej: po prostu lepszym pięściarzem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 03:33 PM
Post: #56
RE: Danny Garcia
Chodzą plotki o walce Garcii z Malinaggim co przekreśla Swifta jako rywala dla Floyda.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 04:08 PM
Post: #57
RE: Danny Garcia
Beka jakby Swift wdupił z Paulim XD. Patrząc na jego walki z kurczakami jest to całkiem możliwe.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2015, 09:26 PM
Post: #58
RE: Danny Garcia
Oficjalnie 1 sierpnia.

Garcia nie będzie walczył z Floydem co oznacza, że Khan dostanie swoją szansę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 07:39 AM
Post: #59
RE: Danny Garcia
No i stało się. Garcia stracił pas WBC.
Myślę, że dobrze się stało, jak się ma pas to trzeba go bronić, a nie uciekać w umowne limity, które nawiasem mówiąc są dla mnie patologią boksu.
O pas powalczą Postoł z Matthysse - a więc czeka nas interesujący pojedynek, ale nie ma jeszcze daty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 11:22 AM
Post: #60
RE: Danny Garcia
Popieram opinię Martina. Garcia kombinował zamiast bronić pasa i słusznie został go pozbawiony. Walka Matthysse - Postoł to rewelacja i bokserski delikates z uwagi na kompletna różnicę stylów walki i charakterystyk obydwu rywali. Oby tylko nic nie pokrzyżowało tego pojedynku.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości