Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
25-11-2012, 05:19 PM
Post: #11
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Moja propozycja: Pernell Whitaker vs Julio Cesar Chavez.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2012, 05:23 PM
Post: #12
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Moja propozycja: Leonard-Haggler.

Tylko, że muszę najpierw dać kartę z Mayweathera i Castillo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2012, 09:36 AM
Post: #13
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Moja porpozycja : Roy Jones - Antonio Tarver I

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2012, 03:38 AM
Post: #14
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Widzę, że propozycji na kolejne tygodnie parę się w tym temacie pojawiło, poza tym @redd swego czasu przysłał mi na PW jeszcze 10 innych walk. Będzie z czego wybierać.

Walka na trzeci tydzień jest już pewna, De La Hoya - Quartey wydaje się być dobrym wyborem.
Mam też plan na tydzień 4 (zaproponowana przez @Maynarda walka Leonard - Hagler, która od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie), ale nie chcę znowu planować z tak dużym wyprzedzeniem, bo może się to jeszcze zmienić.


Generalnie, to wszystko proponowane przez Was walki w zostaną w lidze wykorzystane, nie mogę jednak powiedzieć, kiedy dokładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2012, 04:14 AM
Post: #15
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Jeszcze dodam propozycję Hopkins - Wright.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2012, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2012 08:03 PM przez CCConeser.)
Post: #16
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Niech ktoś robi ankietę, co wy na ten zestaw?

1.Ike Quartey vs Oscar De La Hoya
2.Oscar De La Hoya vs Floyd Mayweather
3.Pernell Whitaker vs Julio Cesar Chavez
4.Ray Leonard vs Marvin Hagler
5.Roy Jones Jr vs Antonio Tarver I
6.Ronald Wright vs Bernard Hopkins
7.Tim Witherspoon vs Larry Holmes
8.Michael Nunn vs Graciano Rocchigani
9.Thulani Malinga vs Chris Eubank
10.Robin Reid vs Joe Calzaghe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 05:36 PM
Post: #17
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Przepraszam za opóźnienie, ale miałem wczoraj sporo rzeczy do zrobienia i po prostu się wyrobiłem. Trzeci tydzień ligi wystartuje dzisiaj około 20:00.
I wiem, miałem dodać wczoraj "na 100%" kartę Mayweather - Castillo, ale ostatecznie tego nie zrobiłem z powodu wspomnianego braku czasu. Kartę dodam dzisiaj, chwilę przed startem trzeciego tygodnia. Już naprawdę na 100% ;] Trzymajcie za słowo.

@CCConeser
Taki zestaw moim zdaniem nie ma sensu, bo walki do kolejnych tygodni będę wybierał głosami większości. Startując z ligą zaznaczyłem, że na pierwsze 2 tygodnie pojedynki do punktacji wybiorę ja, bo chciałem zobaczyć jak to wygląda, jak jeszcze zmodyfikować zasady i tak dalej. Od teraz decyzje należą do Was.
Wracając zaś do Twojego zestawu, to już tłumaczę czemu jest to moim zdaniem kiepski pomysł. Jeżeli pojawią się w tym temacie posty (dla przykładu) ośmiu użytkowników, którzy zaproponują dajmy na to walkę Kłodarczyk - Cunningham I, to oczywistym jest, że to właśnie ta walka będzie "bohaterem" danego tygodnia, a nie jakiś pojedynek z listy.
Ale oczywiście dzięki za propozycję, bo może być i tak, że pojawi się ośmiu użytkowników którzy napiszą, że taki zestaw jest okej i to właśnie te walki chcą zobaczyć w kolejnych tygodniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2012, 09:02 PM
Post: #18
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Dodałem nowy punkt do zasad, mianowicie ustaliłem minimalną liczbę kart w danym temacie na 4. Jeśli kart będzie mniej (tak jak to na początku było z De La Hoya - Quartey), to dany "tydzień" zostanie przedłużony o kolejne 7 dni. Chodzi o to, żeby ta zabawa jakoś się toczyła, bo przy mniej niż 4 kartach chyba nawet nie ma pola do dyskusji.
Oczywiście ten brak kart jest tylko założeniem hipotetycznym.

Mam nadzieję, że będzie to wyglądało co najmniej (bo na jeszcze większą liczę forumowiczów biorących udział w tej zabawie narzekał nie będę) tak jak teraz ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 12:42 AM
Post: #19
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Moja propozycja na jeden z najbliższych "tygodni" to walka Chris John - Juan Manuel Marquez. Bardzo jestem ciekaw Waszych punktacji, bo opinie na temat werdyktu są różne: @Mastrangelo swego czasu w swoim temacie poświęconym sędziom pisał, że wynik mógł iść w obie strony, a na przykład @Maynard w temacie ze swoim rankingiem pisze wprost o wałku. Również moim zdaniem "Dinamita" ma prawo czuć się pokrzywdzony werdyktem, dlatego jestem ciekaw kart większej liczby forumowiczów.

No i bardzo chętnie poznałbym wasze punktacje pierwszej walki Gattiego z Wardem. Co prawda temu pojedynkowi temat poświęcił @redd, ale niestety nie doczekał się on niemal żadnego odzewu. A szkoda, bo werdykt tej niesamowitej wojny wydaje się być kontrowersyjny i warto na temat tej walki chyba szerzej podyskutować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 12:56 AM
Post: #20
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Dodaj ankietę i głosami zostanie wybrana walka, przydałaby się teraz cięższa kategoria.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości