Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
26-03-2013, 07:16 PM
Post: #31
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
na walke Lewis-Holy było bankowo jakoś z 4głosy. a Karty są tylko dwie. Moja i Conesera.

Ogólnie w ankietach oddawane jest ponad 10głosów na różne wallki a potem dochodzą dwie karty.
Pfff.. ta liga to fajna sprawa a nic tu sie nie trzyma..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:20 PM
Post: #32
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
@Maverick
Przede wszystkim, to mam nadzieję, że wrócisz do regularnego pisania, bo ostatnio bardzo często widziałem Cię wśród aktywnych userów w menu "Kto jest online?", a oprócz bukmachera to nie udzielałeś się chyba wcale. A czym więcej aktywnych forumowiczów (także w lidze), tym lepiej ;]
Powroty do zakończonych tygodni to dobry pomysł, bo np. walka Mayweather - Castillo I od dłuższego już czasu stoi nietknięta, a moim zdaniem naprawdę warto ją dokładniej przeanalizować, bo to jest moim zdaniem po prostu niedoceniany klasyk.

@Roy
Na walkę Lewis - Holyfield I były oddane 3 głosy, podobnie jak na Whitaker - Chavez, wobec czego potrzebny był rzut monetą ;]
Swoje (spore) braki w lidze na 100% nadrobię w trakcie tego tygodnia.


Jest jeszcze jedna kwestia, dotycząca małej rewolucji w lidze, ale ją przedstawię Wam dopiero w trakcie weekendu, bo muszę sobie jeszcze wszystko rozplanować. Od razu mogę jednak napisać, że decyzja będzie należała do Was. Więcej informacji wkrótce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 09:40 PM
Post: #33
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Ja już mam walkę Lewis-Holy w Avi,więc jutro dodam swoją kartę.Walujewa z Holym musi najpierw Szakal podać link w przyzwoitej jakości,bo niestety ja muszę ściągać najpierw na dysk w flv i dopiro przerabiać na avi,to czasochłonne przy moim archaicznym kompie i nieco traci na jakości.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 09:56 PM przez Maynard.)
Post: #34
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
To może podzielę się tajną stronką, z ogromną ilością walk; Mizerna jakość, ale komentarz angielski, plik avi - https://sites.google.com/site/simbrosupload/home/e

Znamy, oglądamyWink

Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:35 PM
Post: #35
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
RoyJonesJr
Ja głosowałem na Whitaker - Chavez, jeśli ta walka będzie w następnym tygodniu to kartę dodam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 11:27 PM
Post: #36
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
@Szakal powoli staram się wrócić do pisania, na razie bardziej czytam niż piszę, ale myślę, że po Świętach już będzie lepiej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 03:11 PM
Post: #37
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
@BESTIA
Jeśli możesz, to zagłosuj jeszcze raz w ankiecie z wyborem walki na aktualny tydzień. Mam wielką nadzieję, że w końcu ta walka trafi do któregoś z tygodni.

@Maverick
Mam nadzieję, że będzie lepiej, bo jak już wspominałem czym więcej piszących, tym lepiej ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 10:30 PM
Post: #38
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Okej, mamy już nowy dział poświęcony punktowaniu walk, więc chyba pora zacząć rewolucję ;]

Najpierw informacja o co chodzi:
BMH zaproponował mi zmianę formy ligi. Wiecie doskonale jak to działa teraz: ankiety, tworzenie przeze mnie tematów etc. Może to wyglądać całkiem inaczej. Jak? Zniknęłyby ankiety, a tematy poświęcone DOWOLNYM pojedynkom tworzylibyście Wy. Zatem jeśli ktoś z Was chciałby stworzyć temat poświęcony np. walce Bradleya z Pacquiao, to jak najbardziej mógłby to zrobić. Czy byłaby to walka historyczna, czy aktualna - nie miałoby to żadnego znaczenia.
Jako, że mam teraz uprawnienia moderatora mógłbym takie tematy ujednolicać, aby wszystkie wyglądały podobnie (tak jak wyglądają teraz, czyli data walki, jej stawka, miejsce, jakaś fotka).

Oprócz tematu głównego, w którym będziecie mogli proponować jakieś zmiany, etc. powstałby równoległy spis wszystkich tematów, aby mieć wygodny pogląd na to, jakie walki do tej pory punktowano w celu uniknięcia niepotrzebnego dublowania tematów.

Co o tym sądzicie? Pamiętajcie, że liga działa dla Was, więc i decyzja należy do Was.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 11:28 PM
Post: #39
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Inicjatywa ok ale zachęcenie naszego skromnego grona do zaangażowania się w punktowanie mało realne. Jeszcze punktować walki na żywo to tak ale te historyczne..będzie ciężko się zmotywować

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 11:34 PM
Post: #40
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
@Sander
Co do motywacji, to właśnie też po to byłaby ta zmiana. Wiem, że niektórym jest teraz ciężko przełamać się do punktacji walki Lewis - Holyfield I czy Wałujew - Holyfield, a tak to mogliby sobie wypunktować to, na co mają ochotę. Jeśli ktoś inny dodałby do stworzonego tematu kartę, to byłoby fajnie. Jeśli nie, to przecież świat się nie skończy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości