Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carl Frampton
01-03-2015, 01:20 AM
Post: #11
RE: Carl Frampton
Podpisuję się pod postem Kubali. Kiedyś nie bardzo wierzyłem w talent Framptona, a dziś uważam go za jednego z najlepszych europejskich bokserów P4P. Z Rigondeaux wcale nie stoi na straconej pozycji, jeśli Kubańczyk zaboksuje tak, jak z Amagasą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 07:14 PM
Post: #12
RE: Carl Frampton
Kiedy wreszcie Ci utalentowani mistrzowie w końcu się ze sobą zmierzą.

Cruz, Rigo i Frampton.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 02:33 PM
Post: #13
RE: Carl Frampton
Dla mnie wciąż to Rigo byłby faworytem z Framptonem.Carl by zagrozić Rigonowi musiałby zmienić styl nie walczyć na dystans lecz wywierać presje i wchodzić do półdystansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 03:13 PM przez Matys.)
Post: #14
RE: Carl Frampton
No właśnie, Frampton wygląda ostatnio jak milion dolarów i to na tle klasowych zawodników. Jest tylko jedno ale, Carl jest dość "krótki" nawet jak na swoją kategorię wagową, co nie było problemem, a nawet wręcz zaletą w starciach z Martinezem i Avalosem. Jeden to klasyczny swarmer, a drugi też taki brawler/slugger czy jak to tam nazywać. W każdym razie z jednym i drugim Frampton nie musiał się martwić o skracanie dystansu, bo obaj mu wręcz wchodzili na ciosy.

Żebyśmy się zrozumieli, Frampton to światowej klasy boxer-puncher, ale w starciu z Rigo mógłby skończyć jak inny światowej klasy boxer-puncher - Donaire. Tak jak pisze @TomaszX, Carl musiałby zmienić styl, bo z Rigo ten jego fajny timing i ogólnie klasa bokserska raczej by nie wystarczyły, chociaż nie byłby oczywiście bez szans. Stylowo zdecydowanie bardziej leżałby Framptonowi Santa Cruz <który, z kolei byłby wg mnie bardziej niewygodny dla Rigo niż Frampton>.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 03:18 PM
Post: #15
RE: Carl Frampton
Rigondeaux-kamień
Frampton-nożyce
Santa Cruz-Papier
#Analiza #jak #Borek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 07:55 PM przez Martin.)
Post: #16
RE: Carl Frampton
@Joker
Normalnie do*ebałeś Big Grin

Frampton leje Rigo, Rigo leje Santa Cruza, Santa Cruz leje....Framptona (?) to nie tak miało wyjść Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 08:08 PM
Post: #17
RE: Carl Frampton
Dobrze Joker pisał według mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 08:22 PM
Post: #18
RE: Carl Frampton
Martin
Nożyce tną papier Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 08:25 PM
Post: #19
RE: Carl Frampton
Martin

Wszystko tak jak napisałeś, tylko odwrotnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 08:44 PM
Post: #20
RE: Carl Frampton
Az mi sie przypomniał mem z mundialu, przed finałem.

Niemcy - nożyce, które właśnie przecięły brazylijski kamień i wystraszona, papierowa Argentyna Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości