Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter
06-11-2012, 07:42 PM
Post: #1
Twitter
Nie tak popularny w Polsce jak Facebook lecz niezwykle przydatny i dla nas fanów boksu niezbędny;p
Od niedawna korzystam z tego narzędzia i muszę powiedzieć,że polecam każdemu. Dlaczego? Nie wiem jak Wam ale mi dyskutowanie,zadawanie pytań wielkim sławom bokserskim daje wiele radochy;p
To właśnie dzięki Twitterowi dowiedziałem się z kim zawalczy 29.11 mój ulubieniec-Manfredo Jr...Dowiedziałem się od niego samego;p Twitter to znak czasów,uzależniaWink Polecam

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2012, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2012 11:36 PM przez PeterManfredo.)
Post: #2
RE: Twitter
Mi odpisali m.in Martin Lewandowski,USS czy Austin TroutWink No i Manfredo ale z nim pisałem już wcześniej na FB. Jak się zwiesz na Twitterze @Jerome?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 01:50 PM
Post: #3
RE: Twitter
@PeterManfredo
Pewnie @IloVeHayeMakeR, nie no żart. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby pogadać z takimi bokserami jak Szpilka,Łaszczyk,Majewski,Fonfara,Wolak,Masternak itd to polecam facebooka. Sam miałem okazje popisać z Szpilką,Łaszczykiem czy Fonfarą. Bokserzy, których wypisałeś są w takim razie łatwo dostępni. Pewnie dlatego, że nie są oni aż tak sławni. Jeżeli chodzi o twittera Haye'a, De La Hoyi czy Mayweathera to w większości ich posty piszą jakieś osoby do tego upoważnione a nie oni sami. Czasami zdarza się, że coś piszą do innych bokserów a co później czytamy na portalach bokserskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 04:38 PM
Post: #4
RE: Twitter
Tylko taki Haye to dziennie może dostawać 1000 pytań itp więc odpisać na wszystkie nie sposóbWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 04:39 PM
Post: #5
RE: Twitter
@Peter
Dlatego też nie płaczę po kątach Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 05:06 PM
Post: #6
RE: Twitter
Mi odpisał Sugar Shane Smile Muszę pyknąć do Trouta lub Lary, są świetni Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 06:42 PM
Post: #7
RE: Twitter
Trout na bank sam pisze. Bardzo dużo refleksji na tematy religijne, wrzucał zdjęcia swojej żony i dzieci, a wszystko na dużym luzie i z poczuciem humoru. No i odpisuje fanom. Świetny gość.

Z kolei Broner, a raczej koleś, który tweetuje w jego imieniu przyznał się do tego faktu ostatnio i nawet niektórzy dziennikarze stwierdzili, że woleliby, żeby na konferencje przychodził ten koleś, niż prawdziwy AdrienSmile

Ogólnie, bardzo wciągająca zabawka. Ja najwięcej czytam o polityce, ale i połowę amerykańskich dziennikarzy zajmujących się boksem mam w śledzonych, więc są wiadomości najszybciej jak się da. To jest duży plus, drugi to możliwość zadawania pytań, dzielenia się swoimi opiniami. Minusem jest pożeranie czasu, ale i tak lepsze to, niż gry komputerowe, albo alkoholWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 07:57 PM
Post: #8
RE: Twitter
Właśnie nie wiadomo jak to jest z tym kto tam pisze w czyim imieniu...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 08:18 PM
Post: #9
RE: Twitter
P.S.
Z tego mógłby być nawet news na główną bokser.org, gdybym takowe pisał:


Ja: @SauerlandBros Some Polish media report there's been an offer for Huck to face Wlodarczyk in a unification bout. Have you heard anything?
Kalle Sauerland: @Vonnegutized definitely one for the future at some point next year, will be an amazing fight between two great warriors ks
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości