Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
27-11-2012, 04:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 04:57 PM przez RSC-2.)
Post: #41
RE: Ban za działalność poza forum.
Nic dodać nic ująć. Ale........

Mastrangelo.
A dlaczego to miejsce zaczyna się robić dziwne?
Mógłbyś to uzasadnić .
Wal śmiało co masz do powiedzenia.
Jesteś w dobrej sytuacji ,że możesz pisać.
Gorzej gdyby ktoś na Ciebie rzucał oskarżenia , czy podejrzenia a nie mógłbyś się bronić .
Ja w takiej sytuacji byłem i wiem jak to jest.
Ale bardzo mnie ciekawi dlaczego uważasz ,że miejsce robi się dziwne?



@Mirek

Co to jest za stanowisko "kontroler forów internetowych w Polsce " .

Kto jest "pracodawcą" takiego etatu i na czym polega "praca"?
Jaki jest zakres uprawnień takiej osoby?

I w jaki sposób wysyła się do Ciebie "zgłoszenie" o którym piszesz w swoim poście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 05:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 05:08 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #42
RE: Ban za działalność poza forum.
O Rakoczym (Manfredo) pisałem już wczesniej. Dowiedziałem się właśnie z bardzo zaufanego źródła, że koleś został wywalony z bn po jednym dniu za to że wrzucał newsy z konkurencyjnego portalu nie podając źródła i podpisując je swoim nazwiskiem. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak jeden z tych newsów bn wysłało na portal niebranżowy. Wydawca i właściciel portalu do którego tak naprawdę należały materiały ma kierowac sprawę do sądu za złamanie praw autorskich. (newsy zostały juz usunięte z bn, ale jeden chyba jest na facebooku Rakoczego) Jednym słowem koleś podrzucił świnię kolesiom z boksinnjusa, bo moze sie skończyc tak, ze teraz będą musieli płacić karę za złamanie praw autorskich. Powinni obciażyć tym właśnie Rakoczego, niech buli, moze zrozumie że kraść nie wolno. Przypominam też, że Rakoczy został wcześniej wywalony z portalu Wasyla (miał robić tam lige typerów, ale jak zwykle się "popisał"), potem olał ligę na bokser.orgu a na blog wrzucał artykuły będące plagiatem lub wklejaniem z wikipedii (co wykryli redaktorzy już dawno). Ta jakiś wyjątkowo pokrzywiony koleś, bo skoro z kazdego portalu go wywalają to musi być coś nie tak. A co najlepsze to na twitterze (czy jako to sie tam nazywa) dalej lansuje sie jako "dziennikarz boxingnews.pl" chociaż go już stamtąd wywalil. Wyjątkowa bezczelność.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 07:39 PM
Post: #43
RE: Ban za działalność poza forum.
Jako iż Maynard zajął się ta sprawą pierwszy to nie chciałem się wtrącać, ale coś w tym jest że Manfredo został zbanowany trochę nie słusznie.Co do Bandita to możę się zgodzę jego prowokacje często prowadziły do kłótni i wyzwisk, ale Mastrangelo też prowokował a nawet ostrzeżenia nie dostał.Lecz jakby nie patrzeć Manfredo nic nie zrobił aby oczyścić się z "zarzutów" nawet głupiego screena nie zrobił.To sprawa długo się nie wyjaśni a niepotrzebne banowanie niczego nie załatw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 07:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 07:52 PM przez Mastrangelo.)
Post: #44
RE: Ban za działalność poza forum.
Mogę dostać bana jeśli to ma wam poprawić nastroję i się na nikogo nie obrażę Wink.
A prowokacje były właśnie po to, żeby sprawę wyjaśnić, bo ten klaun tylko czekał na to, żeby wszyscy o sprawie zapomnieli.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 09:46 PM
Post: #45
RE: Ban za działalność poza forum.
Ale jaja... To Manfredo takim przestępcą się okazał? O proszę, nie przypuszczałem...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 10:05 PM
Post: #46
RE: Ban za działalność poza forum.
Mastrangelo
I dlatego pisałem że nie zrobił nic głupiego screena aby być w porządku co do innych userów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 11:20 PM
Post: #47
RE: Ban za działalność poza forum.
Może i nieco przesadziłem, ale wiedziałem o nim nieco więcej, niż Wy. Niestety, ale ManagerSilnego napisał prawdę co do plagiatów. Co do jego działalności na innych portalach, nie mój problem.

Jeżeli nie podoba Wam się to, jak prowadzę forum, proszę pisać w tej sprawie "wyżej".

Wywodów rzekomego magistra (swoją drogą też nim jestem, so what?) nie skomentuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2012, 11:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 11:43 PM przez Adammobp.)
Post: #48
RE: Ban za działalność poza forum.
(27-11-2012 11:20 PM)Maynard napisał(a):  Wywodów rzekomego magistra (swoją drogą też nim jestem, so what?) nie skomentuję.
Hehehe. Może to jest ten pan magister.
[Obrazek: aleksanderkwasniewskiaf.jpg]

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-11-2012, 05:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 05:25 PM przez RSC-2.)
Post: #49
RE: Ban za działalność poza forum.
@Mirek.
Ja w zasadzie zgadam się z Tym co napisałeś ale ponawiam swoje pytania , które bardzo mnie interesują:
1. Co to jest za funkcja „kontroler forów internetowych w Polsce”?
2. Gdzie wysyła się do takiej osoby „zgłoszenia” o których piszesz
3. Jakie są uprawnienia takiej osoby.



Maynard.
Mam do Ciebie prośbę.
Jeżeli nie chcesz skrócić bana to przynajmniej „zawieś” go na kilka dni.
Chodzi o to ,aby Ci dwaj mieli możliwość wypowiedzieć się na temat tych zarzutów.
Jeżeli uznasz ,że ich teksty znowu są nieodpowiednie to z powrotem przywrócisz stan zbanowania.
Niech druga strona ma przynajmniej możliwość obrony.

Nie chcę sam narzucać Ci co masz robić bo Ty tu decydujesz.
Ale proponuję ,że jeżeli pod tym moim wpisem co najmniej 10 osób poprze mój wniosek o kilkudniowe zawieszenie bana to przynajmniej obiecaj ,że rozważysz taką możliwość.

[Dziękuję za pozytywne załatwienie mojej prośby.]
Proszę wpisywać poparcie dla kilkudniowego odbanowania Bandita i PeterManfredo.
[Nie można wykluczyć ,że oni w ogóle tu już nie wrócą, nawet po odbanowaniu. Jestem ciekawy ich reakcji, bo to będzie odpowiedź , czy czują się winni.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-11-2012, 06:00 PM
Post: #50
RE: Ban za działalność poza forum.
Popieram #1

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości