Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
02-12-2012, 11:47 AM
Post: #51
RE: Ban za działalność poza forum.
Niestety tylko jedno poparcie a w zasadzie dwa.
Muszę przyznać się do porażki w tym temacie ,choć gdybym sformułował pytanie odwrotnie zapewne skutek byłby inny. [Jeżeli co najmniej 10 osób nie zaprotestuje tu na forum stanowczym „nie” przeciwko zawieszeniu bana……………………]
Może niektórzy się bali aby nie podpaść Maynardowi i dlatego brak reakcji.

PeterManfredo popełnił błąd pisząc swoje wyjaśnienia pod nowym nikiem [post ten został skasowany, ale zdążyłem go skopiować] .
Maynard dając mu bana ostrzegł go ,że jeżeli cokolwiek napisze pod innym nickiem zostanie usunięty z forum na zawsze.
Nie mam wątpliwości ,że moderator wykorzysta to ostrzeżenie i pozbędzie się PeteraManfredo, gdyż jego powrót na forum mógłby okazać się mu nie na rękę.
Nie wykluczam też ewentualności ,że PeterManfredo napisał celowo te wyjaśnienia pod innym nickiem , aby zapewnić sobie dożywotni ban a tym samym uniknąć „obowiązku” wytłumaczenia się z zarzutów, które mu tu przypisano. Tym sposobem uniknie zarzutu, że nie wrócił na forum po miesięcznym banie w celu wyjaśnień, bo winę zrzuci na moderatora, który dożywotnim banem nie pozwala mu na złożenie wyjaśnień.
Ja osobiście posty PeteraManfredo czytałem z zainteresowaniem i będzie mi go tu brakować.
Na temat Bandita nie muszę się wypowiadać i brać go w obronę ,bo ten zapewne wróci ,gdy minie okres banicji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2012, 12:11 PM
Post: #52
RE: Ban za działalność poza forum.
@Maynard
Gdzie jest post Manfredo?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2012, 09:37 PM
Post: #53
RE: Ban za działalność poza forum.
Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 20:54:40
bokser.org- portal posiadający forum gdzie banują ludzi z powodu widzimisie moderatorka. Shit do potęgi

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:08:22
Bo jestem "niby oszustem" niestety nikt nie ma dowodów. Nie tylko mnie również innego kolesia ale taki jeden jest tam co narozrabiał tyle co ja i ten drugi a bana nie ma. Kolesiostwo

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:14:35
Nie ma o czym gadać. Jutro na YT dowód mojej uczciwości ale tu już pisał nie będę nie lubię układzików

Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 02-12-2012 21:32:50
Kilka słów wyjaśnienia:

PeterManfredo podsyłał redakcji Bokser.org oraz BN cudze teksty. Jest to o tyle zabawne, że próbował u konkurencji publikować m.in. artykuły z archiwów Bokser.org. Jeżeli chodzi o dowody, to nadal dysponujemy mailami oraz screenami, więc prosimy, by nie próbował robić z nas idiotów...

PeterManfredo najwyraźniej nie ma pojęcia o prawie prasowym i autorskim. Gdyby znał znaczenie tych terminów, wiedziałby bardzo dobrze, że możemy go pociągnąć do odpowiedzialności karnej.

Liga typerów to kolejna sprawa... Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że PeterManfredo nigdy nie miał w posiadaniu tych biletów i od początku karmił ludzi kłamstwami.

Uważam, że temat został wyczerpany. Jeżeli PeterManfredo ma ochotę dalej dyskutować, pozostaje mu droga mailowa, ale większość z was doskonale wie, że ten człowiek unika odpowiedzialności i nie odpowiada na wiadomości oraz nie dotrzymuje danego słowa.

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:35:33
Panie redaktorze szanowny dziękujemy za oświecenie ciemnego ludu. Niech poda na mail mój(macie w archiwach) teksty które Wam podesłałem a nie były moje. Czekam z niecierpliwością

Nowy cykl? Manfredo vs Reszta świata?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2012, 10:11 PM
Post: #54
RE: Ban za działalność poza forum.
Co za żałosny człowiek. I jeszcze będzie do końca trzymał się Swojej wersji, bo co bardziej naiwni pewnie mu uwierzą, że cały świat się na niego uwziął.
Ja się zastanawiam tylko jak on sam Sobie w głowie to wszystko tłumaczy, żeby mógł potem na Siebie spojrzeć.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2012, 10:45 PM
Post: #55
RE: Ban za działalność poza forum.
Macie swojego ulubieńca...

Oby tylko nie pociął się pluszową żyletką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 03:25 PM
Post: #56
RE: Ban za działalność poza forum.
Tak przy okazji, posprawdzałem jego IP i znalazłem parę ciekawych kont. Jak myślicie, kim był magister Mirek?Wink

Dotrzymuję danego słowa i wobec takiej bezczelności ogłaszam wszem i wobec, że użytkownik PeterManfredo na forum nie wróci tak długo, jak będę tu moderatorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 03:38 PM
Post: #57
RE: Ban za działalność poza forum.
(03-12-2012 03:25 PM)Maynard napisał(a):  Tak przy okazji, posprawdzałem jego IP i znalazłem parę ciekawych kont. Jak myślicie, kim był magister Mirek?Wink

Dotrzymuję danego słowa i wobec takiej bezczelności ogłaszam wszem i wobec, że użytkownik PeterManfredo na forum nie wróci tak długo, jak będę tu moderatorem.
No tak, pytał mnie o to RSC-2 w mailu to mu odpisałem, że to pewnie ten baran.
Tak z ciekawości, jeśli można, jakie jeszcze ciekawe konta znalazłeś?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 05:16 PM
Post: #58
RE: Ban za działalność poza forum.
Zbyt ciekawscy jesteście. Na żadne PW w tej sprawie odpowiadać nie będę. Niech wystarczy tyle, ile napisałem.

Dodam tylko jedną rzecz, na portal bokser.org ten osobnik wstępu już też nie ma i mieć nie będzie.

A Bandita odbanuję, kiedy czas na to przyjdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 08:21 PM
Post: #59
RE: Ban za działalność poza forum.
Mimo, że informacje podajecie konkretne to ja na Petera wjeżdżać nie będę gdyż mi w niczym nie zawinił i osobistych powodów nie mam. Pogadać z nim można było fajnie i tyle a o to w tym forum dla mnie właśnie chodzi...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 11:05 PM przez Mastrangelo.)
Post: #60
RE: Ban za działalność poza forum.
@RSC-2(poniżej)
Nie oszukał mnie, chciał mnie oszukać. Przekręcił za to innych z tego co czytam w komentarzach na stronie głównej, gdzie ktoś miał dostać jakieś bilety, ktoś inny coś innego za jakieś konkursy.
"PeterManfredo nie zrobił nic na forum co uprawniałoby do zbanowania go."
Jeśli mowa o uprawnianiu, przeczytaj pierwsze 3 punkty regulaminu Wink. Chcesz być taki formalny, to masz wszystko jak na dłoni.
[Obrazek: Peter.png]
[Obrazek: Peter2.png]
[Obrazek: Peter3.png]
Widzę, że ciągle Cię gryzie sytuacja z przed lat na bnews.pl?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości