Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
06-01-2019, 05:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2019 05:23 PM przez DevonPL.)
Post: #1461
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Kwiatek z głównej.

Cytat:Autor komentarza: Callisto
Data: 06-01-2019 15:19:54
Pamietajcie nadwislanskie robaki ze na tym portalu funkcjonuje dogmat nieomylnosci nam kmiotom oswieconego, nieomylnego, najmundrzejszego z mundrych, wszem i wobec szanowanego Pana Redaktora, ktory objawil sie maluczkim gdy trzeciego dnia zstapil z niebios swej genialnosci i niepokalany zasiadl na tron tegoz portalu mowiac: 'Oto ja ludzkie smieci, klekajcie gdy tylko zaslyszycie imie moje'.

PadłemBig GrinBig Grin

Link do newsu i tegoż właśnie postu.

http://www.bokser.org/content/2019/01/06...entsAnchor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2019, 07:54 PM
Post: #1462
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Callisto bardzo dobrze to podsumował.
Ktoś kto nie jest na bieżąco na głównej zapewne nie będzie wiedział do końca o co chodzi.

Mógłbym jeszcze wiele dodać do tego co napisał Callisto.

Ale szkoda czasu .

Przestałem się dziwić że Wasilewski kiedyś gonił ze swoich gal to towarzystwo a swoim bokserom zabraniał udzielania wywiadu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 02:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2019 02:54 PM przez Wietnam.)
Post: #1463
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Na głównej jest bardzo dziecinnie, czuję że
granica wieku piszczących tam wacha się
pomiędzy 14-25 lat. Bo sądzę że goście po
30stce piszą bardziej poważnie, a nie wstawki
typu pi...l się, wierszyki, i dawanie zaczepiać
się na prowokacje trolli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 03:28 PM
Post: #1464
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Zdziwiłbyś się gdybym napisał kto na głównej dyskutuje pod artykułami.

I nie chodzi tu o wiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2019 05:06 PM przez Wietnam.)
Post: #1465
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ja nie dyskutuje, bo jak widzisz mam bardzo
specyficzny układ pisania, możliwe że dyskutują
tam osoby które znamy z boksu, mediów. Skoro
Yale dyskutuje na rp, to że inni ludzie z Polskiego
boksu też to robią to jest bardzo prawdopodobne
ale przeważa tam niezbyt ogarnięta młodzież
oczywiście zdarzają się też wyjątki, ja np lubię
@OjcazradiaMaryja, więcej takich userów a będzie
lepiej, dużo wie o boksie i MMA często w śmiesznym
slangu który jest zdecydowanie do przyjęcia bo
śmieszy.

Ja konta tam nie mam bo nie lubię mieć na kilku
portalach o boksie,naraz. Forum, rp, i strony
Facebookowe mi starczają. Ale czytam newsy
głównej bo są bardziej rozbudowane aniżeli
na konkurencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2019, 05:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2019 05:20 PM przez DevonPL.)
Post: #1466
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
http://www.bokser.org/content/2019/01/11...entsAnchor

Wietman - OjciecZRadioMaryja to wyjątkowy ewenement, a poza nim Mieciu1 też pisze spoko.

http://www.bokser.org/content/2019/01/11.../index.jsp

Początek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2019, 05:56 PM
Post: #1467
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 13-01-2019 16:49:02
To bes sensu isz Bronek chce być ikonom!
Kiedy włonczam komputer z Oknami 10 mam mnustfo ikon i nie bardzo mam miejsce na pólpicie dla Adrjana!

http://www.bokser.org/content/2019/01/13...entsAnchor

Padłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 05:11 PM
Post: #1468
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
http://www.bokser.org/content/2019/01/14.../index.jsp

Jestem zaskoczony, wszyscy mądrze piszą, nie na burd itp. Widać, że trollowanie w wykonaniu ludzi typu Lolitka nie niszczą całkowicie głównej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2019, 03:27 PM
Post: #1469
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: Zartan
Data: 17-01-2019 10:47:55
Hahahahahahhahaha Big Grin I jak ten gość ma walczyć o co kolwiek i się liczyć się na poważnie w boksie skoro co walkę dostaje bumów albo leszczy? I błagam. Nie wyjeżdżajcie mi , że Hammer to solidny pięściarzy itp.Gość ma już 40 lat na karku i oprócz porażki z Wilderem ŻADNEGO poważnego rywala, żadnego dlatego Luis odpada już definitywnie z walk o co kolwiek.

Autor komentarza: iron4
Data: 17-01-2019 11:24:32
Zartan
Ale ty bełkoczesz fujaro.

Autor komentarza: Zartan
Data: 17-01-2019 11:35:41
iron4
Fujara to miękka z Ciebie. Nie wiem po co wyzywasz i prowokujesz.

Autor komentarza: cinek11
Data: 17-01-2019 11:38:21
@Zaratan dobrze prawi. Sam się zastanawiam czym sobie zasłużył Ortiz, że uważacie go za takiego killera, gość ma tylko jedno nazwisko w rekordzie (Jennings), potrafi tylko płakać (jak większość kubańskich bokserów), a jak przychodzi co do czego to kończy jak Rigondeux, Wilder już mu pokazał miejsce w szeregu.

Zartan sporo przesadził, Ortiz poza Jenningsem w resume ma walki z co prawda podstarzałym Tonym Thompsonem, Milikiem Scottem, czy Travisem Kaufmannem. Iron4 nie potrzebnie wdał się w dyskusję, i Zartan mu odszczekiwał. cinek11 mu wturował (prawdopodobnie mutlikonto Zartana). Śmiech na sali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2019, 10:39 PM
Post: #1470
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
DevonPL

Ty chyba jesteś kserokopiarka marki BMH.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości