Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka muzyka was relaksuje?
13-12-2012, 11:55 AM
Post: #1
Jaka muzyka was relaksuje?
Ostatnio tak mam, że po ciężkim treningu wracając do domu lubię się wyciszyć i posłuchać w tramwaju coś spokojnego. Zauważyłam, że mnie to niesamowicie uspokaja. Też tak macie? Jaką muzykę słuchacie żeby się wyciszyć i zrelaksować?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2013, 04:38 PM
Post: #2
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Na wyciszenie i relaks to słucham starych kawałków techno,coś jak ATB - 9 P.M. (Till I come)
Albo to:
http://www.youtube.com/watch?v=ssA_uIw3z74

Tak już mam,nic mnie tak nie relaksuje jak takie nuty rodem z Club Rotation z okresu gdzieś 1995-2002.
W tramwaju czy autobusie jadąc przez pół miasta nie widzę innej opcji niż słuchawki i sentymentalne kawałki.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2013, 09:19 AM
Post: #3
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
A mnie na takie coś, to świetne są soundtracki z RPG'ów, jak chociażby z takiej gierki jak Valkyrie Profile, gry, w której bardziej podoba mi się soundtrack, niż sama ona.

http://www.youtube.com/watch?v=dOxtw0a8Fio

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 04:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 04:27 PM przez Umkwatata.)
Post: #4
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Mnie relaksują kawalki z pogranicza metalu i mocnego rocka Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 12:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2013 12:45 AM przez Splint3rPL.)
Post: #5
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Ogólnie rzecz biorąc - słucham głównie rocka i metalu. Relaksuje mnie jednak inna muzyka. Najlepiej pasowałaby tu chyba nazwa... filmowa (chociaż w szczególności mam tu na myśli ścieżki dźwiękowe z gier). Przykłady? Proszę bardzo:










Uwielbiam cały soundtrack z Wiedźmina.








(to już normalna piosenka, ale bardzo klimatyczna)



Cały soundtrack z Call of Duty Modern Warfare 2 jest genialny. W końcu autorstwa Hansa Zimmera.

No i kilka kawałków z filmów i seriali:













Poza tym lubię się czasami wyluzować przy jakiejś delikatnej, rockowej balladzie:






















Dobra, starczy. Mógłbym tak w nieskończoność. Takiej muzy najlepiej słucha mi się w nocy, nie wcześniej niż o 1. Wtedy jest najlepszy stan : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 11:43 AM
Post: #6
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Najlepszy soundtrack do gry to ten do Call of Juarez. Świetna, klimatyczna muzyka, która nie znudzi mi sie chyba nigdy.

Przykład:




Poza tym świetny soundtrack z GTA Vice City, gdzie jedna ze stacji, nie pamiętam już która, grała świetne kawałki. Zresztą GTA VC to moja ulubiona gra, potrafiłem pół nocy jeździć po celu po mieście, słuchając radia.

Ballady rockowe są faktycznie świetne na rozprężenie i rozluźnienie, ale jak słusznie pisze Splint3r, działają tylko późno w nocyTongue











Inną sprawą jest muzyka akustyczna





czy instrumentalna






Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 05:55 PM
Post: #7
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Mnie relaksuje każda oprócz metalu, hard rocka itp. Smile DJ Smash (Volna) Big Grin
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 11:55 AM
Post: #8
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
A mnie ATB hipnotyzuje Smile
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 06:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 06:31 PM przez Joker.)
Post: #9
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
Dobra chłopaki mam sprawe ,pomoże mi ktoś znaleźć piosenke?Cały czas leci w radiu a ja nie wiem jak się zwie.Mianowicie refren brzmi ,this is a **** of my life my life my life oh yeah' w teledysku zaś bodajże policjant jeździ do zabójstw a zwłoki śpiewajaą.

Za pomoc nagrodze zielenią Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 06:39 PM
Post: #10
RE: Jaka muzyka was relaksuje?
A jakiego radia sluchasz?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości