Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Fonfara
10-08-2017, 07:44 PM
Post: #271
RE: Andrzej Fonfara
Fonfara potwierdza, że wróci na ring, ale w kategorii cruiser. Myślę, jak część komentujących, że to bez większego znaczenia, bo jego szanse z czołówką nowej wagi są podobne do szans z czołówką półciężkiej. W każdym razie ze względu na turniej WBSS Andrzej może obić kilku średniaków, odbudować swoja pewność siebie i dopchać się np. do potyczki z Lebiediewem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2017, 08:27 PM
Post: #272
RE: Andrzej Fonfara
Myślę, że Fonfara jest za słaby fizycznie do cruiser i szybko się o tym przekona. Byle nie za boleśnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2018, 08:45 PM
Post: #273
RE: Andrzej Fonfara
Fonfara wróci na ring 16 czerwca podczas gali na warszawskim Torwarze. Pewnie kolejna duża gala w pierwszym półroczu w Polsce. Czy nie za dużo, żeby wszystkie odpowiednio się sprzedały?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2018, 10:26 AM
Post: #274
RE: Andrzej Fonfara
Andrzej wraca 16.06 w Polsce (na Torwarze w Warszawie). Przeciwnik nie jest znany.
Będzie to dopiero druga walka Fonfary w naszym kraju (pierwszą był jego zawodowy debiut w Ostrołęce).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2018, 01:45 PM
Post: #275
RE: Andrzej Fonfara
Ciekawe kto rywalem Andrzeja ? Mówi sie o Cleverlym ale wątpię. Nie wiem, może Cuninghan. Jakby nie było rozpoznawalny nad wisłą . Ale jednak zawsze niewygodny i mógłby sprawdzić sensację. A tak to nie wiem. Jakby nie było Andrzej ostatnie starcie z Stevensonem przegrał z ekspresowym tempie. No nie wiem kogo z szerokiej czołówki mu byc tutaj rzucił , aby był pewnym faworytem. Duordola , makabu bija mocno, Mchunu może go obskoczyć . Ewentualnie można mu rzucić jakiegoś średniaka Siłłach, Bollonti ( walczył kiedys w półcięzkiej, ale w sumie to raczej już taki bum do wypunktowania a nie wyzwanie ), jakiś amerykański jr na przykład ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2018, 06:38 PM
Post: #276
RE: Andrzej Fonfara
Szkoda mi Andrzeja. Fajny chłopak, ale po tym co ostatnio pokazał, nie ma się ochoty w ogóle go oglądać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 05:17 PM
Post: #277
RE: Andrzej Fonfara
Siłłach rywalem Fonfary 16 czerwca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 07:35 PM
Post: #278
RE: Andrzej Fonfara
Jak na pierwszą walkę w nowej kategorii odważnie, bo Siłłach technicznie dużo
większe pojęcie niż Fonfara ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 07:45 PM
Post: #279
RE: Andrzej Fonfara
E tam, ostatnio @Wit zrobił z niego buma Big Grin

Niezły przeciwnik, choć mam wrażenie, że idealnie skrojony pod Andrzeja. W końcu trafi Siłłacha i wygra przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 08:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2018 08:14 PM przez szalonyAli.)
Post: #280
RE: Andrzej Fonfara
Siłłach to odważna propozycja mimo wszystko. No tak, nie potrafi już przyjąć zbytnio, ale technicznie robi fonfarę, zresztą starcie z masterem wiele pokazało. Zobaczymy jak będzie. Odważne wejście w nową kategorię wagową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości