Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anatomia upadku
01-08-2013, 04:00 PM
Post: #51
RE: Anatomia upadku
(01-08-2013 02:19 PM)BESTIA napisał(a):  Właśnie dla mnie ten temat nigdy nie będzie zamknięty, zbyt wiele wskazuje na zamach.
Toś mnie kolego rozbawił do łez.....
Co wg Ciebie wskazuje na zamach??? Hehe nie odpisuj, ja o tym dyskutować nie zamierzam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:02 PM
Post: #52
RE: Anatomia upadku
Nie mówiąc o sekcji zwłok, pomieszanych ciałach. Do tego Kaczyński był dla Putina niewygodny (akcja w Gruzji ) a Tusk wiadomo. Wątków niejednoznacznych w tej sprawie jest masa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:13 PM
Post: #53
Bug RE: Anatomia upadku
(01-08-2013 03:33 PM)BESTIA napisał(a):  A skąd ja mam to wiedzieć, jak media sieją propagandęTongue
Obstawiasz, że był zamach, ale nikogo o to nie podejrzewasz?

(01-08-2013 03:33 PM)BESTIA napisał(a):  Śledztwo to jest kpina, powiesz mi dlaczego Ruscy wycieli drzewa z dzięki którym można było odtworzyć trajektorie lotu.
Może po to, aby uniknąć kolejnych podobnych katastrof? A trajektoria lotu i tak jest znana. I nie przeczę, że śledztwo było prowadzone nieudolnie.

Tak czy inaczej wszystko to są przesłanki, które niczego nie udowadniają.

(01-08-2013 04:02 PM)Sander napisał(a):  Do tego Kaczyński był dla Putina niewygodny (akcja w Gruzji )
Może i był niewygodny, ale to była końcówka jego kadencji, a powtórnie wybrany by nie był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:21 PM
Post: #54
RE: Anatomia upadku
Martin
Wdł. mie to zamach, podałem już kilka argumentów niżej ty podaj swoje że to nie jest zamach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:26 PM
Post: #55
RE: Anatomia upadku
Na pewno miał większe szanse na wygranie wyborów niż Jarosław. Nie wiemy czy by wygrał Komorowski.
Daleko mi do stanowisk Macierewicza ale nie ufam w ani jedno słowo Tuska, Putina czy Ruskich ekspertów na temat Smoleńska.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:29 PM
Post: #56
RE: Anatomia upadku
Metzger
Zapominałeś odnieść się do najważniejszego argumentu śmierci ludzi związanych z tą sprawą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:30 PM
Post: #57
RE: Anatomia upadku
(01-08-2013 04:21 PM)BESTIA napisał(a):  Martin
Wdł. mie to zamach, podałem już kilka argumentów niżej ty podaj swoje że to nie jest zamach.

To mają być argumenty na to, że to był zamach??? Nie żartuj....
Napisałem, że nie dam się wciągnąć w tą dyskusję, poza tym nie muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. W tym temacie bez odbioruCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2013 04:44 PM przez BESTIA.)
Post: #58
RE: Anatomia upadku
Sander
Komorowski by wygrał Rosjanie licząc głosy na pewno by o to zadbali, chyba wiecie o czy piszę.
Martin
Przeczytaj sobie nie dziwne to jest???

http://forum.bokser.org/thread-828.html

W te esemesy też nie wierzysz.

http://www.wprost.pl/ar/394309/Tajna-ope...Smolenska/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:53 PM
Post: #59
Bug RE: Anatomia upadku
(01-08-2013 04:29 PM)BESTIA napisał(a):  Zapominałeś odnieść się do najważniejszego argumentu śmierci ludzi związanych z tą sprawą.
To faktycznie podejrzana sprawa i trudno mi uwierzyć w zbieg okoliczności, ale nadal nie uprawdopodabnia w moich oczach wersji o zamachu. Po prostu teoria o zamachu to garść naciąganych poszlak bez cienia dowodu, a teoria o katastrofie jest bardzo spójna, logiczna i sensowna. Tak to widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2013 05:08 PM przez BESTIA.)
Post: #60
RE: Anatomia upadku
Polecam, jeśli ktoś nie chce to niech nie ogląda.

http://www.youtube.com/watch?v=a5UmcoJU8kQ

http://www.youtube.com/watch?v=Sf-IPfMF2A8
Dalsze części znajdziecie bez trudu
Metzger
Tak to chcesz widzieć, tak chcą media aby ludzie to tak widzieli.Ja pozostanę przy swoim, nikogo nie będę na siłę przekonywał że było inaczej.Troszkę mnie zastanawia fakt że USA, Niemcy inne kraje chciały pomóc w śledztwie a rząd odmówił dlaczego??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości