Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
22-01-2013, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 04:44 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #11
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Teraz mam kilka pytan:
1.Czy jezeli w jednym zakladzie stawiam np. na Floyda, to w drugim(oddzielnym) moge na Guerrero?
2.Ewentualnie, czy raz grane zdarzenie, ma prawo sie powtarzac na innym/oddzielnym kuponie(nie wazne czy typ jest identyczny, czy odwrotny, chodzi o wielokrotne granie tego samego zdarzenia)
3. Jezeli ktos bral udzial w kazdej jednej kolejce, to jako premie dodaje mu sie jaki tam % od wygranej? To bylaby fajna nagroda za brak kalkulacji.

Myślę że dwa pierwsze punkty to jak najbardziej tak,w końcu u prawdziwego buka można tak robić.Co do trzeciego to potrzeba więcej opinii,mnie by nie przeszkadzał jakiś mały procentowy bonus.

Co do opuszczania to już raczej wy musicie zadecydować,ja będę grał wszystkie.Ale jestem za tym by jak najmniej opuszczać.No ale wiadomo,czasem ktoś z różnych przyczyn może po prostu nie móc.
No i mógłby się jakiś Admin wypowiedzieć gdzie najlepiej to utworzyć by było dość widoczne.

Sprawdziłem edycję,jest podany czas,więc można edytować do woli,oczywiście do czasu rozpoczęcia się gali(pół godziny przed),zaznaczam-gali nie danej walki,bo potem nie będę rozmyślał o której dana walka się odbyła.Gala jest o 19:00 to przyjmuję edycję do 18:30,jak o 3:00 to do 2:30.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:00 PM
Post: #12
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Panowie Admini,Moderatorzy,czy ktoś się odniesie do tego pomysłu,chciałbym ustalić kilka kwestii niezbędnych do fajnego egzystowania naszej ligi hazardzistów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:21 PM
Post: #13
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
No to teraz moderatorom „zabiłeś” klina
Są na pewno „za”.
Liga typerów? …. Ale łamigłówka…. nawet przy dzisiejszej technice.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013 05:50 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #14
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
No tak,bardziej pasowałoby liga wirtualnych hazardzistów.
A potrzebuję ustalić kwestię miejsca gdzie byłaby ona wstawiona,chciałbym by była gdzieś na wierzchu,tak by była widoczna od razu a w niej założyłbym dwa wątki,jeden to typy i tu byśmy tylko typowali,a drugi to dyskusje,i tu byśmy gaworzyli o powodzeniach bądź niepowodzeniach w danej kolejce.

Acha,w czoło pukać się nie będęAngry

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 06:00 PM
Post: #15
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
@Zioło-Pale-Niebywale

To taki żart z mojej strony.
Ja jestem po Twojej stronie. A po przeczytaniu Twojej sygnatury jestem zdecydowanie na „tak” w stosunku do Ciebie.
To ,że nie podoba mi się Twój Nick nie oznacza ,że zaraz mam coś do osoby.
Przecież musiałeś się jakoś „zamaskować”
Tą sygnaturę o „pukaniu” usunę


Rób swoje. Widać ,że pomysłów Ci nie brakuje.
Liga typerów. Niech coś się dzieje.
Sam postawię 100 zł na wynik Szpilka-Zimnoch
Podaj tylko konto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 06:09 PM
Post: #16
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Nic nie usuwaj,ta wnerwiona buźka to dla żartu.Ja twojego wpisu nie wziąłem na poważnie,w końcu luzak jestem i sam do siebie podchodzę z dystansem.

Napiszę może Prywatną do któregoś z Moderatorów.
Bo ja już bym zaczął tworzyć tą inicjatywę.Tylko potrzebuję odpowiedniego miejsca.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 03:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2013 03:25 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #17
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Chyba jestem nieco ignorowany,czyżby przez nickDodgy

Powiem wprost,moim zdaniem najlepiej byłoby umieścić tą zabawę w kategorii "Na Luzie" jako osobną rękawice,wtedy naprawdę bym to fajnie ogarnął.
A jeżeli nie jest to możliwe to proszę chociaż odpowiedzieć.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 08:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2013 08:23 PM przez BESTIA.)
Post: #18
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Osobnej rękawicy zrobić się nie da bo Admini olewają forum.Dział Inne jest odpowiednim miejscem na tego typu wątek.DziałajBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Liscthc
Masz jeszcze jakieś pytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 09:14 PM
Post: #19
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Dobrym działem było by też "Nadchdzące gale".

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 11:10 PM
Post: #20
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
BESTIA
Dobra,dzięki za odp.

Myślę że w dziale "nadchodzące gale" to zorganizuje.
Jutro wstawię pierwszą kolejkę i regulamin,będę starał się robić to z tygodniowym wyprzedzeniem,by zainteresowani na spokojnie zdążyli obstawić.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości