Ja niestety w robocie nawet bieda-streama nie odpalę o Polsacie Sport nie wspominając Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 05:50 PM
Post: #3512
Irlandia Północna sporo lepsza, dużo więcej strzałów i sytuacji. Raz byli blisko po rzucie rożnym, kiedy zabrakło centymetrów, a potem świetną interwencją popisał się Pjatow. Ukraina bez żadnej sytuacji, nawet ci skrzydłowi dramatycznie grają.

Spodziewałem się równego spotkania, nie robiłem po przegranym meczu z Niemcami żadnych mocarzy, ale jednak dominacji Wyspiarzy się nie spodziewałem.

Post: #3515
Pięknie Irlandia, Ukraina musi się mocno poprawić.
16-06-2016, 06:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 06:11 PM przez Gogolius.)
Post: #3516
0:1 xD

kocham ten turniej... jest beznadziejny, ale każdy łoi każdego xD

Kubala, zapomniałeś dodać że Ukraina powinna mieć karniaczka w 10-tej minucie Wink

Widzę, że ukraińska obrona nie do zatrzymania Big Grin Jak można tak kryć przy stałym fragmencie gry walcząc z kimś takim jak Irlandia Płn.
16-06-2016, 06:14 PM
Post: #3517
Przyznam się, że nie widziałem tej sytuacji z 10 minuty, nawet nie wiem która to, więc się nie wypowiem Tongue
16-06-2016, 06:16 PM
Post: #3518
Po meczu z Niemcami podobno pili piwo, wino i palili
w szatni ,jest zdjęcie w internecie , dlatego tak grają Wink

Narazie może Grad im pomóc .
16-06-2016, 06:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 06:56 PM przez kubala1122331.)
Post: #3519
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Blaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Lewandowski, Milik

Dobrze, że bez niespodzianek, choć jakoś i tak brakuje mi Zielińskiego na środku

Chcieliście zwycięstwa dwoma bramkami to macie Big Grin
Ja się w sumie cieszę, kibicowałem Irlandii Płn. Ukraina bardzo słaba dzisiaj, ale niestety z nami zagra 100 razy lepiej, więc nie ma co szykować się na spacerek.
16-06-2016, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 07:16 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3520
Hahaha! 2-0! Big Grin Big Grin Big Grin