Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-05-2017, 05:20 AM
Post: #5371
RE: Piłka nożna ogólnie
(17-05-2017 09:22 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nawet mnie to nie śmieszy.

No bo jest się z czego śmiac.
Lech to śmieszny klub.

[Legia zresztą też]

W przyszłym sezonie Nieciecza mistrzem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2017, 11:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2017 12:19 PM przez Gogolius.)
Post: #5372
RE: Piłka nożna ogólnie
Wywiad z Bjelicą faktycznie kuriozalny odnośnie Robaka.
Z tego co widzę Lech miał jeden celny strzał na bramkę Legii. Ciężko w takiej sytuacji widzieć pozytywy.
W ostatnich trzech latach zwycięzca meczu Legia-Lech w grupie mistrzowskiej był Mistrzem Polski. Teraz może być podobnie.

Lechia miała dość ułatwione zadanie, dwa karne ustawiły im mecz, Jaga rozbita, ciekawe czy się podniosą. Lechia świetna passa, dużo czystych kont z rzędu, myślę że jeszcze będziemy mieć emocje.

Poznaliśmy kolejne trzy zespoły, które na pewno zagrają w Ekstraklasie: Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Sandecja Nowy Sącz. Łęczna może też się wykaraskać i spadnie Ruch z Piastem lub Arką.


Juventus niepełnym składem wygrał 2:0 z Lazio pokazując kapitalną piłkę w pierwszej połowie i mądrą grę w drugiej, zdobyty Puchar Włoch trzeci raz z rzędu. Normalnie powód do radości, ale czekamy na Crotone i Serie A. A potem truskawka na torcie.

W La Liga jest paradoks, Barca z Realem walczą do samego końca.
Prasa informuje, że Barcelona chce zapłacić 3 miliony euro Celcie Vigo za wygraną nad Realem. Czynność w Hiszpanii dość popularna, będąca tajemnicą z rodzaju tych, o której wszyscy wiedzą.

Natomiast prawdziwym paradoksem jest sytuacja Realu.
Real kupił dwa lata temu Isco i zobowiązał się do zapłacenia Maladze bonusowego miliona euro za tytuł mistrzowski zdobyty w ciągu pięciu lat od transferu (do maksymalnie trzech milionów euro). Maladze więc powinno zależeć na mistrzostwie Realu, gdyż wzbogaci się wtedy o milion euro.
Real ostatni mecz, którego nie może przegrać, gra z Malagą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2017, 11:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2017 11:47 PM przez Wietnam.)
Post: #5373
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy stadion na mistrzostw świata 2022, które odbędą się w Katarze jest gotowy. Budowę zakończono na pięć lat przed turniejem, a sam obiekt pomieści ponad 40 tysięcy widzów i jest klimatyzowany.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017...st-gotowy/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 07:47 AM
Post: #5374
RE: Piłka nożna ogólnie
Co by nie mówić, zbudowanie od zera stadionu na pięć lat przed MŚ kiedy większość stadionów jest oddawana do użytku na kilka tygodni przed imprezą to coś co zakrawa na szacunek.

Ja wczoraj z kolei miałem rozkminę o Chinach. Abumeyang dostał ofertę, ma kosztować 80 milionów i zarabiać ok. 30-50 milionów euro za sezon. To już nie jest sprowadzanie przebrzmiałych gwiazd na fajną emeryturę ale próba sprowadzenia zawodników w kwiecie wieku. Coś czuję, że w przeciągu kilkunastu lat za pomocą takich pieniędzy będzie można stworzyć w Chinach coś co spokojnie będzie rywalizowało a docelowo przebije naszą europejską Ligę Mistrzów. Oczywiście o ile koniunktura i cała otoczka Chin z grubsza się nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 09:45 AM
Post: #5375
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli chodzi o stadion w Katarze to jest takie powiedzenie - "money talks" Wink

Co do Chin, szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby miały stanowić jakąkolwiek rywalizację dla naszej Ligi Mistrzów. Owszem - kilkanaście lat temu jakoś z większym zaciekawieniem oglądałem te rozgrywki, jak miało się jeszcze te parenaście lat (nie wiem, może to kwestia reklam w przerwach meczu, joga bonito i te sprawy Big Grin). Teraz LM nie jest już taka jak kiedyś, na wielu stadionach jej hymn jest wygwizdywany co jest buntem przeciwko działaniom UEFA, ale mimo wszystko te rozgrywki mają swój klimat, który Chińczykom będzie bardzo trudno zbudować. Czas pokaże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 04:29 PM
Post: #5376
RE: Piłka nożna ogólnie
Heh, czasem dobrze prześledzić memy i zestawić rzeczywistość. Manchester United zajął piąte miejsce w Premier League rok temu. Ściągnął Mourinho, Ibrę, Pogbę, super talent z Bundesligi, zanotował 25 meczy bez porażki i... skończy na szóstym miejscu. W sumie zgadzam się ze stwierdzeniami, że gra w LM w przyszłym roku to może być takia niedźwiedzia przysługa od UEFA.
A TY co sądzisz, Wietnam>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 04:36 PM
Post: #5377
RE: Piłka nożna ogólnie
Dajmy popracować Mourinho dłużej, czy Alex Ferguson w pierwszym sezonie zdobył coś z United?
Mourinho dopiero wprowadza swój system, Zdobyliśmy w tym sezonie Puchar Ligi, tarcze wspólnoty (
Super puchar) teraz gramy we finale Ligi Europy, byliśmy niepokonani przez 25 spotkań może większość
z nich to remisy ale jednak to kapitalna pasja, wygramy ligę Europy jest u nas praktycznie Griezmann
James Rodriguez negocjuje kontrakt.

Jestem zadowolony z tego sezonu, ba my nawet w słabym sezonie Van Gaala wygraliśmy Puchar Anglii,
to jest siła MU.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 06:14 PM
Post: #5378
RE: Piłka nożna ogólnie
Koniec marzeń Roberta Lewandowskiego o tytule najlepszego strzelca Bundesligi. Polak, przed ostatnią
kolejką, miał bramkę przewagi nad Pierre-Emerickiem Aubameyangiem, ale w ostatnim meczu nie trafił do
bramki Freiburga. Gabończyk strzelił dwa gole Werderowi Brema.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2017, 04:42 PM
Post: #5379
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech vs Lechia 0-0 , Legia ogrywa dziś Jagiellonie i praktycznie na 90% jest mistrzem Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2017, 07:10 PM
Post: #5380
RE: Piłka nożna ogólnie
Panie "turek" kończ pan ten mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 250 gości