Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
29-09-2016, 07:51 PM
Post: #4341
RE: Piłka nożna ogólnie
Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za mecz 1. kolejki Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.


Legia musi zapłacić karę 80 tys. euro (ok. 344 tys. zł), a dodatkowo na jeden mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów (2 listopada - z Real Madrid CF) został zamknięty stadion Legii.

Komisja Dyscyplinarna UEFA na wczorajszym posiedzeniu rozpatrywała następujące zarzuty przeciwko Legii:
- zachowanie kibiców
- odpalenie fajerwerków
- rzucanie przedmiotów
- niewystarczająca organizacja
- zachowania rasistowskie
- niedrożne ciągi komunikacyjne

Warszawski klub zapowiedział już złożenie odwołania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 07:57 PM
Post: #4342
RE: Piłka nożna ogólnie
Odwołanie nic nie da. Nie wiem, jakie w Polsce jest prawo ale chyba musi się zmienić. Tymi kosztami powinno się obdzielić tych chuliganów w kominiarkach. Złapano ich w ogóle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 10:44 PM
Post: #4343
RE: Piłka nożna ogólnie
Hah, a czytałem tyle teorii o tym, żę UEFA nie zamknie stadionu "bo jak to tak, Ronaldo ma strzelać setną bramkę w LM bez kibiców?"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 12:17 AM
Post: #4344
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja myślę że setną to on już strzeli na Bernabeu Big Grin ma 95 w tej chwili. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 07:02 AM
Post: #4345
RE: Piłka nożna ogólnie
Coulibaly .liga Szkocka



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 07:18 AM
Post: #4346
RE: Piłka nożna ogólnie
No ładnie, ładnie. Trochę jak w starym PESie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 03:35 PM
Post: #4347
RE: Piłka nożna ogólnie
Najgorzej jak Legia podbije Bernabeu Big Grin

Widać, że trener Bjelica zmienił trochę Lecha. Oczywiście, wciąż widać w tym zespole masę dziur (ale to już wina zarządu, który stara się nie zauważać potrzeby wzmocnień na kilku pozycjach (napastnik, środek obrony, lewa obrona i skrzydło)), ale jednak pojawił się charakter i wreszcie widać potężne zaangażowanie, którego u Lecha nie widywałem od czasów Franciszka Smudy. Piłkarsko Lech jest obecnie 4-5 siłą w lidze i to na boisku widać, ale kibic wybaczy brak umiejętności, jeśli zobaczy walkę i zaangażowanie. Jeszcze tylko wywalić na zbyty pisk srałkę i może klub zacząłby jako tako funkcjonować. Oczywiście, dopóki Serb nie znudzi się gwiazdom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 10:07 PM
Post: #4348
RE: Piłka nożna ogólnie
A jaka zmiana w Legii! Pyknęli Lechię 3-0! Brawo Magiera! Legia już dawno nie zanotowała tak soczystego wyniku. Fajnie, że również Wisełka Kraków się przełamała i wygrała na wyjeździe 3-2 z imienniczką z Płocka. Mimo tego dalej okupują ostatnie miejsce gdyż Piast nieoczekiwanie wygrał na wyjeździe z Arką Gdynia 2-1.

Ktoś z Was obstawia polską ligę u bukmachera? No to niezły kamikadze. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2016, 12:15 AM
Post: #4349
RE: Piłka nożna ogólnie
Real musi się zacząć bać, dwie porażki z rzędu z Legią ich czekają
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2016, 11:33 AM
Post: #4350
RE: Piłka nożna ogólnie
Obstawianie Ekstraklasy to od lat sieczka dla mózgu Wink
Ale co poradzić. Ja obstawiałem zwycięstwo Lechii (tzn tak prywatne we własnej głowie) ale nie dlatego, że Legia taka rozsiekana, ale że Lechia jest mocna, a Magiera mógł nie zdążyć się wyrobić ze wszystkim.
A tu proszę.
Inna rzecz, że tam wydarzyło się kilka innych motywów, to nie tylko kwestia trenera Legii.


A teraz czas na Górnik vs Chrobry #pilkanapoziomie oraz Juventus - Empoli Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 151 gości