Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
20-02-2013, 07:28 AM
Post: #1
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Całkowicie zaskoczyła BESTIA, która zamknęła ten temat. Zupełnie niezrozumiała decyzja.
http://www.forum.bokser.org/thread-953.html

Od teraz trzeba dodawać filmiki do starych tematów. Np. jest filmik "Gołota i Mollo" i jak po walce z Saletą będziemy chcieli dodać filmik z walki Gołota vs Saleta, to nie możemy tworzyć nowego tematu, tylko trzeba dodać do tematu "Gołota i Mollo". O ile oczywiście ten temat nie zostanie zamknięty. Jeśli zaś utworzymy nowy temat "Gołota vs Saleta", to BESTIA nam zamknie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 10:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2013 10:47 AM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Filmiki to inna sprawa ale tak durny wątek taki jak stworzył AdamekFightPL należało zamknąć.To może ktoś założy wątek o tym gdzie mieszka rodzina adamka, albo gdzie chodzi do dentysty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 10:54 AM
Post: #3
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Ale przecież to był właśnie filmik, wcześniej podobne filmiki pojawiały się w nowych tematach i nikt ich nie zamykał Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 11:14 AM
Post: #4
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Dobrze tamten wątek będzie otwarty, ale będę się pilnie przyglądał nowym wątkom jesli będą się powtarzać będą zamykane.Wyjątkiem będzie dział nowe filmiki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 11:18 AM
Post: #5
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
A "zabawne chwile z boksu"?
Nie pasuję?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 11:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2013 11:26 AM przez BESTIA.)
Post: #6
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Może i pasują ale niektórzy muszą mieć na osobny wątek na każdy epizod z zycia Adamka.
Zobaczę co na ten temat napiszę Maynard i Kikas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 11:37 AM
Post: #7
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Osobiście co do Kikasa to straciłem nadzieję ale ciekawi mnie co powie Maynard.
Daj znać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 11:48 AM
Post: #8
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Żeby tu nie dochodziło do paradoksów, że rozmowa na forum będzie się toczyć 2-3 tematach.

I o Adamku będzie tylko w temacie Tomasz Adamek - 789 stron tematu. Ktoś nowy wchodzi na forum i się wystraszy, że tu tylko w jednym temacie piszą i pomyśli "a ja nie będę tam nic pisać, bo tu już pewnie wszystko zostało napisane w 789 stronach, jeszcze tylko z mordą na mnie polecą". Naprawdę, takie gadanie w małej ilości tematów nie przyciąga nowych ludzi do forum, wiem z doświadczenia. A tu jest problem z nowymi osobami, pomimo niesamowitej popularności portalu.

W dziale ciekawe filmiki wrzucałem wiele filmów z Andrzejem Gołotą i tworzyłem nowe tematy. Nikomu to do tej pory nie przeszkadzało, sądzę, że nawet pomagało, a nagle na Adamka nakrzyczano. Fakt, że Adamek czasem spamuje, ale nie można go jakoś dyskryminować z tego powodu.

Kiedyś Crumb mi usunął temat "Burneika vs Najman" w dziale Sport, bo mówił, że mam pisać w temacie MMA. Czyli wszystko do jednego wora. Jakiś czas później kto inny napisał ten sam temat - już usunięty nie został i jest do dzisiaj.

Ważna jest konsekwencja, ustalenie określonych reguł i przestrzeganie zwyczajów. W końcu to forum nie byle jakie, bo forum największego portalu o boksie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 05:38 PM
Post: #9
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Pamietam jak usunalem Ci ten wątek i źle zrobilemSmile Potem to zrozumialem i dlatego już w kolejnych wątkach tego nie robilem.
Czasami zdanie moderatora jest niezrozumiale i jego też trzeba naprowadzać chociaż sprawa z filmikiem z Adamkiem w "moj pierwszy raz" byl zdecydowanie niepotrzebnie zamkniety i nie zrozumialem tgo troche.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 06:05 PM
Post: #10
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Przedstawię tutaj moją opinię na temat zamykania, tworzenia nowych tematów etc, bo wczoraj parę wątków zostało zamkniętych, dzisiaj znów otwartych, a ponadto sam sporo razy "narzekałem" na off-topic i tak dalej, więc chyba teraz jest dobra okazja na podzielenie się swoim zdaniem.

Po pierwsze, co do tematu "Adamek w Mój pierwszy raz", to moim zdaniem bardzo dobrze, że został on stworzony w dziale "Ciekawe filmiki", bo przecież jest to właśnie filmik, a ten dział chyba właśnie po to jest ;] Przecież nawet jest tam informacja "Wrzucajcie tutaj filmiki z Youtube oraz innych stron".
BESTIA napisał w nim:
(19-02-2013 08:12 PM)BESTIA napisał(a):  Po co tworzysz nowy wątek, nie mogłeś tego dać do starych wątków zamykam.
Moim zdaniem to trochę błędne podejście, bo równie dobrze można by zakwestionować tworzenie tematów w "Aktualnościach" dla przykładu tematu "David Price vs Tony Thompson", bo przecież Price ma swój temat i w nim można dyskutować. A chyba wszyscy się zgodzicie, że takie tematy powinny być tworzone.
Według mnie, temat o Adamku w dziale "Bokserzy" powinien być poświęcony aspektowi stricte sportowemu kariery "Górala" i innym kwestiom odnośnie jego osoby (jak chociażby temu słynnemu wypadkowi), a filmiki, które nieraz są zabawne, powinny być dodawane właśnie do "Ciekawych filmików".

Jakiś czas temu poruszana była też sprawa tematu "Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew", który został dodany do działu "Aktualności". I moim zdaniem nie ma/nie było w tym absolutnie nic złego. Ten dział, oprócz dyskusji o nadchodzących wielkich czy bardzo ciekawych walkach powinien być właśnie miejscem dyskusji na temat znaczących wydarzeń w świecie bokserskim, a rezygnacja Adamka z #2 pozycji w rankingu IBF to jednak nie jest byle co.
A skoro temat cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem (7 stron), to ja nie mam nic przeciwko temu, aby był on w "Aktualnościach".

Taka jest moja opinia na ten temat. Ale tutaj trzeba poczekać przede wszystkim na zdanie moderatorów, albo i site-adminów, z tego jednak co zaobserwowałem i o czym kilka osób wspominało, oni (niestety) tutaj niezbyt często zaglądają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości