Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
23-02-2013, 03:48 PM
Post: #41
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
W regulaminie mogę to zapisać co do upominania to się staram ale czasu brakuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:52 PM
Post: #42
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
A myślałem że będziesz jak Tommy Lee Jones w Ściganym.
A poważnie to domyślam się że to nie takie łatwe jak się wydaje.Ważne że ktoś jest na straży porządku.Bo główna strona to przypomina śmietnik na który od czasu do czasu ktoś wrzuci coś ciekawego.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 03:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2013 08:10 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #43
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@BESTIA
A czego potrzebujesz od Kuby Walkowiaka? sorki nie jestem w temacie zbytnio. Jak coś to mogę się z nim jakoś skontaktować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 10:38 PM
Post: #44
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Poproś go aby wpadł na forum jest parę spraw do załatwienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 09:14 PM
Post: #45
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Podobno Kuba Walkowiak przestał się wywiązywać z obowiązków i tak na prawdę żaden z redaktorów bokser.org nie panuje nad forum. Jednak zgłosiłem kandydaturę mojego kumpla do pełnienia funkcji admina forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 09:26 PM
Post: #46
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Na forum w zasadzie nic złego się nie dzieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 09:31 PM
Post: #47
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Już widzę życie na forum, szczególnie moje, kiedy adminem będzie "ziomal" AdamkaFightPL :/

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 09:32 PM
Post: #48
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Jerome
To pewnie była ironia, bo przecież nikt nie da pełnej władzy (jaką mają administratorzy) na forum osobie spora redakcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2013 09:40 PM przez Jerome.)
Post: #49
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Teraz, gdy ktoś kogo AdamekFightPL bardziej szanuje ode mnie takie coś zasugerował na pewno okaże się to ironią ;]
(27-02-2013 09:14 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Podobno Kuba Walkowiak przestał się wywiązywać z obowiązków i tak na prawdę żaden z redaktorów bokser.org nie panuje nad forum. Jednak zgłosiłem kandydaturę mojego kumpla do pełnienia funkcji admina forum.
Możesz łaskawco powiedzieć coś więcej? Kolejny raz Twoje info wygląda jak chłam z okładki faktu. Albo się angażujesz w dyskusję na poważnie albo wcale. No ludzie...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2013, 10:10 PM
Post: #50
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Jerome.

Czego Ty się boisz.?

Nawet gdyby AdamekFightPL został włascicielem tego forum to nie nasz powodów do strachu.

Przecież on Cię lubi ,bo z kim innym mógłby tak pięknie podyskutować i posprzeczać się jak z Tobą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości