Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze treningi
29-12-2011, 04:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2011 04:29 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #1
Nasze treningi
Można coś takiego stworzyć, dział, server, gdzie kto będzie chciał to wstawiał treningi, próby treningów itp. Smile Pomysł odważny, ale uatrakcyjni forumSmile
Moje skromne treningi odbywają się zawsze na dworze, a dokladniej mówiąc w lesie, tzw. ścieżce zdrowia. Wiec o żadnym wyciskaniu sztangi nie ma mowy Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 05:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2011 05:49 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #2
RE: Nasze treningi
Amatorka. Od kilku lat w to się bawię. Wpierw rozciąganie, porządne, wszystko co potrzeba, głowa, tułów, ręce, nogi, szyja, skip A, skip B, rozruch, czyli taka mini walka z cieniem - serie uderzeń. Potem parę wprowadzającyh serii - podciąganie nachwytem, przejścia po drążkach (jak w filmie Full metal Jacket) by następnie dać więcej tych seri, 20-30 podciągnięć, kilka przejść. Potem dokladam takie ćwiczenie: z miejsca wejście na drążęk do wyprostu, przewrót, bieg do liny i kilkukrotne wejścia na szczyt liny, bieg, 10 pompek, bieg i brzuszki w zwisie, znów bieg i 10 pompek, lina i to co na początku. Wszystko kilka razy powtarzam. Seria bardzo wyczerpująca. W ich trakcie oczywiście walki z cieniem. Czasem robilem tarczowanie, ale już tego nie robie, zostaje taka imitacja treningu, jak robią w wojsku. Niestety nie mam diety, białka, więc wszystko to na domowym jedzeniu.

To 1:04 też czasem dodaje, ale oczywiście serie w pionie.

http://www.youtube.com/watch?v=f-HhsVy5v...re=related
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2012, 06:56 PM
Post: #3
RE: Nasze treningi
Chce zrobić wagę ale w związku z tym, że nie robie diety, to ćwiczenia nie są specjalnie przystosowane, robię to co wymyśle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2012, 10:42 PM
Post: #4
RE: Nasze treningi
Bez odżywek można zrobić dobrą masę ? Smile)) Owsze mieso jest niezbędne, ale że brak funduszy na gainery etc. to i ta kilogramy mięsa tym bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2012, 06:35 PM
Post: #5
RE: Nasze treningi
Przytyć w trakcie treningu o 5-10 kg wydaje mi się, że bez odżywek się nie da. Szczególnie gdy ma się bardzo szybki metabolizm. Ja taki mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2012, 09:19 PM
Post: #6
RE: Nasze treningi
Wierzba baby Ci po prostu trzeba. Mniej będziesz miał czasu na pakowanie po lesie a i nakarmi pewnie lepiej. Smile 2 lata i 10kg masz jak w banku. pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2012, 12:11 AM
Post: #7
RE: Nasze treningi
dokładnieSmile ja w 2 lata przytyłem 20 kg a byłem bardzo chudy. Bez siłowni młodemu człowiekowi i chudemu jak patyk ciężko przytyć, tylko siłownia ratuje według mnie. Dobra dieta, 6-8 posiłków dziennie, odżywki i jesteś za 2 lata byczek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2012, 10:11 PM
Post: #8
RE: Nasze treningi
Co racja, to racja, mieszkanie z kobietą to najlepszy motyw aby utyć, dobre, regularne, gotowane jedze + inne myki = masa Smile

@ Beryl te suche mieśnie to aby nie ryzyko katabolizmu ?

Opieranie się na ćwiczeniach wylącznie bazując o wlasną masę są najlepszymi ze wszystkich ponieważ równomiernie budują, żelastwa wręcz przeciwnie. Np. podciągnięcia nachwytem rzeżbią naście mięśni naraz, zachęcam do lektury i przede wszystkim prób wykonywania tegoż. Gdybym utył w 2 lata 20 kg to dziwnie bym sie czul i tym bardziej wyglądał. 15-20 kg to tylko z odżywkami i duuuuża ilością mięsą, a to wydatki setek zlotych i dużej lodówki a nawet takiej nie mam, bo moja ma 20 lat hehe. Mi zależy na max + 10 kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2012, 10:15 PM
Post: #9
RE: Nasze treningi
No to 10 kg myślę że ok 6-7 miesięcy dobrej diety, dobrego treningu. Tylko musisz systematycznie chodzić na siłownię, to bardzo ważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości