Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eddie Chambers
04-08-2013, 10:03 AM
Post: #21
RE: Eddie Chambers
@Metzger
To nie jest tak, że każdy musi wyglądać jak Haye. To, że ma trochę tłuszczu (ale bez przesady, do LHW by nie zbił...) nie znaczy, że może zbijać to kategorii niżej... niektórzy już się takimi rodzą (genetyka). Myślę, że Chambers powinien walczyć w wadze ciężkiej, ma tam przewagę w szybkości nad rywalami. Mimo wszystko Eddie pokazał jaki jest ograniczony boksersko. Podwójny lewy prosty i bezpośredni prawy. Praktycznie żadnych kombinacji ani nic...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 11:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2013 01:13 AM przez BMH.)
Post: #22
RE: Eddie Chambers
(04-08-2013 11:25 AM)ManagerSilnego napisał(a):  Praktycznie anonimowy, nieduży i niedoświadczony chłopaczek z Afryki pokazał jak się elegancko wygrywa z Chambersem.

Malo kto go znal, a on udowodnil, ze umie boksowac. Styl robi walke, a Chambers chyba nigdy nie walczyl z podobnym rywalem.

(04-08-2013 11:25 AM)ManagerSilnego napisał(a):  Adamek niech ogląda i się uczy, bo jak sobie przypomnę jak co chwila połykał prawe od Edka to mam bekę jak stąd do Gilowic.

Adamek ktory jest jedna na emeryturze i zawsze mial dziurawa obrone, ma sie uczyc...Rolleyes

Menager... kompleksy wzgledem Tomka az raza w oczy, bylo troche smiechu, ale teraz to juz jest to usilne zanizanie poziomu. Jest temat "Eddie Chambers", a Ty swoja maniera bedziesz plakal nad walka Eddie-Adamek, gdzie Polak od tamtej pory byl juz trzeci raz w ringu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 12:42 PM
Post: #23
RE: Eddie Chambers
Chłopak z Afryki walczący do tej pory tylko u siebie i to ledwie 14 razy przyjeżdża do USA, wychodzi do kreowanego na zbawcę CW Chambersa - doświadczonego i bardzo dobrego pięściarza i ogrywa go po profesorsku walcząc z kontry i efektownie wchodzi na salony wielkiego boksu.
Duża niespodzianka. Trzymam kciuki za tego Zulusa.
A co do Chambersa to sam pewnie nie wie teraz co dalej. Cruiser czy heavy?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 12:56 PM
Post: #24
RE: Eddie Chambers
Chambers był kompletnie bez formy, a Mchunu dał chyba walkę życia. Eddie stracił wszystkie atuty z wagi ciężkiej. Szybkością już nie poraża, praca nóg beznadziejna, cios bardzo przeciętny. Mchunu z kolei wszedł z hukiem do gry o pasy i już czekam na jego walki z czołówką kategorii cruiser. Dobra defensywa i śliski styl tworzą z niego bardzo trudnego rywala dla każdego z obecnych mistrzów. Kto wie, może dzięki niemu wagą junior ciężką zainteresują się amerykański stacje TV.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 01:10 PM
Post: #25
RE: Eddie Chambers
Nie sądziłem, że tak będzie wyglądał debiut Chambersa w CW. Mchunu wg. mnie wygrał wszystkie rundy. Chambers pod każdym względem odstawał o jeden poziom od rywala. Mchunu nie pasował mu stylowo, jednak nie jest to żadne wytłumaczenie prażki (szczególnie tak wysokiej). Na miejscu jego promotora dałbym mu 2 walki z weteranami w stylu Iannuzziego i Cory Jr, później poszukał jakiejś bardziej znaczącej walki.

Mchunu za to zaprezentował się rewelacyjnie. Bardzo szybkie ręce, dobra praca nóg, świetny refleks, szczelna defensywa. Na tle Chambersa wyglądał bardzo klasowo. Chciałbym zobaczyć go z jakimś sprawdzonym cruiserem. Stylem przypomina mi bokserów pochodzących z Kuby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2013, 12:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2013 01:05 PM przez Szakal.)
Post: #26
RE: Eddie Chambers
Jako moderator proponuję Wam przenieść tą dyskusję do tematu z off-topem, bo z Chambersem to ona nie ma nic wspólnego i jedyne co się teraz robi to bałagan, a naprawdę nie chcę Was karać ostrzeżeniami za pisanie kompletnie nie na temat.

[EDIT] - Usunąłem posty nie mające żadnego związku z tematem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2013, 07:39 PM
Post: #27
RE: Eddie Chambers
To może teraz Chambers pokombinuje z wagą i spróbuje zejść jeszcze niżej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2013, 08:02 PM
Post: #28
Bug RE: Eddie Chambers
(05-08-2013 07:39 PM)Adammobp napisał(a):  To może teraz Chambers pokombinuje z wagą i spróbuje zejść jeszcze niżej.
Nie wiem czy to ma sens, bo jego boks był optymalny na wagę ciężką. Ale teoretycznie mógłby zejść jeszcze niżej, bo Eddie ważący 88 kg wciąż jest grubasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 01:32 PM
Post: #29
RE: Eddie Chambers
Co myślicie o ew. starciu Cunningham-Chambers ? obaj przegrali swoje dwa ostatnie pojedynki, obaj są szybcy, obaj są zawodnikami Main Events. To mogłaby być walka o być albo nie być w ME. Chętnie zobaczyłbym takie starcie i nie ukrywam, że za faworyta uważałbym Cunninghama, zdecydowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 01:38 PM
Post: #30
RE: Eddie Chambers
Cunn vs Eddie - dla mnie faworytem U.S.S
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości