Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANIME
31-07-2013, 02:52 PM
Post: #1
ANIME
Każdy z nas z pewnością ma jakieś wspomnienia z dzieciństwa związane z jakąś bajką anime. Oglądaliście lub oglądacie jakieś bajki anime? najpopularniejszą bajką a zarazem królem z tego rodzaju jest niezaprzeczalnie.... Dragon Ball.





Osobiście mam wielki respekt do tej bajki, pamiętam jak w dzieciństwie razem z bratem kupowaliśmy po 6-7 paczek Laysów, które zawierały w sobie karty związane właśnie z tą bajką. Później były batoniki z naklejkami do specjalnego albumu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 05:58 PM
Post: #2
RE: ANIME
Pokemony kur*a rządziły. Miałem wszystkie te takie okrągłe pokemony z laysów. Ponad 200 sztuk. Roślina, ziemia, woda, ogień i lód, pamiętam do dziśTongue
Snorlaxa kojarzycie?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 06:06 PM
Post: #3
RE: ANIME
kubala1122331
Tylko pikaczu.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 06:10 PM
Post: #4
RE: ANIME
Ooo tak, pokemony to było coś. Także zbierałem te kółka. Były takie, które świeciły w ciemnościach, 3D no i zwykłe. A mój ulubiony pokemon:
[Obrazek: mewtwo.jpg]

Nazywa się Mewtwo (czyt. miutu). Jeszcze inny mój ulubiony był ten taki jak by z kamienia? wiem, że miał rękawice bokserskie Big Grin

Obecnie oglądam Naruto Shippuuden. Pierwsza seria Naruto ma już dobre 10 lat, trochę dziecinna wersja, taka bardziej zabawna, ale Naruto Shippuuden czyli druga seria na prawdę polecam. Potrafi wciągnąć. Jeżeli chodzi o fabułę to bije na głowę Dragon Balla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 06:56 PM
Post: #5
RE: ANIME
Ja lubiłem tego dinozaura co nie chciał słuchać Asha Big Grin Charizard! Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 06:03 AM
Post: #6
RE: ANIME
SnorlaxTongue
[Obrazek: 143.gif]

i BulbosaurTongue
[Obrazek: Ash_Bulbasaur.png]

Panowie zdradzcie mi tajemnicę bez której żyć nie mogę. Bo Ash z przyjaciółmi szli na jakiś turniej przez cały czas. Doszli oni tam czy nie, bo nie wiem?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 07:01 AM
Post: #7
RE: ANIME
@kubala1122331
To jest temat do rozmowy, o której warto rozmawiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:01 AM
Post: #8
RE: ANIME
A to wszyscy oglądali tutaj tylko tyle, ile pokazywali w polskiej telewizji? Jest wiele dużo ciekawszych tytułów niż Pokemony, polecam choćby Steins;Gate...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:27 AM
Post: #9
RE: ANIME
Doszli i właśnie w półfinale lub finale Charizard położył na nich laskę i przegrali Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:32 AM
Post: #10
RE: ANIME
Jest tego od cholery, u nas średnio popularne, choć znam paru mianiaków co te wszystkie Sailor Moony, Naruto, Bleache i inne oglądają. Moje zainteresowanie tym ograniczało się do Pokemonów - jakieś 12 lat temu. W każdym gównianym żarciu dawali Pokemony do zbierania - laysy, cheetosy, chupa chupsy, nawet w mirindzie coś było. Nieźle doili na tym rodziców dzieciaków. Kto nie zbierał pokemonów ten był ciota, więc zbierał każdy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości