Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANIME
28-10-2016, 05:01 PM
Post: #41
RE: ANIME
Do Hijime trochę boję się zabrać, bo ma za dużo odcinków. Tongue Straszna to rzecz być wciągniętym przez jakieś wieloodcinkowe anime, choć oczywiście to nie ten sam dystans, co Naruto. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 06:34 PM
Post: #42
RE: ANIME
To nawet nie wspominam o One Piece Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 07:13 PM
Post: #43
RE: ANIME
Właśnie. Mam kilka takich tasiemców do nadrobienia. Wink Obejrzałbym sobie jakieś anime kryminalno-detektywistyczne, coś w stylu Death Note. Słyszałem, że Monster to coś właśnie takiego ale też ma sporo odcinków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 08:14 PM
Post: #44
RE: ANIME
A ogląda ktoś z was tego nowego DB Super, ? Ciekawy jest.?
Czy tylko lipa hitu z dzieciństwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 08:54 PM
Post: #45
RE: ANIME
Ja DB już nie oglądam ale teraz patrzę na imdb i widzę, że zaskakująco wysoka ocena bo aż 8.3. Więc chyba jest całkiem niezłe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2017, 06:31 PM
Post: #46
RE: ANIME
Już jutro w Japonii premiera drugiego sezonu jednego z najlepszych seriali anime Shingeki no Kyojin

Według filmweb 8 miejsce wśród najlepszych seriali anime. Jeżeli ktoś nie oglądał to zachęcam do nadrobienia pierwszej serii.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2017, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 10:59 PM przez Metzger.)
Post: #47
Bug RE: ANIME
Wilczku, widziałeś już Kimi no Na wa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 09:03 AM
Post: #48
RE: ANIME
Jeszcze nie widziałem. Ale mam na uwadze i całkiem możliwe, że w ciągu tego tygodnia, góra miesiąca będę oglądał. A Ty widziałeś?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 12:51 PM
Post: #49
Bug RE: ANIME
Chyba jeszcze nie ma polskich napisów. Poza tym czekam na jakościową wersję, bo podobno ten film jest fenomenalny graficznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 02:29 PM
Post: #50
RE: ANIME
Anime z polskimi napisami jest od jakiegoś czasu na Shinden ale faktycznie jakość nie najlepsza i tłumaczenie chyba również. Trochę dziwne, bo minęło już trochę czasu od ukazania się "Kimi no Na wa" a animemaniacy zazwyczaj bardzo szybko biorą się za takie sprawy. Wink

Za to z angielskimi napisami jest już w zadowalającej jakości. Również na Shinden. 4 angielski link można pobrać w jakości 720p tylko trzeba to zaznaczyć bo jest linkowany z youtube, gdzie automatycznie jest ustawiona niższa jakość. Chyba, że czekasz na jeszcze wyższą jakość, koniecznie z polskimi napisami.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości