Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
25-08-2013, 02:19 PM
Post: #21
RE: Fajne filmy, które polecacie
Trener(2005)
[Obrazek: 7526311.6.jpg?l=1361331026000]
Obsada: Samuel L. Jackson, Robert Richard,Channing Tatum
Gatunek: Dramat, Sportowy
Opis Nowy trener koszykarskiej drużyny z Richmond zaczyna stosować kontrowersyjne metody, by przywrócić dyscyplinę w zespole. Niektórym zawodnikom wyraźnie się to nie podoba.
Dlaczego warto obejrzeć: Film przedstawiający historię kilku utalentowanych koszykarzy, którzy poprzez brak autorytetu popełniają różne głupie rzeczy.Trener Ken Carter próbuje sprowadzić ich na dobrą drogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 03:27 PM
Post: #22
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego(2012)
[Obrazek: 7477931.6.jpg?l=1343271166000]
Obsada: Mark Ivanir, Karel Dobrý
Gatunek: Akcja, Sci-Fi, Krótkometrażowy
Opis-Film przenosi widza w samo centrum wojny przyszłości, stając ramię w ramię z armią USA. Za linią wroga żołnierze – drużyna "Duchów" - muszą
Dlaczego warto obejrzeć:Film pokazujący jak w przyszłości mogą wyglądać żołnierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 12:06 AM
Post: #23
RE: Fajne filmy, które polecacie
Liga Najgłupszych Dżentelmenów (2003)
[Obrazek: 7180670.3.jpg]
Obsada: Paco Sagarzazu, Dominique Pinon, Pepe Viyuela
Gatunek: Komedia
Opis: Ze sztabu T.I.A (Totalnej Agencji Wywiadowczej) ktoś skradł najniebezpieczniejszy wynalazek profesora Bacterio (Janfri Topera). Przyrząd trafia do rąk karzełkowatego i dość niezrównoważonego dyktatora, który gotów jest użyć go w celach kryminalnych. Dyrektor T.I.A. jest przekonany, że jeśli chce odzyskać niebezpieczny wynalazek jednego zrobić mu nie wolno – zlecić sprawy agentom Mortadelo i Filemonowi (Benito Pocino i Pepe Viyuela). Gdy jednak waleczny duet odkrywa, że T.I.A. wynajęło podejrzanego i nadętego detektywa spoza agencji, postanawia działać na własne ryzyko, choćby nawet ryzyko to obejmowało całą ludzkość. Pytanie brzmi: czy uda im się ocalić świat czy tkwimy po same uszy w g...?
Dlaczego warto obejrzeć: Jeśli ktoś jest koneserem filmowym i myśli, że w filmie widział już wszystko, a nie oglądał Ligi jest w olbrzymim błędzie. Tak głupiego, pozbawionego jakiejkolwiek logiki, absurdalnego filmu nie widziałem. Ja po tym filmie stałem się innym człowiekiem... Jeśli ktoś lubi w ogóle niewyrafinowany, choć subtelny humor, humor polegający na braku logiki MUSI to zobaczyć. Kapitalny film.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2013, 09:14 PM
Post: #24
RE: Fajne filmy, które polecacie
taki troche offtop .
Pociąga was Rocky Balboa ? bo mnie tylko o ból dupy przyprawia.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2013, 09:17 PM
Post: #25
RE: Fajne filmy, które polecacie
Tu się dowiesz Tongue
forum.bokser.org/thread-1268.html

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2013, 10:21 PM
Post: #26
RE: Fajne filmy, które polecacie
Niedawno obejrzałem sobie film pt. "Mała Matura 1947". Naprawdę przyjemnie spędziłem przy nim czas.
Film opowiada o rozwijającym się w powojennej Polsce komunizmie. Głównym bohaterem jest młody repatriant ze Lwowa, który wraz z rodziną wylądował w Krakowie. Tam kontynuował naukę i przygotowywał się do tytułowej małej matury. Momentami jest zabawnie, momentami brutalnie i poważnie. W filmie pojawiło się kilku naprawdę solidnych aktorów, jak Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Artur Żmijewski, czy Marian Opania. Uważam, że naprawdę warto dać temu obrazowi szansę. W fajny sposób ukazuje młodzież tamtych lat i to jak radziła sobie z brutalną, fałszywą, socjalistyczną władzą.



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 11:02 PM
Post: #27
RE: Fajne filmy, które polecacie
TYLKO JEDEN (2001)
[Obrazek: 7147393.3.jpg]
Obsada: Jet Li, Carla Gugino, Jason Statham
Gatunek: S-fi, akcja
Opis: Przemierzając różne wymiary czasoprzestrzenne i zabijając swoje alter ego, Gabriel trafia na godnego siebie przeciwnika, policjanta Gabe'a.
Dlaczego warto obejrzeć: Nawet niezłe kino akcji z doskonałą ścieżką dżwiękową. Wielkie kino to to nie jest, ale naprawdę przyjemnie płynie czas przy tej produkcji

STRASZNY FILM (2000)
[Obrazek: 7519120.3.jpg]
Obsada: Anna Faris, Lochlyn Munro, Marlon Wayans
Gatunek: Komedia
Opis: Akcja rozgrywa się w czasie święta Halloween, a bohaterami są nastolatkowie prześladowani przez świadka pewnego zatrważającego przeżycia sprzed roku...
Dlaczego warto obejrzeć: Nie wierzę, by ktoś o tym filmie nie słyszał. Świetny film, który mogę oglądać setki razy. Doskonałe postacie zabójcy oraz świetne role braci Wayansów wprowadzają film na wyższy poziom. Film może jest mieszanką głównie świnskich żartów, ale podanych w naprawdę ciekawy i inteligentny sposób. Wyższy poziom absurdu. Aha, zalecam nie mylić tego filmu z jego kontynuacjami, które są po prostu straszliwie niezjadliwe, nieśmieszne, bardzo złe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 11:44 PM
Post: #28
RE: Fajne filmy, które polecacie
MROCZNY RYCERZ POWSTAJE (2012)

[Obrazek: 7476576.3.jpg]

Obsada: Christian Bale, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Tom Hardy, Morgan Freeman, Michael Caine, Gary Oldman, Joseph Gordon - Levitt
Gatunek: Akcja, Sfi
Opis: 
Po ośmiu latach nieobecności Batman wraca, by uratować Gotham City przed zamaskowanym terrorystą Bane'em.
Dlaczego warto obejrzeć: Napiszę krótkie dwa zdania. 1. Rzadko się zdarza by superbohater nie był wyidealizowanym idiotą 2. Mało Batmana w Batmana, co jest dla mnie sporym atutem. Dobrze, że wątek psychologiczny jest mocno wyeksploatowany, a akcja trwa dobre 20 minut, co uważam za optimum.
I jeszcze jedna sprawa. Anne Hathaway. Po prostu zakochałem się po tym seansieTongue Zawsze grała w durnych komedyjkach, a tutaj genialna kreacja. Seksowna, piękna, ostra, niebezpieczna. Mniam, lubię to!Heart
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013 10:26 PM przez Splint3rPL.)
Post: #29
RE: Fajne filmy, które polecacie
Chłopcy z ferajny

[Obrazek: 7950-goodfellasdunce.jpg]

Przeczytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego filmu. A ponieważ bardzo lubię gangsterskie klimaty, stwierdziłem, że warto go zobaczyć. I nie pomyliłem się.
Wcześniej zaliczyłem "Ojca Chrzestnego", który jest świetnym filmem, ale takim bardziej... dostojnym, kameralnym. "Chłopcy z ferajny" ukazują gangsterskie życie w bardziej autentyczny sposób. Bez upiększeń. Głównym bohaterem jest Henry Hill, który jako dzieciak dołącza do lokalnego gangu. Początkowo jest to zwykły chłopak na posyłki, potem znaczy coraz więcej. Od zera, przez bohatera, aż po upadek. Nie będę się tu rozpisywał, zawsze można zajrzeć na filmweb. W każdym bądź razie, jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Zdecydowanie polecam.
Aha, zapomniałbym. Film oparty na faktach, niektórzy bohaterowie wciąż żyją (i np. gniją w pierdlu : ) ).



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 10:40 PM
Post: #30
RE: Fajne filmy, które polecacie
Chyba przedwczoraj oglądałem ten film, świetny, lepszy od "Ojca Chrzestnego" (który jest swoją drogą cholernie, jak dla mnie, przereklamowany), ale do mojego nr 1 filmów gangsterskich, czyli "Pulp Fiction" mu daleko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości