Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Wojna Światowa?
21-09-2013, 08:23 PM
Post: #121
RE: III Wojna Światowa?
No oczywiście ,że edukacja jest tam strasznie słaba,ale co to nas obchodzi? .. Zauważ drogi kolego , że u nas to działo się wieki temu , nikt z nas teraz nie morduję "niewiernych " , jest wręcz odwrotnie , wszystko im dajemy , a oni tylko myślą jak nas zniewolić , a najlepiej zabić . Trzeba pamiętać ,że to gość musi się dostawać do gospodarza , nie na odwrót . Lewaki o tym zapomniały i mamy 70 mln gości którzy tylko myślą o tym jak podbić Europe .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 09:34 PM
Post: #122
Bug RE: III Wojna Światowa?
(21-09-2013 07:41 PM)Pakman napisał(a):  Nie wszyscy to terroryści ekstremiści.
Nie wszyscy. Ale im bardziej ktoś jest wierzący, tym bardziej jest podatny na manipulacje przywódców duchowych. A muslimy są z reguły bardzo wierzące, więc terroryści łatwo mogą ich wykorzystywać do swego celu wmawiając im, że wysadzając się w autobusie pełnym niewiernych biorą udział w świętym dżihadzie.

(21-09-2013 07:41 PM)Pakman napisał(a):  Polsce od wielu lat żyje społeczność muzułmańska ( potomkowie Tatarów )
To są ucywilizowani muzułmanie. Słyszałem, że spotykają się z groźbami ze strony przyjezdnych muslimów, za odejście od tradycji.

(21-09-2013 08:06 PM)KrychuTMT napisał(a):  Uważam , że jedynie kop w dupę dla ciapatych jest w stanie uratować cywilizację Europejską .
To jest zbyt piękne. Europą rządzą cioty, które w strachy przed oskarżeniem o dyskryminację mniejszości wolą dyskryminować własnych obywateli względem przyjezdnych muslimów.

[Obrazek: 1374703305_gzksln_600.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 10:16 PM
Post: #123
RE: III Wojna Światowa?
To co powiedziała premier Australii powinno być normą , niestety nie jest ...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 04:32 PM
Post: #124
Bug RE: III Wojna Światowa?
Wielka Brytania wprowadza obowiązkową naukę historii Islamu. To już ostateczny koniec Europy jaką znamy.

http://ndie.pl/obowiazkowa-nauka-histori...u-od-2014/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:44 PM
Post: #125
RE: III Wojna Światowa?
Szczerze mówiąc cieszyłbym się gdyby UK i Francja znikły z mapy Europy . Za '39 i '46 rok . Jednak ciapaci nie są ciekawą alternatywą ;(

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 08:35 PM przez BESTIA.)
Post: #126
RE: III Wojna Światowa?
Jihad atakuje http://fakty.interia.pl/raport-zamach-w-...tsZoneList
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:34 PM
Post: #127
RE: III Wojna Światowa?
@Bestia
Zlituj się, na forum taki ruch, że nie idzie na bieżąco czytać postów a Ty jeszcze taki temat rzucasz.....NO TIME!!!Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:35 PM
Post: #128
RE: III Wojna Światowa?
Ciekawe ile ludzi w naszym kraju byłaby gotowa oddać życie w obronie ojczyzny . Patrząc na moje pokolenie to ciapaci nas zniszczą Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:37 PM
Post: #129
Bug RE: III Wojna Światowa?
(24-09-2013 08:35 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ciekawe ile ludzi w naszym kraju byłaby gotowa oddać życie w obronie ojczyzny .
Ja bardzo cenię swoje życie i nie oddałbym go za żaden byt geopolityczny. Życie mógłbym poświecić chyba tylko dla najbliższych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:44 PM
Post: #130
RE: III Wojna Światowa?
Ja też cenię swoje życie , jednak bardzo kocham jak to ująłeś nasz "byt geopolityczny" i nie wyobrażam sobie życia nigdzie indziej. Smuci mnie to, że ludzie starsi ode mnie zatracili swój patriotyzm .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości