Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Ruiz Jr
21-12-2014, 04:20 PM
Post: #31
RE: Andy Ruiz Jr
Plus dla Ruiza z tej walki taki, że w końcu przeboksował 10 rund. Drugi, że za dużo sadła nie służy człowiekowi. Ale też czekam na link aby móc pełniej to ocenić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 05:41 PM
Post: #32
RE: Andy Ruiz Jr
Szczupły podobno od 4 rundy z pękniętą dłonią walczył, ale to i tak nie tlumaczy do końca tego, czemu do tej 4 rundy nie znokautował emeryta Liachowicza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 07:32 PM
Post: #33
RE: Andy Ruiz Jr
Andy Ruiz robi wszystko by pójść w ślady Solisa. Talent niewątpliwy, ale przez swoją (głupotę?) nic nie osiągnie. Chyba, że sie jeszcze zreflektuje, ma jeszcze na to czas w przeciwieństwie do Kubańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 09:57 PM
Post: #34
RE: Andy Ruiz Jr
Na razie widzę walkę dopiero od 5 rundy: https://www.youtube.com/watch?v=zBFbS_M4RHQ

W dodatku niska jakość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 10:01 PM
Post: #35
RE: Andy Ruiz Jr
Jest już na YT cała walka, wystarczy wpisać imiona i nazwiska Tongue.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 10:07 PM
Post: #36
RE: Andy Ruiz Jr
No szczuplutki nie zachwycił, Arczi w formie go robi na punkty.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 10:32 PM
Post: #37
RE: Andy Ruiz Jr
(21-12-2014 10:01 PM)Sander napisał(a):  Jest już na YT cała walka, wystarczy wpisać imiona i nazwiska Tongue.
Faktycznie. Dzięki za cynk: https://www.youtube.com/watch?v=S71QIIDYGW8

Wcześniej wpisywałem nazwisko Białorusina tak bardziej z polskiego i mi wyskoczyła tylko tamta walka. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 12:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2014 12:38 AM przez redd.)
Post: #38
RE: Andy Ruiz Jr
Skończyłem oglądać ostatnią walkę Ruiza i moje oczy krwawią. Liachowicz już totalnie past, naprawdę słaby - wolny, pchający ciosy, ogólnie bokserski rozbitek, momentami szkolił grubasa. Ruiz jeszcze przez pierwsze trzy rundy coś robił, jednak później zupełnie zwolnił i momentami oddawał pole Białorusinowi. To, że dawał się trafiać prawymi i lewymi sierpami takiemu bokserowi po przejściach naprawdę źle świadczy. Od trzeciej rundy pojedynek wyrównał się, na mojej karcie Ruiz wygrał jednym pkt. To co pokazał Meksykanin woła o pomstę do nieba. Bez żadnej ambicji, bez agresji, bez pomysłu. To wstyd, że bokserskie truchło pokazało więcej woli walki w tym pojedynku niż Ruiz, który podobno ma dosyć wysokie aspiracje. Liachowicz chociażby w formie z Heleniusa (a nie było to już jego prime) znokautowałby grubasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 10:49 AM
Post: #39
RE: Andy Ruiz Jr
Taki Wilder zjadłby Ruiza pewnie w pierwszej rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 11:32 AM
Post: #40
RE: Andy Ruiz Jr
Na mojej karcie 95-95. Nie spodziewałem się aż tak żenującego występu Ruiza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości