Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Ruiz Jr
22-12-2014, 11:35 AM
Post: #41
RE: Andy Ruiz Jr
Nie wiem kto kogo by zjadł, ale Ruiz faworytem bo on w jedzeniu wygrywa z wszystkimi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 03:17 PM
Post: #42
RE: Andy Ruiz Jr
Hehehe... słuszna uwaga. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 01:42 PM
Post: #43
RE: Andy Ruiz Jr
Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 08:43 PM
Post: #44
RE: Andy Ruiz Jr
(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a):  Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

O mistrzowski pas? Żartowniś...

Co to znaczy być blisko walki o mistrzowski pas? To tak jak w tej chwili Briggs, Jennings czy Fury?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 08:47 PM
Post: #45
RE: Andy Ruiz Jr
Martin
Ruiz jr jest w dyszkach wbc i wbo.Pewnie obije jeszcze kogoś i może stać się pretendentem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 09:09 PM
Post: #46
RE: Andy Ruiz Jr
To Szpilka też jest blisko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2015, 09:24 PM
Post: #47
RE: Andy Ruiz Jr
(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a):  Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

Coś mu chyba nie wyszedł ten powrót. Trochę to dziwne, że w ogóle nie walczy, bo od ostatniej walki minęło prawie pół roku. Wiem, że w ostatniej walce walczył od 4 rundy z kontuzją ale chyba nie miała ona aż tak wielkiego wpływu skoro wcześniej zapowiadał walkę na marzec?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2015, 02:22 PM
Post: #48
RE: Andy Ruiz Jr
Cytat:Po ostatnim, dodajmy przeciętnym występie, szefowie grupy Top Rank dali Andy'emu Ruizowi Jr (24-0, 17 KO) ultimatum - musi się odchudzić, jeśli chce znów wyjść do ringu. W dwóch ostatnich walkach przekroczył 120 kilogramów.

Meksykanin trenuje więc teraz pod okiem sławnego Abela Sancheza w ośrodku Big Bear w Kalifornii. Szkoleniowiec takich mocarzy ja Giennadij Gołowkin czy wcześniej Terry Norris chwali nowego podopiecznego.

- Robi dobrą robotę. Jest tu od sześciu tygodni i stracił około trzynaście kilogramów. Ciężko pracuje, ale co najważniejsze, dobrze się adaptuje do programu treningowego i nie szuka ucieczki od trudnych zajęć - powiedział Sanchez.

Choć to jeszcze niepotwierdzona informacja, to w kuluarach mówi się, że Ruiz Jr ma wrócić do akcji pod koniec wakacji. źródło
W końcu się wyjaśniło dlaczego Andy tak długo nie pojawiał się w ringu. Dobrze, że jego trenerzy postawili go pod ścianą. Chłopak ma talent i jeżeli chce coś osiągnąć musi zaciskać pasa przed jedzeniem i do tego ostro trenować. Fajnie, jakby się potwierdziło te info, że następna walka pod koniec wakacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 12:16 PM
Post: #49
RE: Andy Ruiz Jr
Dziwne że dopiero teraz ktoś się na to zdobył. Nie wiem jak jakikolwiek szanujący się trener mógł podjąć współpracę z kimś o takim stosunku do sportu. Gdybym ja był trenerem i przyszedłby do mnie zawodnik mówiący w wywiadach że nie zamierza trzymać diety, zrzucać nadwagi i ciężko trenować to zaraz by dostał takiego kopa w dupę że by odleciał skąd przyszedł, czyli pewnie do najbliższego McDonalda.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 12:54 PM
Post: #50
RE: Andy Ruiz Jr
W końcu i Andy Ruiz jr rusza tyłek na ring. Już jutro na rozgrzewkę bierze niejakiego Joella Godfrey'a a za niespełna miesiąc testera z prawdziwego zdarzenia Zumbano Love.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości