Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
09-12-2013, 02:38 PM
Post: #11
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(08-12-2013 11:24 PM)Sander napisał(a):  ''Merytorycznie nie jest źle chociaż mogłoby być lepiej''

@redd pijesz do kogoś konkretnie? Wink

A wiesz, że tak? Smile Chodzi mi o userów, którzy kiedyś tu pisali i nagle zaprzestali. Sporo ciekawego wnosili, a merytorycznych wpisów nigdy za mało.

Np, kiedyś zdecydowanie ciekawiej wyglądał temat walk w najniższych kategoriach wagowych. Samemu śledzę wydarzenia z tych okolic, ale nie jestem na tyle ekspertem, aby specjalnie rozwijać wątek.

Teraz jest ok. Fajne jest to, że przez 2 lata pisania tutaj widziałem jak moja wiedza i nie tylko moja na temat boksu rośnie ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 02:52 PM
Post: #12
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@redd
Dokładnie. Jak przeszukuję czasami forum i napotkam posty @Szakala, @Maynarda, @Mastrangelo o niższych kategoriach to włos się jeży na głowie Wink

Ja aktualnie skupiam się nie tyle na obecnych wydarzeniach co na tym czego jeszcze nie widziałem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 06:58 PM
Post: #13
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Wszystko pomału dla mnie staje się jasne.
Ale próbowałem także dowiedzieć się co jest na rzeczy ,odwracając pytanie i kierując go do piszących na „głównej”
I czy nie jest czasem tak:
Osoby ,które piszą na Bokser.org to często przeciętni kibice boksu ,którzy oglądają boks „tylko od święta” i nie zagłębiają się w „encyklopedię” tej dyscypliny zbyt daleko.
Nie chcą pisać na forum ,czyli tutaj, bo tu każdy ma mniemanie o sobie jako wielki ekspert.
Tutaj każdy do nicku „doczepił” sobie jakiś dodatek –ekspert, znawca, itp. itd. Aby pokazać jak bardzo jest ponad przeciętny i ważny. Wszyscy walą sobie punkciki za reputację i podnieceni wysoką „liczbą w kolorze zielonym” uważają ,że nikt inny im do pięt nie dorasta.
Tutaj nawet osobny temat założono ,aby naśmiewać się komentarzy na bokser.org, poniżać niektórych userów z głównej i kompromitować ich swoimi ocenami. A przecież Forum ma także w swoim logo „Bokser.org” więc jest między jednym a drugim jakaś spójność.
[Skoro komentarze na „głównej” mają debilnie niski poziom, co niektórzy tutaj to podkreślają, to po co czytacie te komentarze aby się nimi podniecać i oceniać?]
Tutaj większość poklepuje się po plecach a „ochy” i „achy” słychać aż na Bokser.org.
Gdy ktoś tu napisze jakąś uwagę o boksie nawet nietrafną ,czy wręcz głupią to „profesorowie” od boksu od razu to pokazują i udowadniają jakim ciemniakiem z zakresu boksu jest nowopiszący.
Czy to nie jest przyczyną, że osoby piszące na „orgu” nie mają ochoty na wpisy na forum ,bo są przeciętnymi kibicami i oglądają boks jedynie dla przyjemności inie posiadają wiedzy „eksperckiej”
Taki user dokonując wpisu na forum ze słabą znajomością boksu ,lub wręcz wypisując coś „głupawego” od razu przez ekspertów z tego forum zostanie nazwany trollem , laikiem, osobą nie mającą pojęcia o boksie, itp.,itd. i jeszcze będzie ustawiany czy ma prawo założyć własny temat ,a czy raczej nie powienien pisać tylko w offtopie.

W takim razie:
Czy forum jest tylko dla ekspertów ,czy mogą tu pisać także niezbyt dobrze obeznani z boksem ,ale lubiący boks oglądać kibice?
Czy forum nie powinno być także miejscem gdzie pogłębia się swoją wiedzę o boksie , a nie tylko merytorycznie i tylko na wysokim poziomie wiedzy dyskutuje?
[Oczywiście ,że zaraz napiszecie że mogą pisać wszyscy , tylko czy przyjmiecie ich tak ,aby chcieli pisać ?]


Nie jest to z mojej strony stwierdzenie, nie wiem czy tak jest , czy tak nie jest .
Jedynie zapytałem. I do tego bardzo grzecznie,
A trzeba także stwierdzić że to forum nie jest przepełnione i nie za wielu tu piszących.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 07:20 PM
Post: #14
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(09-12-2013 06:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Nie chcą pisać na forum ,czyli tutaj, bo tu każdy ma mniemanie o sobie jako wielki ekspert.

Po dzis dzien na tym forum nie spotkalem sie z taka bufonada, jak ostatnio uskuteczniles Ty, piszac, ze Twoja racja jest naj.Huh Wiec o czym Ty tu teraz piszesz?
RSC 2, zanim wyciagniesz jakies zupelnie chybione wnioski co do ogolu ludzi na forum, zanim zaczniesz wysnuwac jakies chore teorie o "presji kolegow", zacznij czytac to co masz przekazania sam, bo ja w wielu przypadkach odbieram to jak marna prowokacje, lub calkowity brak elementarnej wiedzy.


Serdecznosci, dzikuje za uwage, i zegnam.Exclamation

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 07:34 PM
Post: #15
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@BMH

Zadałem ogólne pytanie.

Nie piszę do nikogo personalnych uwag.

Czyżbyś poczuł się urażony?

[A skoro już tak ostro jedziesz personalnie pod moim adresem to zapomniałeś wszystkim przypomnieć że jestem trollem i laikiem co czynisz w prawie każdym swoim poście w ostatnim okresie.]

To jest dział "opinie" a nie dyskusja o boksie.
Wrzuć na luz.
Odnonoś się do wpisu i problemu.
Nie charakteryzuj personalnie osoby , aby ktoś Ciebie nie scharakteryzował.

Skoro mój wpis jest dla Ciebie "prowokacją " to miej jaja i nie daj się prowokować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 07:39 PM przez Sander.)
Post: #16
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(09-12-2013 06:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Osoby ,które piszą na Bokser.org to często przeciętni kibice boksu ,którzy oglądają boks „tylko od święta” i nie zagłębiają się w „encyklopedię” tej dyscypliny zbyt daleko.
Nie chcą pisać na forum ,czyli tutaj, bo tu każdy ma mniemanie o sobie jako wielki ekspert.

Wśród forumowiczów również jest część osób w tym ja mających się za przeciętnego kibica boksu cokolwiek to znaczy. Weź poprawkę na to, że conajmniej 50 % userów z głównej wchodzą na bokser.org tylko po to by napisać jakąś głupotę, poprowokować a boks ich tyle interesuje co eskimosów kulig.

(09-12-2013 06:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Tutaj każdy do nicku „doczepił” sobie jakiś dodatek –ekspert, znawca, itp. itd. Aby pokazać jak bardzo jest ponad przeciętny i ważny. Wszyscy walą sobie punkciki za reputację i podnieceni wysoką „liczbą w kolorze zielonym” uważają ,że nikt inny im do pięt nie dorasta.

Bzdury. Wielu z nas wręcz zwalczyło te tytuły nadawane userom o którym piszesz. Choćby ja ale nie tylko oczywiście Tongue W dodatku na to, że się one pojawiają nie mamy wpływu. Nikt tego świadomie sobie nie ustawia by pokazywać jakim to nie jest ekspertem. Skonsultuj się z kimś z forum zanim napiszesz coś takiego.

(09-12-2013 06:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Tutaj nawet osobny temat założono ,aby naśmiewać się komentarzy na bokser.org, poniżać niektórych userów z głównej i kompromitować ich swoimi ocenami. A przecież Forum ma także w swoim logo „Bokser.org” więc jest między jednym a drugim jakaś spójność.
[Skoro komentarze na „głównej” mają debilnie niski poziom, co niektórzy tutaj to podkreślają, to po co czytacie te komentarze aby się nimi podniecać i oceniać?]
Tutaj większość poklepuje się po plecach a „ochy” i „achy” słychać aż na Bokser.org.

Bo wiele komentarzy na głównej jest po prostu zajebiście ZABAWNYCH. I to nawet nie te traktujące o boksie są tu najczęściej wymieniane ale również te z szeroko pojętego off topu. Np. kiedyś jeden koleś zapytał tam komu CJ Ross musiała zrobić loda żeby móc sędziować walki bokserskie Big Grin Big Grin


(09-12-2013 06:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Gdy ktoś tu napisze jakąś uwagę o boksie nawet nietrafną ,czy wręcz głupią to „profesorowie” od boksu od razu to pokazują i udowadniają jakim ciemniakiem z zakresu boksu jest nowopiszący.
Czy to nie jest przyczyną, że osoby piszące na „orgu” nie mają ochoty na wpisy na forum ,bo są przeciętnymi kibicami i oglądają boks jedynie dla przyjemności inie posiadają wiedzy „eksperckiej”.
Taki user dokonując wpisu na forum ze słabą znajomością boksu ,lub wręcz wypisując coś „głupawego” od razu przez ekspertów z tego forum zostanie nazwany trollem , laikiem, osobą nie mającą pojęcia o boksie, itp.,itd. i jeszcze będzie ustawiany czy ma prawo założyć własny temat ,a czy raczej nie powienien pisać tylko w offtopie.

W takim razie:
Czy forum jest tylko dla ekspertów ,czy mogą tu pisać także niezbyt dobrze obeznani z boksem ,ale lubiący boks oglądać kibice?
Czy forum nie powinno być także miejscem gdzie pogłębia się swoją wiedzę o boksie , a nie tylko merytorycznie i tylko na wysokim poziomie wiedzy dyskutuje?
[Oczywiście ,że zaraz napiszecie że mogą pisać wszyscy , tylko czy przyjmiecie ich tak ,aby chcieli pisać ?]

Nie jest to z mojej strony stwierdzenie, nie wiem czy tak jest , czy tak nie jest .
Jedynie zapytałem. I do tego bardzo grzecznie,
A trzeba także stwierdzić że to forum nie jest przepełnione i nie za wielu tu piszących.

Daj link do sytuacji gdzie profesor z forum jedzie po kimś za brak wiedzy. Każdy z ans a na pewno większość jest szarym zwykłym człowiekiem i po prostu kibicem boksu. My też mamy pracę, rodziny itd nie żyjemy boksem 24 h, nie wiemy wszystkiego i zawsze od innego usera możemy się czegoś nauczyć. Na forum panuje przyjazna atmosfera i nie wiem jakim cudem ktoś mógłby się bać tu pisać. Nawet jak ktoś walnie jakąś gafę to jest o tym informowany w formie żartu. RSC-2 odpuść bo te Twoje argumenty w 70 % są bezpodstawne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 09:14 PM przez RSC-2.)
Post: #17
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander.
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą w niektórych przypadkach .
Celowo zaprzestałem na jakiś czas pisania na forum i przeniosłem się na główną.
Przy okazji wymieniłem kilka maili z osobami tam piszącymi.
I wiem co w trawie piszczy.
Odsetek osób inteligentnych jest taki sam na Bokser.org jak i na forum.
Tylko tu na forum stwarza się atmosferę i pozory ,oraz ma się mniemanie ,że poziom jest tu zdecydowanie wyższy i podkreśla się tą wyższość nad bokser.org zarówno wpisami jak i innymi działaniami.
Są tutaj tacy na tym forum, którzy myślą że są cholernie inteligentni i bystrzy bo wiedzą, że Mayweather ma super obronę , Huck jest słaby technicznie a Rigo jest bardzo szybki a nie wiedzą jaka jest różnica między narodowością a obywatelstwem .
I w kółko klepią na tym forum te prawdy objawione o boksie nie zdając sobie sprawy , że taką wiedzę o boksie to ma nawet mój kolega ,który w swoim życiu obejrzał tylko jedną walkę i do tego amatorską Kuleja na olimpiadzie.

[Linków i dowodów nie będę Ci dawał ,bo miedzy innymi ja sam jestem dowodem]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:26 PM
Post: #18
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
No i ch*j... mleko sie rozlalo, a RSC 2 zdemaskowal wszystkich na forum, oraz odkryl pewna tajemnice, o ktorej wszyscy tu wiemy, ale nie chcielismy, by wiedziali to na glownej. Szacun hah.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:33 PM
Post: #19
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@RSC-2
Kilku userów w sposób kulturalny stara Ci się pewne rzeczy wytłumaczyć, a Ty zachowujesz się jakbyś wcale tego nie chciał. Tak naprawdę to o co Ci chodzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:46 PM
Post: #20
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@BMH
Widzę że Ciebie najbardziej poruszają moje wpisy

@Martin

A czy ja mam jakieś pretensje do tych co kulturalnie starają się wytłumaczyć wszystkie rzeczy?
Wszystko czytam i przyjmuję do wiadomości.
Wiem jakie są powody niepisania na głównej i jestem wdzięczny za trud wyjaśniania.
Co mam jeszcze zrobić?
Mogę jeszcze podziękować za wyjaśnienia.

A ,że jestem dociekliwy i dalej drążę temat to dlatego ,że chciałbym mieć dogłębną wiedzę na ten temat.
Ktoś zapyta a po co ci ta wiedza? Dla zaspokojenia ciekawości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości