Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
22-12-2013, 09:40 PM
Post: #81
RE: Szpilka - Jennings
Kevin Johnson sparingpartnerem Szpilki .Wybór dość dobry .Johnson ma spore doświadczenie i podobnie jak Jennigs ma spory zasięg rąk (208 cm. ) przy wzroście 191 cm. Na pewno sparingi wyjdą Arturowi na dobre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 10:10 PM
Post: #82
RE: Szpilka - Jennings
Tyle, że Johnson jest w beznadziejnej formie co widzieliśmy w walce z Hammerem no ale zawsze coś.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 11:22 PM
Post: #83
RE: Szpilka - Jennings
No może i tak .Ale swoją drogą trudno jest znaleźć solidnego boksera o podobnym proporcjach jak Jennnings .Zazwyczaj , jeśli bokser dysponuje zasięgiem tą w granicach 2,10 to mierzy ponad 2 metry .Niech Szpilka pouczy się trochę na Johnsonie .Dla Szpilki było by dobrze ,gdyby Johnson dawał z siebie jak najwięcej , ale wiadomo Jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia .Szpila zdaje Sobie sprawę ,że Musi pracować nad szybkością i skracać dystans i zapewne będzie się przygotowywał się głównie pod tym kątem.No cóż na pewno Artur solidnie przepracowuje okres przygotowawczy. Można mieć jednak obawy o gardę i wytrzymałość polaka .Wiadomo Artur prędzej czy później spóźni się z gardą,odsłoni się rywalowi ,będzie nie dokładnie wracał do obrony po akcji ofensywnej(zakładam ,że Szpila będzie próbował być stroną atakującą ) i narazi się na kontry Jenningsa .Amerykanin nie dysponuje jakimś potężnym pojedynczym ciosem , ale może takim akcjami po prostu przejmowac kontrolę nad sytuację w ringu .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2013, 08:18 PM
Post: #84
RE: Szpilka - Jennings
Kurde... dawno już nie czekałem tak na żadną walkę. Ostatnio chyba na Adamek - Klitschko. Czego by o Szpilce nie mówić, budzi emocje. Popełnia błędy, przyjmuje ciosy, ale jednocześnie sam nokautuje rywali. Jest dość nieprzewidywalny i po prostu efektowny. A ja nie będę się oszukiwał - od szachów wolę ringowe wojny. Wydaje mi się, ze Artur jest tym, kto może je fundować. Przygotowany będzie na pewno solidnie. Sparingpartnerów też ma całkiem niezłych z tego co widać. Teraz tylko wyjść do ringu i skopać Jenningsowi dupę. Łatwo nie będzie, ale szansa jest całkiem spora.




ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2013, 08:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2013 08:25 PM przez Joker.)
Post: #85
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka:
- Od trzech lat nie piję nawet
piwa. Nawet czekoladki z
alkoholem nie zjem! Za to
każdego dnia robię trzysta
pompek, o którejkolwiek
godzinie nie wróciłbym do
domu. Nie ma odpuszczania!
***
300 pompek? aha...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2013, 11:26 PM
Post: #86
RE: Szpilka - Jennings
No ja również bardzo czekam na tą walkę, bo to są jednak te pojedynki, które wywołują największe emocje. Brawa dla Artura, że naprawdę nie pęka, widać, że jeśli naprawdę chce się walczyć z solidnymi rywalami na wielkich galach, to nie ma z tym problemu. Trzeba tylko chcieć, a nie gadać, że się chce, a jak się dostanie propozycję to chować głowę w piasek. Osobiście Artura nie lubię i raczej nie chciałbym mieć do czynienia z takimi ludźmi prywatnie, ale trzymam kciuki, tym bardziej, że jako jeden z niewielu polskich pięściarzy pokazuje, że ma jaja.
Ogólnie fajny weekend będzie, bo zobaczymy sporo świetnych walk (w piątek choćby Majewski - Stevens), a ten pojedynek nakręca jeszcze bardziej.
A szanse? Ja atutów Szpilki nie widzę za bardzo, ale to jest boks, to jest sport, może uda się coś ugrać, a Szpila wykrzesa z siebie najwięcej i pokaże, że jest ponadprzeciętnym bokserem? Oby.

Czytam również, że potencjalnym rywalem Szpili (jeśli wygra) byłby zwycięzca pojedynku Perez - Takam. Mam nadzieję więc, że Artur udowodni, że nadaje się do walk za oceanem, bo możliwość rywalizacji z takim Perezem byłaby chyba jeszcze większym wydarzeniem niż spotkanie z Jenningsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 10:36 AM
Post: #87
RE: Szpilka - Jennings
Artur zapewnił mnie w prywatnej rozmowie, że cały czas pracują nad obroną z trenerem i 25 stycznia ludzie będą zaskoczeni Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 12:09 PM
Post: #88
RE: Szpilka - Jennings
Wszystko i tak jak zwykle zweryfikuje ring. Ja cały czas oceniam to na 50/50 choć jestem tutaj w mniejszości. Podobnie jak Wy liczę na emocjonującą walkę i prawdziwą ringową wojnę! Już krócej niż miesiąc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 12:56 PM
Post: #89
RE: Szpilka - Jennings
Świetna robota @Splinter, bardzo dobre promo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 02:23 PM
Post: #90
RE: Szpilka - Jennings
Do Vica Darchinyana mu jeszcze trochę z tymi pompkami brakuje ale dobre i to Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości