Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V "SKYRIM"
06-01-2012, 06:19 AM
Post: #1
The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Gra ktos w tą superancką giere???

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 09:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2012 09:11 AM przez Adammobp.)
Post: #2
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Ja fanem serii Elder Scrolls nigdy nie byłem, ale jako dowód na potęgę serii podam pewien fakt. Jak chodziłem jeszcze do gimnazjum, to jeden mój kolega z klasy codziennie chodził na przerwach do biblioteki, gdyż tam były komputery z dostępem do internetu. I co było najśmieszniejsze zawsze oglądał tam zdjęcia i filmy z Obliviona - gry, o której on i jego ówczesny komp mógł sobie pomarzyć.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 02:36 PM
Post: #3
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Takiej cierpkiej oceny jeszcze nie słyszałem :O Może i masz rację ze słabym systemem walki,ale co do "tandetnej fabuły" i "nieciekawych misji" , to zakładamy rękawice i mogę walczyć o dobre imię Skyrim Wink
wydaje mi się , że nowy TES nawet bez głównego wątku jest ciekawą grą...misje dla poszczególnych bractw są zarąbiaszczo ciekawe , a i sam wybór strony w konflikcie pomiędzy cesarstwem a gromowładnymi jest ciekawy Smile

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2012 05:59 PM przez Gawlak.)
Post: #4
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Beryl, ja nie wiem ..czy to tylko w wersji na kompa są takie "ułatwiacze" jak zakładanie koszy na głowy , bo na x360 nie wiem jak to zrobic Tongue powiem ci szczerze, że mam 58lv, bron dwureczna na 100, kowalstwo na 100, zaklinanie na 100 i ciezki pancerz na 100, deadryczne sprzety i mam jakieś 130000złota. nigdy nic nie ukradłem , a doszedłem do wszystkiego na samych misjach i eksploracji Skyrim Wink
Mimo wszystko, ja na nowy TES nie narzekam,ale w porównaniu z Gothic'iem 1,2(noc kruka) , to jest pici kłaczek Wink nic nie pobije tej gry ^^

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2012, 05:36 PM
Post: #5
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Niestety musiałem skończyć póki co z Skyrimem, problemy z bugami i słaby sprzęt mnie zmusiły ;/

Osobiście bardziej cenie Fallout New Vegas.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 12:28 PM
Post: #6
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
A ja gram cały czas. Jak się doda kilka modów to gram potrafi tak wciągnąć, że rzeczywistość ucieka bardzo szybko, i czas leci tak szybko, jak sędzia liczący do 10 leżącego na deskach...Smile
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 02:21 PM
Post: #7
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Skyrim to jest coś pięknego - podróżując po świecie gry czuje się przygodę mimo, że się siedzi przed komputerem. Piękne widoki, co rusz na kogoś trafiamy, nawet na smoka. Alchemia, kradzieże, skradanie, kowalstwo - no czego chcieć więcej. Do tego wszystkiego epicka muzyka Smile

_________________
http://warthunder.graj.tv
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 11:30 PM
Post: #8
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Grał ktoś na PS3 ? Często spadają fpsy ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 11:13 AM
Post: #9
RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM"
Ja sie spotkalem z dwoma problemami, na konsoli u kuzyna wlasciwie od poczatku przez cala gre jest problem z ladowaniem lokacji przy wchodzeniu do lochów/ nowe miejscowki wymagajace ladowania itd.

Ta sama plyta na mojej konsoli nie sprawiala problemow ale po przejsciu ok 60-70 % gry a dokladniej po odkryciu takiej czesci swiata, byl katastrofalny spadek fpsów. Jak sie siedzialo w lochu / innym malym pomieszczeniu to spoko ale jak postac wychodzila na swiat i konsola musiala generowac te kilometry w kazda strone to sie dlawila.

Ogolnie PS3 nie radzi sobie ze Skyrimem (a np z DA Inkwizycja zadnych problemow choc swiat tez rozlegly choc na szczescie podzielony na kilka regionow) jak widzialem jak grala moja dziewczyna to odpuscilem i postanowilem kupic wersje na PC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości