Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Głowacki
31-03-2017, 08:27 AM
Post: #181
RE: Krzysztof Głowacki
Podzielam zdanie Kubali. Bezsensowne. Lepiej schować dumę do kieszeni i zawalczyć, zrzucić rdzę, poczuć ring.
Kolejny bokser, który woli poczekać dłużej na jedną wielką walkę, niż popykać sobie bez problemów za mniejszy hajs, ale częściej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2017, 09:39 AM
Post: #182
RE: Krzysztof Głowacki
Tutaj idzie raczej o kwestie prestiżowe. Głowacki to jednak były mistrz świata, który to mistrzostwo zdobył w brawurowym stylu, potem obronił z niezłym przeciwnikiem a następnie stracił po nieprzynoszącej wstydu walce z prawdziwym wirtuozem. I pewnie cholera go bierze, że ma teraz bić się z jakimś leszczem, w dodatku nie w walce wieczoru, tylko jako przystawka dla kogoś takiego jak Zimnoch, który popularność zawdzięcza tylko i wyłącznie bójce ze Szpilką, z jakimś archeologicznym wykopaliskiem ściągniętym z amerykańskiego muzeum skamielin. Wszystko to na "gali" nawet nie w żadnym dużym mieście, tylko jakimś Legionowie. Szczerze mówiąc to mu się nie dziwię. Jeszcze gdyby sam miał się z tym Zimnochem bić, ale przy takim a nie innym układzie pewnie nie miał do tej walki serca...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2017, 12:47 PM
Post: #183
RE: Krzysztof Głowacki
Tylko, że najpierw gala była ułożona pod Zimnocha, nie wiem może już mieli wydrukowane bilety a walka Głowackiego została dokooptowana później i jak mi się wydawało to był właśnie taki ukłon w stronę naszego eks-mistrza aby mógł zrzucić rdzę. Ukłon ale oczywiście korzyści miał przynieść obydwóm stronom. Z początku Głowacki nic nie marudził. Myślę, że ten pomysł z "foczeniem się" mógł mu podsunąć pewien kolega zza Wielkiej Wody, który również niedawno "zafoczył" że jak nie dostanie większej walki to zawiesza karierę. Foki

A więc nie chodzi tylko o to, że Głowacki chciałby grać główną rolę na gali ale wiele do życzenia pozostawia sposób zakomunikowania tego. Widać sporo się uczy od młodszego kolegi ale to nie w stylu Główki dlatego to wychodzi tak odpychająco. A jeszcze z rok temu był to jeden z najsympatyczniejszych pięściarzy. Ale może dzięki takiemu zachowaniu powiększy rzeszę fanów o dość sporą gromadę gimbazy?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 08:22 PM
Post: #184
RE: Krzysztof Głowacki
Jeśli to prawda z tą kontuzją, to nie nastraja to obiecująco. Możliwe, że przez kontuzje Głowacki będzie zawodnikiem, który tak naprawdę nie osiągnie swojego prime. Jest względnie młody, a regularnie słyszymy że coś mu dolega. Byle nie powtórzył się casus Denisa Bojcowa, któremu kontuzje nie pozwoliły na zrobienie poważnej kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 08:18 PM
Post: #185
RE: Krzysztof Głowacki
Według Dana Rafaela Krzysiek podpisał kontrakt na występy w Super Series.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 08:32 PM
Post: #186
RE: Krzysztof Głowacki
Kolejny który odpadnie w 1 rundzie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 08:32 PM
Post: #187
Bug RE: Krzysztof Głowacki
Wow, to ci dopiero nius! Czyli mielibyśmy dwóch Polaków w turnieju? Jeżeli tak, to mam nadzieję, że w pierwszym etapie Główka trafi na Włodarczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 08:38 PM
Post: #188
RE: Krzysztof Głowacki
Właśnie Krychu, jak Głowacki trafi na Włodarczyka to nie odpadnie w pierwszej rundzie.
Poza tym umówmy się, oprócz Usyka z każdym cruiserem na świecie może powalczyć Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2017 08:44 PM przez KrychuTMT.)
Post: #189
RE: Krzysztof Głowacki
Breidis i Usyk są nieosiągalni dla Główki. Murat czy Durticos raczej rozbiją Głowackiego. Kudriaszow i Kłodarczyk do zrobienia raczej easy.
Więc troszkę się zagalopowałem, w sprzyjających okolicznościach Główka ma szanse na 2 etap Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 09:13 PM
Post: #190
RE: Krzysztof Głowacki
Gdyby Tabiti uczestniczył, tez Główka raczej nie miałby szans z podopiecznym Mayweathera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości