Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Głowacki
19-09-2017, 10:21 PM
Post: #191
RE: Krzysztof Głowacki
Głowacki zdradził, że zna rywala na galę w Rydze 30.09. Ma to być bokser praworęczny i zbliżony do Główki wzrostem. Wcześniej mówiło się, że przeciwnikiem Głowackiego ma być bokser rosyjskojęzyczny. Kto to może być? Do układanki pasują m.in.: Rusłan Fajfer, Aleksiej Papin, Maksim Masłow i ... Ricards Bolotniks.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 08:33 AM
Post: #192
RE: Krzysztof Głowacki
Leonardo Bruzzese.

Wasilewski napisal ze koszt takiej walki to ponad 120 tys dolarow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 09:58 AM
Post: #193
RE: Krzysztof Głowacki
(20-09-2017 08:33 AM)Gogolius napisał(a):  Leonardo Bruzzese.

Wasilewski napisal ze koszt takiej walki to ponad 120 tys dolarow.
Mam nadzieję, że z tych 120 tys. dolarów będzie 110 tys. dla Głowackiego, 5 tys. dla buma i 5 tys. na inne koszty.
Bruzzese to włoski repatriant z Argentyny, którego główną zaletą jest dobra prezencja w ringu. Na tle journeymanów z niskiej półki, z którymi stoczył większość walk, sprawia wrażenie boksera o dobrej motoryce i technice. Jednocześnie jednak jest słaby fizycznie, nie ma ciosu i jako rywal dla Głowackiego jest po prostu żenujący.
Na gali Usyk - Huck rezerwowy Gevor walczył z Thomasem, czyli rywalem z szerokiej czołówki CW. Głowackiemu przydzielono leszcza, który wg Boxreca jest dopiero na 7 miejscu we Włoszech.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 09:59 AM
Post: #194
RE: Krzysztof Głowacki
Walka z gościem, którego dwie klasy gorszy od Masternaka Haapoja wypunktował bez problemu. Brak słów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 11:32 AM
Post: #195
RE: Krzysztof Głowacki
Rywal bez komentu, Główka stoi w miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 01:36 PM
Post: #196
RE: Krzysztof Głowacki
Ja pierdziele, Wasilewski "załatwi" kolejnego polskiego boksera. Z roku na rok mam coraz gorsze zdanie o Wasylu i całej tej jego grupie. Z Sulęckim będzie to samo......dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 02:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2017 02:47 PM przez KrychuTMT.)
Post: #197
RE: Krzysztof Głowacki
Lepsze to niż kolejne miesiące bez walki.Kariera nie trwa wiecznie, a 80 tys USD za pojedynek z bumem to więcej niż dostał za walkę z Marco Huckiem Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 03:10 PM
Post: #198
RE: Krzysztof Głowacki
Tragedia taki rywal. Jedyny plus dla Główki, to łatwy zarobek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 03:55 PM
Post: #199
RE: Krzysztof Głowacki
Głowacki chce się pokazać z jak najlepszej strony i zapowiada, że skradnie show. Niestety, nie da się skraść show, walcząc z bumem. Nawet nokaut w 10 sekundzie zostanie uznany za coś normalnego, czego można było się spodziewać. Co gorsza, jak chce się szybko znokautować dużo słabszego rywala, to na ogół nie wychodzi. Czasami nawet bardzo nie wychodzi. W 2012 Proksa broniąc EBU z przypadkowym cienkim Kerrym Hope'em tak się napalał na szybki nokaut, że ... przegrał walkę. Oby Głowackiemu nie przytrafiło się coś podobnego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 08:10 AM
Post: #200
RE: Krzysztof Głowacki
Głowacki pokonał Bruzzese przez TKO5, ale formę pokazał lichą. Jemu potrzebna jest motywacja i silni rywale, bo w przeciwnym razie zardzewieje na dobre. Choćby tacy, co odpadli z WBSS, czyli Perez i Kudriaszow. Rosjanin kiedyś przymierzany był do Główki, ale Wasilewski wolał Cunninghama. Można by teraz wrócić do tego pomysłu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości