Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guerrero - Thurman
12-03-2015, 08:20 PM
Post: #111
RE: Guerrero - Thurman
W Stanach zawsze jest niska oglądalność w stosunku do liczby ludności, ale czemu tak jest to nie jestem w stanie wytłumaczyć. Amerykańce kochają oglądać TV, ale widocznie maja tyle kanałów do oglądania, że liczby się rozkładają.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2015 08:57 PM przez RSC-2.)
Post: #112
RE: Guerrero - Thurman
Myślałem że piszesz ogólnie .
Nie zorientowałem się że chodzi Ci o konkretną walkę.

Ta gala z Guerrero – Thurman to pewnego rodzaju wyjątek.
NBC chcąc wejść na rynek po 30 latach przerwy pokazała znaczącą galę.
Aby zaistnieć trzeba było wyłożyć kasę na promocję . Promocja tej walki była pokazywana do znudzenia i reklamowana jako powrót po 30 latach.
Ponadto w USA jest inny system nadawania telewizji i nawet jeżeli nie ma PPV to i tak musisz zapłacić.
Pakiety po ponad 150 USD za miesiąc.
To pięciokrotnie więcej niż w Polsce.
Ta konkretna gala o której piszesz była traktowana jako inwestycja i promocja.
Gdy NBC już wedrze się na górną półkę rynku to szybko wprowadzi PPV i zapewne droższe niż HBO i Showtime.

W USA nic nie jest za darmo.
A to że w USA są większe pieniądze niż w Polsce to dla mnie dziwne nie jest.

Kanał NBC Sports nie jest kanałem ogólnodostępnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 01:45 PM
Post: #113
RE: Guerrero - Thurman
@Kubala, które rundy zapisałeś na konto Guerrero?

Mimo, że pierwsze sześć rund w całości zapisałem na konto Thurmana, to nie powiedziałbym, że był to jakiś wybitnie jednostronny fragment walki. Keith robił więcej, żeby zdobywać rundy, ale nie deklasował Ducha, walka toczona w dużej mierze na środku ringu z kilkoma ciekawymi momentami, ale bez przygniatającej przewagi młodszego z pięściarzy. Druga część pojedynku, to już trochę więcej akcji, ale kompletnie nie podzielam opinii, że była to walka, która może kandydować do tytułu walki roku. Może dlatego, że obejrzałem pojedynek po kilku dniach, czuję się lekko zawiedziony? Po tym co czytałem o tej walce, to spodziewałem się dużo więcej. Znalazłem jedną rundę dla Roberta, choć wynik 120-107 nie jest dla mnie czymś zaskakującym.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 01:58 PM
Post: #114
RE: Guerrero - Thurman
Biorac pod uwage ze rok 2015 dopiero sie zaczal to byla to chyba najlepsza walka do tej pory, szczegolnie z tych "znanych".

Druga rzecz to zeby w pelni docenic ten pojedynek musisz zrobic dwie rzeczy:
- wziac pod uwage aspekt biznesowy, start NBC,nowatorskie podejscie do ukazania produktu itd.
- obejrzec wczesniej walke Broner - Molina Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 03:32 PM
Post: #115
RE: Guerrero - Thurman
Tak, szczególnie obejrzenie uprzednio walki Broner-Molina podniesie przyjemność z oglądania walki Thurman-GuerreroBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości