Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze stroną boxrec.com
14-04-2015, 04:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 04:13 AM przez Krzych.)
Post: #1
Problem ze stroną boxrec.com
Witam,

Od dłuższego czasu mam pewien problem ze stroną boxrec.org. Wyświetlanie walk według daty, rozkładu bokserów, rankingów i tak dalej działa prawidłowo. Wejście w opis konkretnej walki również działa. Jednak jeżeli chcę wejść na stronę konkretnego boksera, tą gdzie jest jego biografia, sukcesy amatorskie, podany promotor, trener i spis zdobytych pasów, to wraca mi na stronę główną zamiast wyświetlić stronę o zawodniku. Po tym wydarzeniu już nic mogę na tej stronie zrobić, bo za każdym kliknięciem gdziekolwiek, wyświetla mi się strona główna. Muszę zamknąć kartę z boxrecem, bo nawet odświeżenie wtedy nie pomaga, i to dopiero wtedy mogę cokolwiek tam zrobić. W czym może być problem?

Używam przeglądarki Chrome, najnowszej wersji, z rozszerzeń używam tylko Adblocka, wszystkie sterowniki w komputerze na 100% aktualne.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 09:21 AM
Post: #2
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Nie wiem Krzychu ocb. ja bez problemu chodze w biografie. Przed chwilka zajrzalem w rekord Golovkina i normalnie mnie przekierowalo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 12:38 PM
Post: #3
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Mi też wszystko działa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 01:18 PM
Post: #4
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Mi także. Może z przeglądarką coś nie tak @Krzychu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 01:33 PM przez Krzych.)
Post: #5
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Właśnie cały sęk w tym, że to samo dzieje się w Chrome, IE i Operze. Pierwszy raz w życiu coś takiego mam, że prawidłowo działająca strona mi nie działa, a miałem już różne złomki na miejscu komputera. Teraz mam nowy i bardzo dobry i strona mi przestała działać... to jest dopiero logika... i co ciekawe na żadnej innej stronie tego świata nie mam takich problemówBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 05:23 PM
Post: #6
RE: Problem ze stroną boxrec.com
U mnie też wszystko ok, ale wiem, że ta strona jest dziwna bo raz tam dostałem bana za nic, a na drugi dzień już wszystko było ok. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 09:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2015 09:02 PM przez Krzych.)
Post: #7
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Nie no to już są kurwa jakieś jajaBig Grin Dopiero co zrobiłem format, kupiłem dysk SSD, czyli zainstalowałem nowy system na nowym, wgrałem sterowniki, aktualizacje i inne cuda, i to do !@$!@$ nadal nie działa. Nie robiłem tego wszystko ze względu na boxreca oczywiście, ale kurde, co to ma być, Orange ma tam bana czy co?Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 01:48 PM
Post: #8
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Nie wiem Krzychu czy możesz już wchodzić ale chciałem tylko napisać, że boxrec zmienił trochę skórę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 06:59 PM
Post: #9
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Ten ich nowy wygląd to chyba zrobiony pod 6-latków, co jarają się kolorowymi obrazkami Big Grin.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 12:33 AM
Post: #10
RE: Problem ze stroną boxrec.com
Też się dziś trochę pogubiłem na boxrecu. Póki co nie przekonuje mnie nowa szata graficzna, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości