Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Vargas
22-05-2015, 12:34 PM
Post: #21
RE: Bradley vs Vargas
Wietnam
Vargas wypyka Bradleya tak wyraźnie, że wałki będą potrzebne.

Martin
Raczej nie. Po prostu widzę go jako faworyta z Bradleyem i Alim, a napisałem przecież, że póki co z Pakmanem nie ma szans. No coś takiego nie charakteryzuje raczej psychofanów. Podkreśliłem jedynie, że Filipino robi się coraz starszy i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej dyspozycji fizycznej i psychicznej będzie. To chyba jasne, że z każdym miesiącem szanse Vargasa w takiej potyczce rosną. Choć nie ma co się oszukiwać, nawet za 5 lat, faworytem byłby Manny.
Jestem zwykłym fanem Vargasa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 01:04 PM
Post: #22
RE: Bradley vs Vargas
Ja też kibicuje Vargasowi, tylko że ,Francisco,. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 01:53 PM
Post: #23
RE: Bradley vs Vargas
Kurde, Vargas to jest ten ancymon, który ponoć połowę walk wygrywa kontrowersyjnie po równych walkach? To ten co Kubala go tak punktowałeś w LPW broniąc jego potyczek?
Czy to jakiś inny bokser?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 02:01 PM
Post: #24
RE: Bradley vs Vargas
Gogolius, rację ma,.
Jesse ma duże szczęście do sędziòw, nawet Kubala to przyzna, Za to De Marco, rozmontował ostatnio ładnie,
Tylko że De Marco jest już past prime, obnażył go Broner i od tego czasu to już nie jest ten sam DMarco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 03:24 PM
Post: #25
RE: Bradley vs Vargas
Gogolius
Wygrywa kontrowersyjnie po równych walkach - sorry, ale tak się nie da. Albo wygrywasz kontrowersyjnie, albo po równych walkach Wink
Czy ja go jakoś nadzwyczajnie bronię? Walkę z Josesito Lopezem moim zdaniem wygrał bardzo wyraźnie. Lopez robił mało szumu, ale nic z tego nie wynikało. Starcie z Allakhverdevem było tak pieruńsko wyrównane, że dałem remis, a minimalna wygrana jednego czy drugiego, to naprawdę nie jest kontrowersja. No i starcie z Novikovem - tutaj sam wyraziłem wątpliwości, ponieważ wypunktowałem remis, ale ze wskazaniem na Ukraińca. Więc czy ja go tak bronię? Moim zdaniem robi się za dużo szumu o wałkach w jego walkach. OK, punktacja z Novikovem była zbyt wysoka, ale czy to znaczy, że od razu niezasłużona? Zwycięstwa z Lopezem i Allakhverdevem były minimalne i niejednogłośne, z czym idzie się zgodzić. To samo z Omotoso. Nie powiem, sędziowie mu nie przeszkadzają, ale nie przesadzajmy, że są mu jakoś bardzo przychylni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 08:40 PM
Post: #26
RE: Bradley vs Vargas
Taaak to jest ten, nazwisko Allakkheverdev mi powiedziało wszystko co chciałem wiedzieć Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 02:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2015 02:19 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #27
RE: Bradley vs Vargas
Dalej nie wiadomo czy będzie to walka mistrzowska. Floyd nie podjął decyzji odnośnie pasa WBO do 1 lipca. Natomiast WBO ogłosiło walkę Bradley - Vargas o wakujący pas co nie spodobało się sztabowi Floyda, który twierdzi, że pas dalej należy do Moneya po tym jak zdobył go w ringu. Floyd twierdził, że zwakuje wszystkie pasy, ale na razie nie podjęto żadnej decyzji co koliduje z planami federacji, które już najchętniej zrobiłby mnóstwo walk mistrzowskich z 5 pasów jakie ma TBE.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2015, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2015 08:50 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #28
RE: Bradley vs Vargas
Znowu zmiana decyzji tym razem walka o pas interim WBO, Floyd pełnoprawnym mistrzem zostanie dalej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2015, 10:39 PM
Post: #29
RE: Bradley vs Vargas
Pas ma tu niewielkie znaczenie. Chyba, że Floyd miałby w przyszłym roku mierzyć się ze zwycięzcą, w co wątpię. Bardzo ciekawi mnie Bradley, czy wybierze tym razem właściwą taktykę na rywala zupełnie innego, niż jego ostatni. Lubię boks Bradleya, ale nie dzierżę czasem jego głupoty w ringu.

Na walkach Vargasa z kolei już 2 razy przysypiałem, więc tym razem też wystarczy mi powtórka w niedzielęWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 09:42 AM
Post: #30
RE: Bradley vs Vargas
Ja z kolei przysypiałem, oglądając Bradleya. Zestawienie Bradley vs Vargas to dla sympatyków boksu prawdziwe wyzwanie. Nawet sędziowie mogą przysnąć, ringowego nie wyłączając.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości