Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Vargas
07-05-2015, 10:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 10:26 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1
Bradley vs Vargas
[Obrazek: timothy-bradley-vs-jessie-vargas_1503.png]
"Potwierdziły się doniesienia o planowanej walce Tima Bradleya (31-1-1, 12 KO) z Jessie'em Vargasem (26-0, 9 KO). Zakontraktowany na dwanaście rund pojedynek odbędzie się 27 czerwca w StubHub Center w kalifornijskim Carson. Transmisję za oceanem przeprowadzi telewizja HBO.

Bokserzy zmierzą się w limicie kategorii półśredniej, co oznacza, że Vargas, regularny mistrz WBA w super lekkiej, będzie musiał przybrać na wadze. - To mały, ale dobry pięściarz. Jest mistrzem świata, należy mu się szacunek. To kolejna dobra walka, kolejny dobry rywal. Ja walczę tylko z dobrymi. Jessie jest niepokonany, to będzie dobry sprawdzian dla nas obu - mówi Bradley.

Na walkę bardzo cieszy się też trenowany przez Roya Jonesa Jr Vargas, który dotąd nie boksował z tak znanym przeciwnikiem. - Bradley to duże nazwisko, pokonał Manny'ego Pacquiao. Wiem, że to była kontrowersyjna decyzja, ale fakt jest taki, że ma w rekordzie zwycięstwo nad nim. Chcę właśnie takich walk, z dużymi nazwiskami. W wadze super lekkiej miałem coraz większe problemy ze zrobieniem limitu. Wiedziałem, że będę musiał się pójść wyżej, a nie chciałem czekać zbyt długo - powiedział 25-latek."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 12:14 PM
Post: #2
RE: Bradley vs Vargas
Jak już pisałem w temacie o Bradleyu, Tim moim faworytem stosunkiem 60/40. To będzie najtrudniejsza walka Vargasa w jego dotychczasowej karierze i myślę, że zostanie wypunktowany. Bradley to światowy poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 09:23 PM
Post: #3
RE: Bradley vs Vargas
Wszystko zależy od Tima. Jak zawalczy mądrze to nie będzie większych problemów, a jak zawalczy jak debil to wszystko może się stać.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2015, 12:21 AM
Post: #4
RE: Bradley vs Vargas
Krzych
Ja właśnie myślę inaczej. Jeśli Tim będzie chciał boksować to zostanie łatwo ograny. Jeśli będzie atakował jego szanse nieco rosną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2015, 06:38 AM
Post: #5
RE: Bradley vs Vargas
Bradley spokojnie ogra Vargasa bez przesady,choć Jessie walczy tym lepiej im lepszy jest jego rywal to tym razem nie da rady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 07:42 PM
Post: #6
RE: Bradley vs Vargas
Była opcja, żeby ta walka była o wakujący pas WBO, ale póki co wygląda na to, że jednak nie. Również Floyd nie podjął decyzji odnośnie swoich pasów do tej pory.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:31 PM
Post: #7
RE: Bradley vs Vargas
Oficjalnie walka o wakujący pas WBO wagi półśredniej !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 05:46 PM
Post: #8
RE: Bradley vs Vargas
Super, choć i tak wątpię, aby ludzie docenili Vargasa po łatwym zwycięstwie nad Bradleyem. Z pasem czy bez pasa, wszystko jedno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 07:32 PM
Post: #9
RE: Bradley vs Vargas
Jeśli łatwo zwycięży w walce z Bradleyem to nie ma wyjścia - ludzie muszą go docenić. Tyle, że szanse na taki scenariusz są moim zdaniem niewielkie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 07:51 PM
Post: #10
RE: Bradley vs Vargas
Walka, która strasznie mnie elektryzuje. Wiadomo już, jaka telewizja wyemituje pojedynek? Co do mnie, to 70:30 dla Bradleya. Wypunktuje Vargasa, aż miło.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości