Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Vargas
27-06-2015, 05:40 PM
Post: #41
RE: Bradley vs Vargas
@TomaszX, , zgadza się Tim z walki z Marquezem będzie murowanym faworytem,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 12:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2015 12:03 AM przez Krzych.)
Post: #42
RE: Bradley vs Vargas
Bradley potrzebuje na prawdę potwornej motywacji albo raczej potwornej obawy żeby zawalczyć tak jak z Marquezem. Vargas nie znokautował Pacquiao w ostatniej walce więc raczej nie liczyłbym na boks na wysokim poziomie ze strony Bradleya, raczej spodziewałbym charakterystycznego dla niego stylu chin first i połamanych nóg od strzelania cepami zza dupy. Tym bardziej że Vargas raczej nie będzie szedł do przodu, raczej będzie chciał boksować, czym jeszcze dodatkowo sprowokuje Tima do chaotycznych ataków.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 02:26 AM
Post: #43
RE: Bradley vs Vargas
(28-06-2015 12:01 AM)Krzych napisał(a):  Vargas nie znokautował Pacquiao w ostatniej walce więc

? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 08:06 AM
Post: #44
RE: Bradley vs Vargas
Nie oglądałem walki, ale wiem że Bradley był lepszy i wygrał zasłużenie na punkty, cieszy to że nie było wałka,
Tim jest poprostu lepszy pięśćiarsko, od Vargasa,
Mam pytanie, czy walka była na tyle dobra, że muszę koniecznie zasiąść już dzisiaj wieczorem o 21.00 przed telewizorem juz przy okazji pierwszej powtórki?
Bo nie ukrywam mam coś innego do roboty wieczorem, grill chodzi za mną Wink
Pozdro, miłego dnia,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 08:14 AM
Post: #45
RE: Bradley vs Vargas
Krzychowi chodzi chyba o to że w walce z Vargasem Bradley nie musiał być taki ostrożny i taktyczny jak z Marquezem,który tuż przed walką z Timem znokautował Pacquiao,więc Bradley musiał się pilnować.Mam rację @Krzych ? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 08:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2015 08:27 AM przez Wietnam.)
Post: #46
RE: Bradley vs Vargas
już rozumie, .

Na czym jedzie Pindera ??? Smile wczoraj po południu, ,igrzyska europejskie, boks
w Nocy Bradley vs Vargas, do rana,,, a teraz 9.00 rano a on komentuje Badminton na żywo w news,. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 09:46 AM
Post: #47
RE: Bradley vs Vargas
Bradley wyraźnie na punkty czyli tak jak tu w większości myśleliśmy. Nie chciało mi się zarywać nocy, będzie trzeba tą walkę nadrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 11:06 AM
Post: #48
RE: Bradley vs Vargas
Bradley wygrał pewnie ale był trochę ociężały według mnie powinien zejść do super lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 11:08 AM
Post: #49
RE: Bradley vs Vargas
Panowie, idźcie na grilla, piwo, czy co tam macie w planie i odpuśćcie sobie oglądanie badziewia. Żadna walka celebrycka nie będzie ciekawa. Ta też nie była. Jedyne emocje wywołał sędzia ringowy, który pod koniec 12 rundy niespodziewanie zakończył walkę. Było to krótko po tym, jak Bradley został mocno trafiony i się zachwiał, więc część obserwatorów mylnie odebrało to jako poddanie Bradleya przez sędziego. Vargas zaczął szaleć z radości, na ringu zrobiło się zbiegowisko, ale okazało się, że sędzia tylko "usłyszał" przedwcześnie gong.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2015, 12:09 PM
Post: #50
RE: Bradley vs Vargas
Według mnie walka była ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości